Autor Tema: Tales from the Loop  (Posjeta: 1833 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Tales from the Loop
« : 02.03.2020. 00:43:20 »

Opis:
Tales from the Loop se bavi gradom i ljudima koji žive iznad the Loopa, mašine izgrađene da otključa i istražuje misterije svemira, ostvarujući stvari koje su prije bile moguće samo u znanstvenoj fantastici. U tom fantastičnom i misterioznom gradu dirljive ljudske priče imaju univerzalno emocionalno iskustvo, ali i intrigu žanra…

Izvor: inverzija.net

Žanr: znanstvena fantastika
Kanal: Amazon Prime
Godina proizvodnje: 2020.
Glumci: Rebecca Hall, Duncan Joiner, Daniel Zolghadri, Nicole Law, Tyler Barnhardt, Stefanie Estes, Jane Alexander, Tatiana Latreille, Christin Park, Alessandra de Sa Pereira, Dylan Bodner, Alec Carlos, Danny Kang

IMDb
TVDb
Wikipedia
TVmaze


Titlovi

« Zadnja izmjena: 04.04.2020. 17:51:13 maksi »
Mrzim lopatare i limune

Offline mladenovski

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Muški
Odg: Tales from the Loop
« Odgovor #1 : 18.04.2020. 23:27:03 »
Kakvi su utisci?
Da li je odgledao neko ovu seriju?

Offline mwsavko

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: Tales from the Loop
« Odgovor #2 : 31.10.2020. 23:31:04 »
Za sada odgledao prve dve epizode. I mogu reci da sam prilicno iznenadjen. Dugo sam izbegavao da krenem sa gledanjem ove serije, mozda me sputavala niska imdb ocena (znam da to nije uvek meradovno). Sta reci o seriji. Old school sci-fi gde je akcenat na ljudima i njihovim sudbinama. Radnja je pomalo spora mozda se nekome to nece dopasti. Nije ovo klasican sci-fi na koji su mnogi navikli. Pomalo mracna i melanhonicna (podseca na Black Mirror), vizuelno perfektna sa sjajnim muzikom (klavir). Preporuka.


Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Tales from the Loop
« Odgovor #3 : 10.04.2022. 12:47:53 »
pogledao sam prve četiri epizode još prije desetak dana i odugovlačim da pogledam ostale jer ne želim pogledati sve i vidjeti da nema više epizoda. Fenomenalna mi je serija. Ima taman onoliko nostalgije i tužnih trenutaka da ne ode sasvim u mrak. zato se baš i ne slažem da je kao Black Mirror. BM je više distopija, Loop uvijek da tračak nade na kraju, ne ostavi te u totalnoj depri. Više me podsjeća ne neke epizode Fringea, a prije toga Zone sumraka i mrvicu Twin Peaksa. Još me podsjeća (emotivno) na crtić Over the garden wall. Radnja je stvarno spora - ne smeta mi. Glazba je isto fantastična, a tema u postu iznad mi je kao varijacija glavne teme Fringea, jako lijepa skladba. valjda ću uskoro pogledati i ostatak.

e, da. posve mi je nebitno hoće li misterije u seriji biti riješene i ne zamaram se plotholovima. ne mislim da je to svrha serije.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Tales from the Loop
« Odgovor #4 : 24.08.2022. 08:37:40 »
pogledao ostatak. vrlo emotivne epizode čije su me teme baš dirnule. zadnja epizoda je, kao finale sezone, ipak trebala dati kakav-takav zaključak ili natruhu odgovora. Ovako je sve prepušteno volji gledatelja. Nadam se da će biti druge sezone