Autor Tema: The Messengers (2007)  (Posjeta: 1195 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
The Messengers (2007)
« : 08.06.2015. 01:37:28 »

Opis:
Nakon što Jess (Kirsten Stewart) u alkoholiziranom stanju skrivi prometnu nesreću u kojoj umalo strada njezin mlađi brat Ben (Evan, Theodore Turner), on od šoka zanijemi. Jessina obitelj se tada odlučuje na preseljenje i to na farmu u Sjevernu Dakotu. No čini se kako pravi problemi upravo tamo počinju. Jess i Ben svjedoče neobjašnjivim događajima no kada kažu svojim roditeljima nailaze na nerazumijevanje. S obzirom da je Jess izgubila povjerenje svojih roditelja, a Ben ne može izreći ono što je vidio. No nakon nekog vremena čudna zbivanja oko farme postanu učestalija, a kuća malo po malo počinje otkrivati dio svoje mračne prošlosti.

Izvor: MojTV

Žanr: drama, horor, triler
Zemlja: SAD
Jezik: engleski
Trajanje: 90 min
Režija: Oxide Pang Chun, Danny Pang
Scenarij: Mark Wheaton, Todd Farmer
Glumci: Kristen Stewart, Dylan McDermott, Penelope Ann Miller, John Corbett, Evan Turner, Theodore Turner, William B. Davis, Brent Briscoe, Dustin Milligan, Jodelle Ferland...

IMDb


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Messengers (2007)
« Odgovor #1 : 01.11.2015. 21:55:56 »
Ovo kad sam gledao, još nisam ni znao ko je Kirsten Stewart već sam je tek vidio u Into the Wild. Dobro je ovdje odglumila. Ajmo reći da film posjeduje dovoljno misterije da se može pratiti, ali konačan rezultat i nije baš zadovoljavajuć.