Filmovi > Općenito o filmovima

Prsteni Saturna

(1/3) > >>

Mulder:
Odlučio sam napraviti temu u kojoj ću stavljati moje prstene (teme koje sam otvorio) jer su razbacane pa će ovdje biti na jednom mjestu i za sve prstene koji slijede. Kad zahladi, kad kod vas zemljana prođe ljeto, otvorit ću nove prstene.

1. John Carpenter - majstor atmosfere - tema o slavnom horor redatelju i njegovim filmovima koji su utjecali na filmski svijet posljednjih 40-ak godina.

2. Christopher Lee (1922.–2015.) - tema o legendarnom preminulom glumcu i njegovim najznačajnijim horor filmovima.

3. Steve McQueen - King Of Cool - tema o najvećoj glumačkoj faci, ikoni 60-ih i 70-ih.

4. Najbolji slasheri - tema o najboljim slasher filmovima iako bih listu malčice promijenio.

5. Božić dolazi - tema o najvažnijim božićnim filmovima.

6. Tim Burton - stari gotičar - tema o redatelju koji je popularizirao gotičke filmove i ostvario niz neobičnih i popularnih filmova.

7. George A. Romero - tema o slavnom horor redatelju koji je izmislio zombije kakve danas znamo.

8. 100 serija = 100 sezona - tema o najboljim sezonama u povijesti.

9. Wes Craven (1939.–2015.) - majstor snova - tema o horor ikoni koji nas je prerano napustio.

10. David Lynch - nadrealni majstor

11 Najbolji zombie film? - tema o najboljim zombie filmovima.

Ostale svoje teme tu nisam stavio jer se ne tiču filmova/serija. Neke su oko sporta, a neke oko zlatnog globusa koji je prošao pa nema smisla ih smatrati elitnim to jest prstenovima.

forzajuve:
Jedna do druge vrhunske teme

Mulder:
Dodana tema za Cravena.

Mulder:
Dodana tema za Lyncha.

Perkone:
Sta ti je fora sa tim Saturnom? Posto ga stalno uplices u neke tvoje price :)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju