Autor Tema: Marvel's Luke Cage  (Posjeta: 13618 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Marvel's Luke Cage
« Odgovor #30 : 05.10.2016. 23:43:01 »
Method Man  srcesmajli
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline dexter87

  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Luke Cage
« Odgovor #31 : 07.10.2016. 20:10:37 »
Pogledao sam prve 4 epizode i za sad mi je skroz dobra serija.

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Luke Cage
« Odgovor #32 : 08.10.2016. 00:47:12 »
Serija je solidna ali nista specijalno. Ni za porediti sa Daredevilom...

Spoiler for Hiden:
I meni je zasmetao prikaz njegove proslosti, bas je lose uradjeno. Takodje scene borbi su dosta skromne. Ima i situacija kad ga izresetaju meci a rupe budu samo po duksu, dok je majica ispod netaknuta.Ili scena sa Claire, kad je spotakla onog lika i ovaj pao u nesvijest, smijesno.

Ima i dobrih stvari. Izbor glumaca mi se dopao, kao i razvoj likova. 

Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Luke Cage
« Odgovor #33 : 08.10.2016. 01:15:39 »
+1 za lose scene njegove borbe.
Ovih 5 epizoda sto sam odgledao mi deluju bolje nego Jessica Jones. Atmosfera i soundtrack razvaljuju


Hvala na prevodima!

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Marvel's Luke Cage
« Odgovor #34 : 08.10.2016. 01:42:56 »
Za moj ukus, ono sto me bas sputalo je:
Spoiler for Hiden:
Trenutak kad su ubili Kotonmauta. Od te epizode serija mi postaje skroz drugacija. Dajmondbek ne moze ni da pridje Kotonmautu. Jos glumac koji igra Kornela ima takvu harizmu da je stvoren za ulogu.

Finale je uzasno. Glavna borba smesna, pateticna. Dajmondbek, iako ima one specijalne metkove, odjednom ih vise ne koristi. I mlati i mlati Kejdza sve do trenutka dok ovaj ne pogleda u doktoricu, a ona mu kaze "Ajde Luk, mozes ti to". I naravno on tada crpi snagu i uspeva da ga savlada jednim udarcem, dok okupljena masa klice njegovo ime. Pa dobro bre majku mu, jesu gledaoci retardirani pa da nam daju ovakve scene i poluproizvode??? Ne znam, svako ima drugaciji ukus, ali meni je ono smesno. Razocaran sam.

Citam kritike po netu i vecina je odusevljena sezonom, pa se preispitujem jesam li ja odlepio ili ne? Mislim, muzika, atmosfera, gluma, produkcija, sve je na vrhunskom nivou. Ali sve ostalo, od trenutka kad su ubili Kotonmauta je kao neka turska serija.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: Marvel's Luke Cage
« Odgovor #35 : 08.10.2016. 02:27:06 »
Za moj ukus, ono sto me bas sputalo je:
Spoiler for Hiden:
Trenutak kad su ubili Kotonmauta. Od te epizode serija mi postaje skroz drugacija. Dajmondbek ne moze ni da pridje Kotonmautu. Jos glumac koji igra Kornela ima takvu harizmu da je stvoren za ulogu.

Finale je uzasno. Glavna borba smesna, pateticna. Dajmondbek, iako ima one specijalne metkove, odjednom ih vise ne koristi. I mlati i mlati Kejdza sve do trenutka dok ovaj ne pogleda u doktoricu, a ona mu kaze "Ajde Luk, mozes ti to". I naravno on tada crpi snagu i uspeva da ga savlada jednim udarcem, dok okupljena masa klice njegovo ime. Pa dobro bre majku mu, jesu gledaoci retardirani pa da nam daju ovakve scene i poluproizvode??? Ne znam, svako ima drugaciji ukus, ali meni je ono smesno. Razocaran sam.

Citam kritike po netu i vecina je odusevljena sezonom, pa se preispitujem jesam li ja odlepio ili ne? Mislim, muzika, atmosfera, gluma, produkcija, sve je na vrhunskom nivou. Ali sve ostalo, od trenutka kad su ubili Kotonmauta je kao neka turska serija.
Spoiler for Hiden:
smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Luke Cage
« Odgovor #36 : 10.10.2016. 01:17:24 »
Pogledana četvrta, peta, šesta, sedma i osma.

I dalje dobro. Origin odličan. Baš kao u stripovima pogotovo sve one reference na 70-e i žuta majica. A ovdje kao da neki nikad nisu čitali stripove pa ne znaju da je više puta Luke Cage rekao da nema potrebe učiti neke borilačke vještine iako je boksao, ali zbog onoga što je ne trudi se previše.

Offline dexter87

  • Novi član
  • *
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Luke Cage
« Odgovor #37 : 10.10.2016. 11:09:06 »
Realno vecina gledalaca i nije citala stripove (nisam ni ja), ali mi se dopada kako se razvija serija i kako nam dozirano prezentuju radnju.

Verovatno je vecina ocekivala da ce serija vise liciti na Dardevil iako se od nje dosta razlikuje pa otuda i razocaranosti.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Marvel's Luke Cage
« Odgovor #38 : 11.10.2016. 12:18:27 »
Sweet Christmas  ;D

Serija je dobra, odgledao sam do 9. epizode, mada se po meni mnogo oseti gubitak
Spoiler for Hiden:
Cottonmoutha
. Bio je odlilčan

Ima referenci na DD, JJ, Osvetnike ali nema ih mnogo.

Offline stojke89

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 85
Odg: Marvel's Luke Cage
« Odgovor #39 : 12.10.2016. 21:04:37 »
stigao do 5te ep dobra serija,spora ali dobra :)
jel moze neko ko zna pricu da malo objasni ko je Diamondback??

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Marvel's Luke Cage
« Odgovor #40 : 12.10.2016. 21:18:10 »
stigao do 5te ep dobra serija,spora ali dobra :)
jel moze neko ko zna pricu da malo objasni ko je Diamondback??

Spoiler for Hiden:
Pojavice se ubrzo u seriji. I objasnice njegovu vezu sa Kejdzom. A ukoliko si nestrpljiv:
Spoiler for Hiden:
On je Kejdzov brat.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline nbgd1988

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: Marvel's Luke Cage
« Odgovor #41 : 19.10.2016. 02:32:06 »
Odgledao dve epizode i za sad mi se dopada.

Misty Knight je  :neverovatno: Rado bih se menjao sa Colterom u onim scenama, u prvoj epizodi ;D


Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока


Offline aleksa71

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Luke Cage
« Odgovor #42 : 26.10.2016. 13:03:41 »
Odgledao sam sve epizode serije i pitam se kako mogu da vratim izgubljeno vreme?  :facepalm
Citiraću legende "Možda po nacionalnosti nizozemac, al' preci su mu sigurno bili francuzi."  :volim
If you want to fuck the sky, learn your dick to fly!

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Luke Cage
« Odgovor #43 : 04.12.2016. 21:24:54 »
Obnovljeno za drugu sezonu.

Offline Sizif

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Luke Cage
« Odgovor #44 : 07.12.2016. 19:15:53 »
Meni ovo nikako nije leglo, ne pričam o glumcima, glumi, scenariju itd, jednostavno on kao lik kao junak  thumb-down

Spoiler for Hiden:
ono jbt, majstor u sred bela dana kopa po ruševinama i traži prokletu konzervu, kontam sentimentalnu vrednost ali  u_jeeeeeeeeee  rofl  , na drugu stranu on kao individua mi je neverovatan smor, DD bar ima neke tripove, katolik i sve što ide sa tim, Dzesika je alkos i prsotina ako ništa drugo, ovaj braturda kao da gledam kroz njega, prazan, no da ne smaram više, zavisi ko kakvu herojštinu preferira


Offline win32

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 76
Odg: Marvel's Luke Cage
« Odgovor #45 : 03.04.2017. 19:46:09 »
Dati cu seriji priliku, ali nisam optimistican pa se mozda ugodno iznenadim.  :lubenica:

Sada ce biti vremena kada je pauza TWD.  :zbogom

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Luke Cage
« Odgovor #46 : 06.03.2018. 17:16:51 »
22. 6. nova sezona.

Offline otkrivenje

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
Odg: Marvel's Luke Cage
« Odgovor #47 : 20.10.2018. 18:02:42 »
Baš kad sam se navukao na seriju, oni je otkazaše (https://www.theverge.com/2018/10/20/18003100/netflix-marvel-luke-cage-canceled.

Soundtrack ove druge sezone je fenomenalan (Ini Kamoze, Wu-Tang...).

Spoiler for Hiden:
Live performance u seriji: KRS-One, Rakim... legende hip-hopa, što čovjek može više poželjeti!?

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Luke Cage
« Odgovor #48 : 25.10.2018. 16:48:47 »
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.