Autor Tema: Skinwalkers (2006)  (Posjeta: 1118 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Skinwalkers (2006)
« : 07.06.2015. 16:23:52 »

Opis:
Prema legendi Navajo Indijanaca, samo dječak čiji su preci miroljubivi vukodlaci, Skinwalkers, može prekinuti kletvu prema kojoj će oni izumrijeti za crvenog mjeseca. Naime, u tom će trenutku on dobiti nevjerojatnu moć kojom će ih jednom zauvijek uništiti. Znajući za to, Skinwalkersi motre i štite Tima (M. Knight), trinaestogodišnjeg dječaka čija je majka običan čovjek, a otac vukodlak, jer ni on ni ona ne znaju za moć koju dječak nosi u sebi. Prije nekoliko dana Tim je proslavio trinaesti rođendan, vrijeme crvenog mjeseca se približava, što će zli vukodlaci, predvođeni strašnima Varekom (J. Behr) morati iskoristiti za svoje dobro...

Izvor: MojTV

Žanr: akcija, fantazija, horor, triler
Zemlja: Kanada, SAD, Njemačka
Jezik: engleski
Trajanje: 110 min
Režija: James Isaac
Scenarij: James DeMonaco, Todd Harthan, James Roday
Glumci: Jason Behr, Elias Koteas, Rhona Mitra, Natassia Malthe, Kim Coates, Sarah Carter, Tom Jackson, Matthew Knight, Rogue Johnston, Barbara Gordon...

IMDb


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Skinwalkers (2006)
« Odgovor #1 : 01.11.2015. 21:57:06 »
Ovo mi je bilo loše. Skinwalkersi prikazani očajno. Nešto slično su napravili u Supernaturalu. Zato mi je to prilično razočaravjuće što i današnje serije kojima se pruža prilika da prikažu vukodlake kao što ih treba prikazati (vidi X-Files i epizodu Shapes) oni prikažu prilično mlitavo.