Autor Tema: Back to You  (Posjeta: 13422 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Back to You
« : 24.01.2009. 13:59:38 »

Opis:
Devedesetih godina na sceni lokalnih televizijskih vijesti u SAD-u dominirao je dvojac koji čine Chuck Darling (Kelsey Grammer) i Kelly Carr (Patricia Heaton). Oni su imali onaj neobjašnjivi faktor X koji treba svim ekipama vijesti - kemiju, barem na ekranu. Izvan ekrana Chuck je bio pomalo egocentričan ženskar, a Kelly mrvicu ukočena pametnjakovićka. Nitko nije plakao kada je Chuck zgrabio priliku da prijeđe na veće tržište.
Ali nakon neugodne tirade u eteru koja je završila na internetu, Chuckova je karijera krenula silaznom putanjom. Čak je preispitivao je li njegov stil života, trčanje za ženama i život u hotelima uzbudljiv kao što je nekoć bio. Stoga, kada su ga nazvali i ponudili mu da se vrati u Pittsburgh kako bi ponovno radio s Kelly i pokušao vratiti vijesti na vodeću poziciju, nije mogao odbiti tu ponudu.
Chuck i Kelly u Pittsburghu ponovno rade s poznatim licima - Marsh McGinley (Fred Willard), simpatičan, beskrajno neprimjeren sportski novinar, te Gary Crezyzewski (Burrell), vječito iskorištavan novinar s terena kojeg uvijek ostave po strani. Tu su i novi kolege: Ryan Church (Josh Gad), nekvalificirani direktor vijesti pod stresom, i Montana Diaz Herrera (Ayda Field), vrckasta, seksipilna i donekle nevješta najavljivačica vijesti. No možda je najveća promjena to što je Kelly sada samohrana majka 10-godišnje Gracie (Laura Marano).
Između Chucka i Kelly nekoć je bilo kemije. Hoće li je uspjeti ponovno probuditi?

Žanr: komedija

IMDb
Wikipedia

Titlovi
« Zadnja izmjena: 16.12.2012. 20:02:47 mijau »

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: Back to You
« Odgovor #1 : 24.01.2009. 14:25:38 »
Blago vama u HR...Cuo sam pozitivne kritike za ovu seriju i bas mi se gleda...Steta sto je dozivela samo 17 epizoda...

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Back to You
« Odgovor #2 : 25.01.2009. 18:01:17 »
Očekivao sam ovdje komentare obožavalaca Kelseya Grammera i Frasiera i Cheersa, i prevodilaca serije Frasier :)

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Back to You
« Odgovor #3 : 25.01.2009. 18:09:19 »
Blago vama u HR...
Milane, kada si se preselio?  ;D

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: Back to You
« Odgovor #4 : 25.01.2009. 20:46:51 »
Cato nije to Milan napisao nego ja... ;)

Offline Ivy

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 476
  • Spol: Ženski
  • Mali Yoda
Odg: Back to You
« Odgovor #5 : 25.01.2009. 21:05:36 »
Izgleda da smo obje lude, i ja sam to pročitala da je Milan napisao  ruskirulet

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Back to You
« Odgovor #6 : 25.01.2009. 21:20:16 »
Pa jesam ja napisao prvi post, a onda je on rekao "blago vama u HR", tj. nama (i meni).

Blago vama u HR...
Milane, kada si se preselio?  ;D
Ima mene svugdje, samo neka puštaju serije :D

Offline Starca

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 168
  • Spol: Muški
    • KACL 780
Odg: Back to You
« Odgovor #7 : 25.01.2009. 22:13:57 »
Povratak na novo, humoristična serija
http://www.epguides.com/backtoyou/

HRT2, pon-petak 15:40, od 28.01.2009.

Devedesetih godina na sceni lokalnih televizijskih vijesti u SAD-u dominirao je dvojac koji čine Chuck Darling (Kelsey Grammer) i Kelly Carr (Patricia Heaton). Oni su imali onaj neobjašnjivi faktor X koji treba svim ekipama vijesti - kemiju, barem na ekranu. Izvan ekrana Chuck je bio pomalo egocentričan ženskar, a Kelly mrvicu ukočena pametnjakovićka. Nitko nije plakao kada je Chuck zgrabio priliku da prijeđe na veće tržište.
Ali nakon neugodne tirade u eteru koja je završila na internetu, Chuckova je karijera krenula silaznom putanjom. Čak je preispitivao je li njegov stil života, trčanje za ženama i život u hotelima uzbudljiv kao što je nekoć bio. Stoga, kada su ga nazvali i ponudili mu da se vrati u Pittsburgh kako bi ponovno radio s Kelly i pokušao vratiti vijesti na vodeću poziciju, nije mogao odbiti tu ponudu.
Chuck i Kelly u Pittsburghu ponovno rade s poznatim licima - Marsh McGinley (Fred Willard), simpatičan, beskrajno neprimjeren sportski novinar, te Gary Crezyzewski (Burrell), vječito iskorištavan novinar s terena kojeg uvijek ostave po strani. Tu su i novi kolege: Ryan Church (Josh Gad), nekvalificirani direktor vijesti pod stresom, i Montana Diaz Herrera (Ayda Field), vrckasta, seksipilna i donekle nevješta najavljivačica vijesti. No možda je najveća promjena to što je Kelly sada samohrana majka 10-godišnje Gracie (Laura Marano).
Između Chucka i Kelly nekoć je bilo kemije. Hoće li je uspjeti ponovno probuditi?
Autori, scenaristi i izvršni producenti serije su Steven Levitan (Frasier) i Christopher Lloyd (Frasier, Zlatne djevojke). James Burrows je izvršni producent i redatelj.
    * Uloge:  Kelsey Grammer (Chuck Darling), Patricia Heaton (Kelly Carr), Fred Willard (Marsh McGinley), Ty Burrell (Gary Crezyzewski), Josh Gad (Ryan Church), Ayda Field (Monatana Diaz Herrera)
    * Scenarij:  Steven Levitan, Christopher Lloyd
    * Autor:  Steven Levitan, Christopher Lloyd

KELSEY GRAMMER - biografija
Dobitnik Emmyja Kelsey Grammser rođen je u St. Thomasu na Djevičanskim otocima u Sjedinjenim Državama. Odgojili su ga majka i djed, prvo u New Jerseyju, a zatim u Floridi. Do 11. godine Grammera su privukla Shakespeareova djela, koja su pogodovala njegovoj ljubavi prema engleskom jeziku.
Prvo je glumio u srednjoškolskoj predstavi te je uz poticaj profesora engleskog i dramske odlučio nastaviti glumačku karijeru. Nakon dvije godine u školi Julliard, proveo je tri godine izvodeći klasična djela Williama Shakespearea i Georgea Bernarda Shawa. Kasnije je glumio u regionalnim kazalištima diljem SAD-a, a zatim i na Off-Broadwayu.
Pridružio se Kafiću Uzdravlje 1984. te je postao prvi glumac u povijesti televizije koji je bio nominiran za Emmyja za izvedbu lika koji je razvio u tri odvojene serije. Dvaput je nominiran za Emmyja za prikaz dr. Frasiera Cranea u Kafiću Uzdravlje. Njegovo gostovanje kao Frasiera Cranea u seriji Wings priskrbilo mu je 1992. još jednu nominaciju za Emmyja u kategoriji izvanrednog gosta u humorističnoj seriji. Osvojio je i Emmyja za najboljeg glumca u novoj humorističnoj seriji u prvoj sezoni Frasiera u kojem glumi glavnu ulogu. Grammer se pojavljivao i u Zvjezdanim stazama, Kate and Allie, showu Tracy Ullman... Također posuđuje glas animiranom liku Bobu u Simpsonima.
Njegov prvi filmski nastup bio je u nezavisnom filmu Sudar galaksija. Glumio je i u Down Periscope, Pop Up i The Real Howard Spitz te je dao glas u projektima poput Anastazije i Priče o igračkama 2. Godine 2006. pojavio se u filmu X-Men: The Last Stand. Njegova postignuća uključuju American Comedy Award, dva Zlatna Globusa te People's Choice Award. Objavio je autobiografiju 1995. So Far.

Pozdrav za Milana i ovaj post. Odgledao sam celu seriju i iskreno se nadam da će je vratiti na TV kao što su vratili Til Death. Kelsey si je stvarno jedinstveni glumac po pitanju američkih sitkoma ali nisam hteo da gušim ljude sa njegovom biografijom, tako da je bolje što si ti postavio ovaj post. Koliko vidim na sajtu i na forumu su prisutnije mlađe kolege a isto tako su i zastupljenije novije serije što je između ostalog i normalno, mi matorci treba da mislimo na te neke kultne serije i glumce. Pre par dana sam odgledao (konačno se pojavila 11 sezona DVDRip) finale Cheersa i još jedanput se oduševio glumcima i samom serijom. Spakovao sam je na dual-layer zajedno sa extrasima i epkom iz Wingsa gde gostuju Frasier i Lilith. Iskreno mi je žao što nema eng. prevoda za Cheers pa da odradimo i tu seriju kao Frasiera.
Pozdrav svim ljubiteljima starih dobrih sitkoma :)
« Zadnja izmjena: 25.01.2009. 22:37:01 MilanRS »
Starča

Offline Starca

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 168
  • Spol: Muški
    • KACL 780
Odg: Back to You
« Odgovor #8 : 25.01.2009. 22:50:25 »
Očekivao sam ovdje komentare obožavalaca Kelseya Grammera i Frasiera i Cheersa, i prevodilaca serije Frasier :)

Nisam toliko često na forumu pa nisam video post, ali evo upravo se dogovaram sa slowrunom da prevedemo tih 17 epki Back To You, mada opet stari problemi... Nema eng. titlova
Starča

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Back to You
« Odgovor #9 : 25.01.2009. 23:04:59 »
Ma ne, nisam ja ovim što sam napisao mislio da vi to prevodite, nego da čujem od vas kakva je serija, da li ste gledali, da li vrijedi, hoćete li gledati.
(Ne morate sve prevoditi, gledajte na TV ako ima prijema ;) )

Offline Starca

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 168
  • Spol: Muški
    • KACL 780
Odg: Back to You
« Odgovor #10 : 25.01.2009. 23:12:56 »
Mi već odgledali... A ovo za TV prijem ti je dobro :)
Ma, prevešćemo.... Ima samo 17 epki... Šta je to naspram 264 Frasierovih.... :D
Starča

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Back to You
« Odgovor #11 : 25.01.2009. 23:22:46 »
Svaka cast sto si preveo Frasier-a. Ne pratim seriju, ali prevesti 264 epizode neke serije po sluhu, tj bez ikakvih stranih titlova, je zaista za respekt.

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Back to You
« Odgovor #12 : 25.01.2009. 23:35:25 »
Iskusno sa ovim postom, Milanče, iskusno :)

Ne znam šta da kažem, ja sam odgledao seriju. Meni jeste solidna, ali Frejžer je Frejžer, sve ostalo su blede kopije :)

Kelsey Grammer je zadržao svoj Frejžerovski stil i glume i priče (što nije neobično za jednog voditelja vesti kog glumi) s tim da su mu ubacili da je ženskaroš,
što je totalna suprotnost od Frejžera. Ima i dobru podršku od "sporedne" glumačke ekipe (Josh Gad (urednik vesti) je super lik, i Ayda (uuuuuuh) Field - weather girrrrrrrrrl :) )

Vredi pogledati, a prevoda... pa, biće :)

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline Starca

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 168
  • Spol: Muški
    • KACL 780
Odg: Back to You
« Odgovor #13 : 26.01.2009. 00:03:10 »
Videćemo..... ;)
Starča

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Odg: Back to You
« Odgovor #14 : 27.01.2009. 14:53:17 »
Sutra ću gledati prvu epizodu pa prevesti (nadam se da niste već počeli prevoditi) a za dalje ćemo vidjeti jel će ići,  hoću li biti u mogućnosti...

Izmijenio MilanRS: Malo sam izmijenio poruku, neke stvari se ne smiju pisati, a shvatice sta je pisac htio reci.

Ja: P.S. - Nema problema Milane. Totalno sam zaboravio da se na taj način ne smije.
« Zadnja izmjena: 28.01.2009. 13:02:29 Diesel986 »
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline Starca

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 168
  • Spol: Muški
    • KACL 780
Odg: Back to You
« Odgovor #15 : 28.01.2009. 12:05:44 »
Sutra ću gledati prvu epizodu pa prevesti (nadam se da niste već počeli prevoditi) a za dalje ćemo vidjeti jel će ići,  hoću li biti u mogućnosti...

Izmijenio MilanRS: Malo sam izmijenio poruku, neke stvari se ne smiju pisati, a shvatice sta je pisac htio reci.

Najbolje da se dogovorimo preko MSN-a i podelimo posao, da ne bi duplirali bezveze.
Starča

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Back to You
« Odgovor #16 : 30.01.2009. 18:14:36 »
ep 16 na UL-u (radio sam je na sluh, pa ako treba ispraviti imate moju podršku)

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Odg: Back to You
« Odgovor #17 : 31.01.2009. 22:17:57 »
prijevod prve epizode je na uploadu
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Odg: Back to You
« Odgovor #18 : 04.02.2009. 23:33:47 »
druga epizoda je odrađena
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: Back to You
« Odgovor #19 : 04.02.2009. 23:53:49 »
Hvala Diesel986 .... clapp
jesu li prevodi za ove 3 epizode za DVD rip ili HDTV?

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Odg: Back to You
« Odgovor #20 : 05.02.2009. 00:08:02 »
1. i 2. su hdtv, 16. je dvdr.p
ali bit će na kraju za obje verzije
2. epizodu je preveo Starca
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Odg: Back to You
« Odgovor #21 : 05.02.2009. 19:02:17 »
na uploadu su prijevodi 4. i 6. epizode
« Zadnja izmjena: 06.02.2009. 01:22:28 Diesel986 »
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Back to You
« Odgovor #22 : 06.02.2009. 03:46:58 »
3 na UL.

Bice ovako, za sada samo za HDtv, a kad se sve zavrsi ubacice se i devederiip verzija u rar i bice naznaceno.
za sada su 3 i 16 za devederiip ali ce koliko jos danas biti prebacene za HDtv (a devederiip uklonjene).

p.s. ala sam se natripovao da sam lose otkucao... ajde glupi zmaju
« Zadnja izmjena: 06.02.2009. 03:49:48 slowrun »

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline giza

  • Old staff
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
Odg: Back to You
« Odgovor #23 : 06.02.2009. 06:45:38 »
3 na UL.

Bice ovako, za sada samo za HDtv, a kad se sve zavrsi ubacice se i devederiip verzija u rar i bice naznaceno.
za sada su 3 i 16 za devederiip ali ce koliko jos danas biti prebacene za HDtv (a devederiip uklonjene).

p.s. ala sam se natripovao da sam lose otkucao... ajde glupi zmaju

cenzura je zaebana >:dj

Offline ek

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 460
  • Spol: Muški
Odg: Back to You
« Odgovor #24 : 15.02.2009. 23:13:25 »
Velika hvala za prijevode.

Offline ek

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 460
  • Spol: Muški
Odg: Back to You
« Odgovor #25 : 23.02.2009. 00:06:55 »
Jel' se još kome čini da ove serije nisu fino poredane? Po fabuli nikako nisu po redu.

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Odg: Back to You
« Odgovor #26 : 23.02.2009. 00:23:27 »
baš sam htio predložiti da šefovi preprave popis epizoda, evo pravoga

e01 - Pilot
e02 - Fish Story
e03 - The First Supper
e04 - A Gentleman Always Leads
e05 - A Night of Possibilities
e06 - Gracie's Bully
e07 - Something's Up there
e08 - Business or Pleasure
e09 - Date Night
e10 - Cradle to Grave
e11 - The New Boss
e12 - House of Tomorrow
e13 - The Wall of Fame
e14 - Hug & Tell (1)
e15 - Two Steps Forward, One Step Back (2)
e16 - Chuck and Kelly, Doin' It Again
e17 - Hostage Watch
« Zadnja izmjena: 01.03.2009. 23:27:25 Diesel986 »
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline Diesel986

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1634
  • Spol: Muški
Odg: Back to You
« Odgovor #27 : 28.02.2009. 21:05:14 »
Evo i posljednja epizoda je prevedena.
"We ride together, We die together, Bad Boys for life!"

Offline ek

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 460
  • Spol: Muški
Odg: Back to You
« Odgovor #28 : 28.02.2009. 21:50:32 »
Hvala.
Baš mi je žao što je ova serija prekinuta.
« Zadnja izmjena: 28.02.2009. 21:57:38 ek »

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: Back to You
« Odgovor #29 : 01.03.2009. 01:21:08 »
DVDRip verzija uploadovana :)

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Tags: