Autor Tema: Winter  (Posjeta: 2573 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Winter
« : 26.05.2015. 14:33:24 »

Opis:
Detektivka Iv Vinter i inspektor Laklan Makenzi moraju rešiti slučaj jezivog ubistva 23-godišnje devojke Karli u mestu blizu Sidneja. Iste noći, problematičnu devojku Indijanu udari auto u Kings Krosu. U istragu se uključuje federalni agent Džejk Haris koji nije zainteresovan da deli slučaj s detektivima niti svog važnog svedoka Indijanu. U međuvremenu Laklan otvara istragu paralelnu s ovom u vezi istog ubistva od pre 8 godina.  Da li postoji povezanost između Indijane i Karli? Da li njih dve imaju neke veze sa Laklanovim starim slučajem? Ono što je počelo kao istraga ubistva razotkriće mnoge mračne tajne koje će dovesti Ivin tim na ivicu pucanja.

Žanr: drama, triler, misterija
Kanal: Seven Network
Godina: 2015.

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

« Zadnja izmjena: 28.11.2016. 20:54:51 maksi »

Offline lille

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 609
  • Spol: Ženski
Odg: Winter
« Odgovor #1 : 26.05.2015. 15:38:54 »
Dugo već nisam vidjela Rebeccu Gibney. Halifax mi je bila odlična serija, a gledat će se i ovo. Izgleda mi ok..

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Winter
« Odgovor #2 : 28.11.2016. 22:11:02 »
Dugo već nisam vidjela Rebeccu Gibney. Halifax mi je bila odlična serija, a gledat će se i ovo. Izgleda mi ok..

Jao, Halifax...ja sam bila klinka, ali sećam se da je ona imala zeca kao ljubimca. Prilično sam sigurna da sam smorila kevu da mi kupi zeca zbog nje. :P
Dobra serija je to bila....