Filmovi > Općenito o filmovima

Koje filmove najviše iščekujete u tekućoj godini?

<< < (2/144) > >>

SuperSerb:
E da, i ja sam zaboravio da kazem da jedva cekam da izadje novi Star Trek. Odgledao sam sve serije i filmove. (neke i po dvaput) :)

petko:

--- Citat: SuperSerb - 19.01.2009. 20:41:33 ---E da, i ja sam zaboravio da kazem da jedva cekam da izadje novi Star Trek. Odgledao sam sve serije i filmove. (neke i po dvaput) :)

--- Kraj citata ---

Isti slučaj, sad još samo čekam ovaj sledeći film pa uplaćujem ispiranje mozga i onda krećem od početka sa Star Trek TOS, TAS, TNG i ostalim divotama :)

hmmmmm:
Sherlocka Holmesa. Jedan od mojih omiljenih likova, no imam neki osjecaj da ce Guy Ritche sve zasrat i napraviti nekakvog totalno drukcijeg holmesa nego li je on u biti. I jos ne volim roberta downeya...nadam se mijenjam misljenje o njemu nakon ovog filma,ali svejedno mislim da je bilo puno boljih izbora od njega.

radrad:
Takodje isto zeljno iscekujem da vidim sta ce u 2009 da izadje od filmova cije ce glavne uloge da vrsi Sabrina Sweet

anniani:
Pa i nije ti neka ta Sabrina hahahhaa ;D  salim se ;D
Najvise od svih cekam "9" (S.Acker). Pa za njim Shutter Island.
Onda cekam da vidim da li ce upropastiti "Angels & Demons", pa onda Ice Age nastavak, Petak 13, The Soloist, Star trek, Inglourious basterds i Surrogates.
A zanima me i Notorious ... ce vidimo.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju