Autor Tema: Prijedlog za podforume  (Posjeta: 4664 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Prijedlog za podforume
« : 14.02.2008. 14:39:26 »
Opet imaju dvije rubrike - Prijedlozi serija i O serijama. Bolje bi bilo da je jedna da se ne dupliraju teme.
Ili da jedna bude za serije koje imaju svoju listu u Prevodima (imaju prevode), a druga za serije koje nemaju nijedan prevod, nisu dodate na listu serija. Kad se neka postavi u listu, jednostavno je preselite.
To je moj prijedlog.

Offline giza

  • Old staff
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 497
  • Spol: Muški
Odg: Prijedlog za podforume
« Odgovor #1 : 14.02.2008. 16:46:57 »
pa o serijama je općenito...sve o nekoj seriji koja traje ajmo reć...dok je prijedlozi kad neko pogleda neki pilot il tak neš pa je preporuči ili popljuje za nas ostale koji nismo gledali...topic se lagano premjesti kad postane neka standardna serija jel ;)

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Prijedlog za podforume
« Odgovor #2 : 15.02.2008. 01:07:54 »
Ne znam da li sam sve najbolje razumio,... nema veze.
Mislim da obojica govorimo isto. U Prijedloge idu serije koje se (logično) predlažu i nemaju prevedenih epizoda. Ako neko počne prevoditi, tema se seli na O serijama.
Poenta i cilj svega ovoga (moga dosađivanja  :-[  ) je da ne budu dvije teme istog imena u oba podforuma. Znači, a) moderatori da obrate pažnju kad članovi otvore novu temu, da li je na pravom mjestu, i b) da presele temu kad ona više nije samo prijedlog serije, nego je aktivna (po pitanju prevoda).
Toliko o tome, nadam se da neće biti nesporazuma i ljutnje.
Zahvalan sam na postojanju ovog sajta i na požrtvovanju ljudi koji rade prevode da drugi mogu bez problema uživati u gledanju odličnih serija. ;)

Tags: