Autor Tema: Casanova (2015)  (Posjeta: 5171 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Casanova (2015)
« : 08.08.2015. 15:27:37 »

Opis:
Još jedna u nizu serija o popularnom zavodniku i ljubavniku. Kazanova beži iz zatvora, proteran je iz svoje voljene Venecije i dolazi u Francusku. Nada se da prošlost može ostaviti iza sebe, no stare navike teško umiru...

Žanr: drama
Kanal: Amazon
Premijera: 07. 08. 2015.

IMDb
TVRage

Titlovi

« Zadnja izmjena: 07.08.2016. 21:40:59 maksi »

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Casanova (2015)
« Odgovor #1 : 14.08.2015. 23:00:19 »
Odličan pilot. Toliko dobar da sam se upustio u avanturu prevođenja istog. Inače, jedini engleski titl sam našao na Weird.

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Casanova (2015)
« Odgovor #2 : 21.08.2015. 17:26:40 »
Zna li se kad će nastavak? I hoće li... (jel to možda jedna od onih serija tipa kako je Amazon snimio desetak il kolko već pilota, pa je narod birao koje će se snimati?)
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Casanova (2015)
« Odgovor #3 : 21.08.2015. 17:53:52 »
Zna li se kad će nastavak? I hoće li... (jel to možda jedna od onih serija tipa kako je Amazon snimio desetak il kolko već pilota, pa je narod birao koje će se snimati?)


Upravo to.


Znači, kad prođe krug glasanja, saznaćemo da li će biti nastavka.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Casanova (2015)
« Odgovor #4 : 02.09.2015. 21:57:09 »
Naručeni su dodatni scenariji, ali to nikad nije značilo nešto dobro.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Casanova (2015)
« Odgovor #5 : 07.08.2016. 20:35:56 »
Ima li kakvih naznaka da će se ovo nastaviti (Gorane)?

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Casanova (2015)
« Odgovor #6 : 07.08.2016. 21:28:46 »
Ima li kakvih naznaka da će se ovo nastaviti (Gorane)?


Danas je bila konferencija Amazona i ništa nisu spominjali.

Ali pošto je prošlo skoro godinu dana, verovatno neće biti ništa od toga.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Casanova (2015)
« Odgovor #7 : 07.08.2016. 22:02:27 »
Pih. Da je pilot trajao barem sat i po, moglo bi da se zaokruži kao film. Šteta. Moglo je biti jako dobro; boljeg Kazanovu od ovog nisam gledo.
Slepi su, jbg. Ali ako je u pitanju to da imaju višak serija, onda bih u dahu izbacio Sneaky Petea i stavio ovo.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Casanova (2015)
« Odgovor #8 : 07.08.2016. 22:29:06 »
Jel moze pilot epizoda da se pogleda kao jedan mini film? Ono, da nije ostavljen preveliki cliffhanger ili tako nesto. Na primer The After ima koliko toliko ok kraj pilot epizode.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Casanova (2015)
« Odgovor #9 : 07.08.2016. 22:43:08 »
Ha! Zaboravih na After. Srami se, Amazone. :no-no
Možeš da odgledaš bez problema jer, ako se dobro sećam, gotovo da ni nema cliffhangera.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Casanova (2015)
« Odgovor #10 : 08.08.2016. 01:28:18 »
Onda cu pogledati. Cekao sam da amazon odobri sve epizode, ali posto od toga nema nista ostaje ovaj pilot.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Casanova (2015)
« Odgovor #11 : 01.02.2017. 07:57:21 »
Ima li ikakvih promjena oko ove serije, zna li tko? I dalje visi u zraku ili je finalni odjeb lansiran?
Ben Daniels u Egzorcistu me podsjetio na sebe (šteta što ovo nije snimljeno umjesto Egzorcista cry1 ), pa sam ponovo pogledala tu sirotu jedinu epizodu (btw, ne bih se složila da nema klifhenger) i sad bih još.
Netko je spomenuo da mu je ovo najbolji Casanova do sada - slažem se. A mogla je (bi) biti i izvrsna serija. Rokoko  :najbolja: .

Spoiler for Hiden:
^
(originalni Boucherov portret maloljetne kraljeve ljubavnice Louise O'Murphy, očito, predložak za sliku koja se pojavljuje u toj epizodi;  ;D Oh-la-la!)
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)