Autor Tema: Spooks: The Greater Good (2015)  (Posjeta: 1653 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Spooks: The Greater Good (2015)
« : 24.06.2015. 03:52:51 »

Opis:
Spooks: The Greater Good je filmska ekranizacija Britanske špijunske TV serije “Spooks” koja je počela sa prikazivanjem još 2002. godine i potrajala dobrih deset sezona prije nego što je ugašena 2011. godine. Radnja filma se zapravo nastavlja na zadaju sezonu, točnije četiri godine nakon nemilih događaja iz zadnje epizode saznajemo da je karizmatični terorist Adam Qasim pobjegao iz pritvora MI5 tijekom rutinske primopredaje, a legendarni Harry Pearce, vođa protuterorističkog odijela je kriv za to. Osramoćen i prisiljen na ostavku on odglumi samoubojstvo skokom u Temzu. No kada teroristički udar na samo srcu MI5 u Londonu postane neizbježan, Harry Pearce se “vrati iz mrtvih” i pridružuje svom starom prijatelj i štićeniku Willu Crombieu u očajničkom pokušaju da spriječe Qasimove smrtonosne ambicije i te da se iskupi za svoj neuspjeh.

Izvor: topcinemamovie

Žanr: akcija, drama, triler
Zemlja: UK
Jezik: engleski
Trajanje: 104 min
Režija: Bharat Nalluri
Scenarij: Jonathan Brackley, Sam Vincent, David Wolstencroft
Glumci: Kit Harington, Tuppence Middleton, Jennifer Ehle, Lara Pulver, Elyes Gabel, Tim McInnerny, Peter Firth, David Harewood, Lasco Atkins, Eleanor Matsuura...

IMDb

« Zadnja izmjena: 29.06.2015. 01:16:08 Aleks@ »

Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: Spooks: The Greater Good (2015)
« Odgovor #1 : 28.06.2015. 11:15:44 »
Uhhh  ne znam sta da mislim...
Drago mi je , a opet ne bih voleo da naprave neki promasaj pa da pokvare sliku...

Offline pedjakg

  • Novi član
  • *
  • Postova: 45
Odg: Spooks: The Greater Good (2015)
« Odgovor #2 : 30.10.2015. 03:21:16 »
Upravo sam pogledao film, i moja topla preporuka svima koji su uzivali  u seriji da ne gledaju film, poprilicno sam razocaran.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Spooks: The Greater Good (2015)
« Odgovor #3 : 30.10.2015. 12:12:57 »
Draga mi je serija, ali ne očekujem puno od ovoga. Baš me zanima kako će ispasti.

Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: Spooks: The Greater Good (2015)
« Odgovor #4 : 31.10.2015. 16:24:57 »
Odgledao...
Pa nije neko razocarenje, jer nisam ni ocekivao da ponovi kvalitet serije pogotovu pocetnih sezona....