Autor Tema: Homicidios  (Posjeta: 1317 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Lepi Dzoni

  • Nevaljala Mačketina Matora
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2582
  • Spol: Muški
  • stručnjak za špansko selo
Homicidios
« : 27.07.2015. 10:02:59 »

Opis:
Serija prati svakodnevicu Specijalne brigade Nacionalne policije, koju vodi inspektorka Eva Ernandes, koja uz pomoć Tomasa Soljera, svog bivšeg dečka i specijaliste za psihopatologiju, rešava složene slučajeve. Nakon serije zločina koja ukazuju na serijskog ubicu, Eva i Tomas će udružiti snage u novoj istrazi. Njih dvoje su predstavnici različitih i donekle suprotstavljenih, ali i komplementarnih načina rešavanja slučajeva ubistava: njen način se bazira na tradicionalnoj istrazi i analizi materijalnih dokaza i izjava svedoka i osumnjičenih, dok je Tomas vođen intuicijom i poznavanjem ljudske psihe. Ovu multidisciplinarnu ekipu čine i Andres Ramos, načenik i supervizor koji je pripadnik "stare škole", Alonso Iskijerdo, lukavi inspektor za suzbijanje trgovine narkoticima, Pablo Montero, inspektor za ubistva, Marija Losada, novopridošla inspektorka u jedinicu i Suzana Rota, sarkastična forenzičarka koja obožava svoj posao.


Žanr: kriminalistička, triler
Kanal: Telecinco
Godina: 2011.
Glumci: Eduardo Noriega, Celia Freijeiro, Marian Aguilera, Vicky Luengo, Mariano Venancio, Carlos García, Enrique Berrendero, Mingo Rafols, Miguel de Miguel, Esmeralda Moya, Rocío Munoz, Anna Allen, Inma Isla...

IMDb
TVDb
Wikipedia
Tele5
FormulaTV
Filmaffinity


« Zadnja izmjena: 27.07.2015. 13:39:29 maksi »
"Pre nego što zaključite da imate depresiju i nizak nivo samopouzdanja,
 obavezno proverite da niste okruženi idiotima."

                                                                     Sigmund Frojd

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Homicidios
« Odgovor #1 : 28.07.2015. 22:07:44 »
Hvala Džoni na temi..
Ovo sam video kod mađara, ima i njihov titl, sad ne znam dal su radili preko eng. ako neko negde naiđe, nek javi gde ima..
iShare, noProfit