Autor Tema: The Fifth Musketeer (1979)  (Posjeta: 1454 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
The Fifth Musketeer (1979)
« : 17.05.2015. 13:40:22 »

Opis:
Kralj Luj XIV. ima brata blizanca Filipa za kojeg ne zna da postoji. Ali kada dozna za njega, odmah ga zatvori u zatvor-tvrđavu Bastilleu. Kralj želi povećati svoju popularnost tako da izvede na sebi lažni atentat, ali će u stvari pokušati ubiti Filipa koji je odjeven kao on. Ali Filip preživi atentat i svi sada vjeruju da je on pravi kralj...

Žanr: avantura
Zemlja: Austrija, Savezna Republika Njemačka
Jezik: engleski
Trajanje: 104 min
Režija: Ken Annakin
Scenarij: Alexandre Dumas père, David Ambrose, George Bruce
Glumci: Sylvia Kristel, Ursula Andress, Beau Bridges, Cornel Wilde, Ian McShane, Alan Hale Jr., Lloyd Bridges, José Ferrer, Olivia de Havilland, Helmut Dantine...

IMDb

« Zadnja izmjena: 17.05.2015. 19:48:35 Aleks@ »
Mrzim lopatare i limune

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Fifth Musketeer (1979)
« Odgovor #1 : 02.06.2015. 02:02:38 »
Jedva gledljiv film, unatoč cicama Sylvije Kristel (Glumila Emanuelle) i Ursule Andress koje su bile prisutne u pola scena. Beau Bridges mi je katastrofa, mislim da ga nisam vidio u goroj ulozi. Ne znam što su htjeli postići ovakvim izvođenjem lika Luja/Filipa. Stare mušketire igraju također poznati glumci, ali oni mi ovdje djeluju više kao sporedne uloge. Pošto sam nedavno gledao Tri i Četiri mušketira, kad se usporedi s njima, jedno duplo slabije. Jedino zanimljivo (uz cice) su solidne bitke i mačevanja.
« Zadnja izmjena: 02.06.2015. 02:35:11 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune