Autor Tema: Fear The Walking Dead  (Posjeta: 62495 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #210 : 22.08.2016. 16:10:24 »
Izasla 8ep veceras se gleda...  kokicekola

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #211 : 23.08.2016. 03:58:33 »
Postavljen prijevod za 2x08 - Grotesque.
Mrzim lopatare i limune

Offline xalexas

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 104
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #212 : 23.08.2016. 14:30:55 »
Ja imam samo jedan problem sa ovom serijom - nisam uspeo da se vežem ni za jedan lik, tako da me boli d..e ko će da nastrada. Samim tim mi je i serija nezanimljiva. Što se mene tiče mogli bi da promene kompletnu postavu.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #213 : 23.08.2016. 16:33:45 »
Mislim da u citavi TWD univerzum mi nije prosla sporije epizode nego ova nova... A jeboteeeeeeee... dobro se zavrsi vise. Kolko je imalo linija za prevod? :)

Zanimljivo izgleda ovo selo.

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1194
  • Spol: Muški
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #214 : 23.08.2016. 16:43:41 »
Ja imam samo jedan problem sa ovom serijom - nisam uspeo da se vežem ni za jedan lik, tako da me boli d..e ko će da nastrada. Samim tim mi je i serija nezanimljiva. Što se mene tiče mogli bi da promene kompletnu postavu.

Nažalost ovakve serije se ne rade za gledaoce i "povezivanje sa likovima" već radi profita. Videli su da imaju "prođu" sa TWD pa sada igraju na tu kartu. Pretpostavljam da će sledeće biti  Fight The Walking Dead ili tako neka glupost. Dok ima krava za mužu i dok im prolazi oni će snimati ovakve stvari. 

Totalno su mi ogadili ovaj serijal ovakvim glupostima.  >:(
« Zadnja izmjena: 23.08.2016. 16:45:26 slaks »

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #215 : 23.08.2016. 17:01:03 »
Mislim da u citavi TWD univerzum mi nije prosla sporije epizode nego ova nova... A jeboteeeeeeee... dobro se zavrsi vise.
Hvala na informaciji. Pošto sam se žešće smorio u "prvom poluvremenu", drugo neću da gledam. Svaki lik, ali baš svaki je iritantan u PM.

Hvala na prevodima.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #216 : 23.08.2016. 17:42:21 »
Skroz zaboravio da smo gledali 1/2 sezone i da ce ubrzo biti nastavak. Da nema ove teme ne bi se ni secao da sam je gledao :D

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #217 : 23.08.2016. 19:50:01 »
Meni se dopao nastavak. Volim ovakve alone survival stvari, i draze su mi od grupa, njihovih dogodovstina, pucacina, sukoba sa drugim grupama, krdima setaca itd.
Voleo bih vise epizoda i ovde i u TWD-u gde jedan lik istrazuje i prezivljava u post-apokalipticnom svetu. Drustveni problemi su dosadni.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline dulejr

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #218 : 25.08.2016. 17:28:48 »
Meni je ovo mnogo bolje nego TWD, pogotovo ako se uporedi sa poslednje 2,3 sezone TWD-a.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #219 : 25.08.2016. 17:42:53 »
Meni je ovo mnogo bolje nego TWD, pogotovo ako se uporedi sa poslednje 2,3 sezone TWD-a.

Slažem se. Samo se bojim da i ovo ne postane besciljno lutanje kao TWD. TWD me sve više podseća na Dan mrmota.

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #220 : 26.08.2016. 14:04:35 »
...sve više podseća na Dan mrmota.
Za razliku od TWD-a, meni je Dan mrmota vrhunska zabava.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #221 : 26.08.2016. 14:09:04 »
...sve više podseća na Dan mrmota.
Za razliku od TWD-a, meni je Dan mrmota vrhunska zabava.

+1

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #222 : 30.08.2016. 03:31:18 »
Postavljen prijevod za 02x09 - Los Muertos.
Mrzim lopatare i limune

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #223 : 30.08.2016. 07:19:42 »
Živ bio  drinks




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline Dekara

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #224 : 30.08.2016. 17:25:16 »
Hvala na pevodu  clapp

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #225 : 01.09.2016. 18:26:21 »
Meni je ovo mnogo bolje nego TWD, pogotovo ako se uporedi sa poslednje 2,3 sezone TWD-a.

Slažem se. Samo se bojim da i ovo ne postane besciljno lutanje kao TWD. TWD me sve više podseća na Dan mrmota.

I ja se slazem sa ovim, ali... meni je glupo uporedjivat 1&2 sezonu ovoga sa 5&6 od TWDa, znaci ako uporedimo prve dvije sezone obe serije onda tu moj glas ide TWDu. Ali sad ove zadnje dvije godine m je zanimljivije gledat FTWD no TWD.  ;D ;D ;D

A mozete mislit na sta ce ova serija da lici za cetri godine...  :facepalm A tek TWD u desetu sezonu...  rofl rofl rofl



Ali u ovaj FTWD nema upecatljivih likova, meni je Englez bio zanimljiv dokle odjednom ne napravise pedera od njega, eto cisto tako da ispune normu... Djeca su strasno iritantna. Eto, Ofelija mi je ok zbog glumice, ali to je to.
Ova zadnja epizoda je bila klasicna TWD dje se nista ne desava dokle neko ne uradi nesto stvarno idiotsko -
Spoiler for Hiden:
Medison i Strend sviraju i lome case...  :\)
I eto malo onako ozbiljnog tona kod Ofelije i Alise oko samoubistva, ko zna dje se ona izgubila...  ;D

I ovo razdvajanje me masu podsjeca na TWD 4B...
Tacno se vidi da ce u onaj kamp neki rat izbit sa onom bandom.
Ova grupica iz ove epizode nema za sad neku pricu.
A ona dvojica u sledecu ce nabasat na nekoga pa da vidimo...

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #226 : 06.09.2016. 05:31:48 »
Postavljen prijevod za 02x10 - Do Not Disturb.



Alicia i Chris su došli do "izražaja" u ovoj epizodi, najgore napisani likovi.
Spoiler for Hiden:
Spustili se u prizemlje, okruženi zombijima, a ona se dere ko kokoš...
A Chrisa ne znam ni kako komentirati. Ako budu ubijali glavne likove, neka on prvi ode.
Mrzim lopatare i limune

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #227 : 06.09.2016. 22:25:33 »
Dve stvari u desetoj epizodi.
Spoiler for Hiden:
Kako su Medison i Strend dodjavola pobegli iz one rulje? Nadam se da ce nam objasniti u sledecoj epizodi jer je stvarno potrebno cudo, a na njihovim licima nema ni krvi ni ogrebotine. I druga stvar koja me iznervirala je kad Trevis obija auto. Prvo ne proverava da li su vrata otkljucana, razbije staklo, a zatim normalno otvori vrata bez da ih otkljuca sa unutrasnje strane jer su zapravo otvorena.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #228 : 07.09.2016. 14:55:06 »
Dve stvari u desetoj epizodi.
Spoiler for Hiden:
Kako su Medison i Strend dodjavola pobegli iz one rulje? Nadam se da ce nam objasniti u sledecoj epizodi jer je stvarno potrebno cudo, a na njihovim licima nema ni krvi ni ogrebotine. I druga stvar koja me iznervirala je kad Trevis obija auto. Prvo ne proverava da li su vrata otkljucana, razbije staklo, a zatim normalno otvori vrata bez da ih otkljuca sa unutrasnje strane jer su zapravo otvorena.

Mislim da ce to bit u sledecoj epizodi, pola Medison/Strend, pola Nik i selo.
A u dvanaestu koliko procitah ce bit oko Ofelije i dje ona ode...

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #229 : 12.09.2016. 21:06:23 »
Postavljen prijevod za 2x11 - Pablo & Jessica.
Tko bude skidao HDTV, neka skine PROPER. Ovom običnom fali kraj.



Bog te mazo, apokalipsa traje već mjesec dana, njoj mobitel još radi. Sigurno ga je Švabo napraviJo.
« Zadnja izmjena: 12.09.2016. 21:09:51 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #230 : 12.09.2016. 22:25:31 »
Hvala na brzom prevodu LemonzOO. Dopala mi se epizoda i povrh glupavih sablona i detinjarija koje ova serija nikako ne moze da prelezi. Ali je uglavnom ispalo ok, sa lepim kadrovima na plazi.
Spoiler for Hiden:
Strend i Medison kao specijalci se probijaju kroz rulju, iako su pre toga bili oleseni od alkohola. Haha valjda alkohol daje super moci. I ovo za telefon si dobro primetio, izgleda da se baterija puni solarno.

A dodao bih i to sto Alisa i Medison, iako su upale u okean, i potpuno ukvasile odecu, i dalje u istoj setaju po hotelu. Zamisli citav dan budes u mokroj odeci i obuci.

Zanimljivo je da je Lorenzo James Henrie nedavno postao deo Agents of SHIELD ekipe. To bi moglo da znaci
Spoiler for Hiden:
da su Krisovi dani u FTWD odbrojani.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #231 : 12.09.2016. 22:30:19 »
Moguće za Lorenza. Koliko znam, i Alicia je ubijena u The 100 kad je prešla ovamo. On je najlošiji lik pa nema štete.
Mrzim lopatare i limune

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #232 : 13.09.2016. 00:55:03 »
Ljudi, to je specijalni iPhone 6s, baterija ovo ono...  rofl

Al ozbiljno, ja nisam vidjeo da joj radi telefon? Mozda sam to nekako preskocio, vidio sam kad ga je izvadila da bi se odbila sunceva svjetlost od njega i da bi je pratili? Nisam vala vidjeo (cuo) da radi hah. :D
Hahahahah, e zamisli tu foru, pa stvarno mi je onda drago sto to nisam "vidio"...  ;D


Tooo, fala ti DoHK, bas bi mi bilo milo da se njega rijese, mali je little psycho Shane i smarac zesci.

Spoiler for Hiden:
Znaci, Travis ubija sina i vrace se kod ovih u hotel... to je meni most likely scenario, a i bila bi dobra to scena, ma neka ga rokne.
Mozda taman mali krene na njega prvo pa ga on rokne...
Neki drugi scenario da mu oni ubiju sina i Travis ode na vengeance streak i posle dodje do hotela.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #233 : 13.09.2016. 00:59:04 »
Uh i ovo zaboravih...

Spoiler for Hiden:
Malo mi je smor Nik pacov i ona Lusijana, ne moze takav par...  ;D
A i realno malo scenaristi smaraju sa tim, prvo su bile kao neke carkice sa Ofelijom kao da ce tu nesto da se napravi i onda sad sa ovom. I to onaj mali pacov onakve dvije ribe... daj mao realnosti...  ;D ;D ;D
I jos deset godina razlike, e paaa...  ;D

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #234 : 13.09.2016. 02:35:55 »

Tooo, fala ti DoHK, bas bi mi bilo milo da se njega rijese, mali je little psycho Shane i smarac zesci.

Spoiler for Hiden:
Znaci, Travis ubija sina i vrace se kod ovih u hotel... to je meni most likely scenario, a i bila bi dobra to scena, ma neka ga rokne.
Mozda taman mali krene na njega prvo pa ga on rokne...
Neki drugi scenario da mu oni ubiju sina i Travis ode na vengeance streak i posle dodje do hotela.
Veruj mi da sam pomislio na isti scenario.
Spoiler for Hiden:
Puno mocniji efekat bi postigli time nego da ga neki zombi ujede/ogrebe.

A sto se tice telefona,
Spoiler for Hiden:
nije ga koristika kao refleksiju suncevih zraka u tom trenutku kao sto si napisao, vec pustala muziku na njemu da bi privlacila rulju ka njoj.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #235 : 13.09.2016. 02:42:11 »
Sjutra cu ponovo da upalim i cujem to ahahahahah prosto mi je nevjerocatno da takav prije svega bespotrebni kiks naprave... mislim ono kao TWD je sirotinjski, a mi smo bre burzuji necemo da lupamo o serpe hahaha

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #236 : 27.09.2016. 19:25:19 »
Nažalost, ne mogu trenutno prevoditi pa ako netko želi preuzeti zadnje tri epizode, samo naprijed.
Mrzim lopatare i limune

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #237 : 30.09.2016. 20:52:01 »
Ova serija je poslednjom epizodom (13) dosegla ozbiljan nivo retardiranosti.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1194
  • Spol: Muški
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #238 : 01.10.2016. 08:36:01 »
Ova serija je poslednjom epizodom (13) dosegla ozbiljan nivo retardiranosti.

Ma nije poslednjom, već od samog početka.

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: Fear The Walking Dead
« Odgovor #239 : 01.10.2016. 14:13:37 »
Koliko je imala potencijala, sada je toliko losa. Ovo je negledljivo cak i meni...

Tags: