Autor Tema: BBC Surviving Disaster  (Posjeta: 2414 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vojabanja

  • Stephen King reader
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • Pennywise: They all float down here!
BBC Surviving Disaster
« : 07.06.2015. 18:10:35 »

Opis:
Surviving Disaster je dokumentarna serija, nastala u ko-produkciji BBC, ProSieben i Discovery Channel, koja opisuje najveće katastrofe XX veka i u kojim glavne uloge igraju ljudi koji su iste preživeli. Serija je producirana u saradnji sa France 5. Narator serijala je Bernard Hill. Serija se sastoji od 6 epizoda po sat vremena.

Žanr: dokumentarna, drama
Kanal: BBC One
Godina: 2006.


IMDb
TVDb

Titlovi

« Zadnja izmjena: 07.06.2015. 18:21:43 maksi »

Hodges: Good night, Mr. Nothing!

Offline vojabanja

  • Stephen King reader
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • Pennywise: They all float down here!
Odg: BBC Surviving Disaster
« Odgovor #1 : 10.06.2015. 00:48:33 »
Što se daljeg prevođenja tiče, prevešću još fastnet yacht race tragedy 1979, the sinking of estonia i eruption at mount St Helens. Pomenute epizode posedujem pa ću njih i prevesti. Prevodim na sluh, pošto nisam uspeo pronaći engleske ili neke druge titlove, pa će zato ići nešto sporije. Ako neko pronađe ostale epizode neka me kontaktira preko privatnih poruka.

Hodges: Good night, Mr. Nothing!

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: BBC Surviving Disaster
« Odgovor #2 : 10.06.2015. 12:58:03 »
Ja sam i za te epizode našao mrtve torrente. Čudo ovo nema na MVGroup, oni obično sve imaju.
Mrzim lopatare i limune

Offline vojabanja

  • Stephen King reader
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • Pennywise: They all float down here!
Odg: BBC Surviving Disaster
« Odgovor #3 : 11.06.2015. 00:37:49 »
Hoće to mene.  :facepalm Za šta god se uhvatim, ili ga nema nigde, ili nemaju nikakvi titlovi. Samo sam Černobil pronašao na torentu, a sad preko Mule sam nakačio neke ali kao da su i tamo mrtvi... vuku se kao gladna godina. Ove sledeće tri epizode, koje sam naveo da ću prevesti, sam ripovao sa youtube-a, i to je sve što i na youtube ima. To je to za sad. Šteta, mislim da je dobro odrađen celokupni dokumentarni serijal.

Hodges: Good night, Mr. Nothing!