Autor Tema: Moon 44 (1990)  (Posjeta: 1136 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Moon 44 (1990)
« : 16.05.2015. 00:28:36 »

Opis:
Godina je 2038. Zemlja ja davno ostala bez izvora energije. Goleme korporacije koje upravljaju svijetom pretražuju svemir u potrazi za energentima. Agent jedne takve korporacije Felix Stone (M. Paré) razočaran je poslom te bi se želio povući i posvetiti literaturi. Šefovi mu obećaju mirovinu, obavi li za njih još jedan posao: istragu oko krađa njihovih svemirskih brodova na planetu Moon 44. Felix se stoga ubaci kao tajni agent među zatvorenike od kojih se regrutiraju piloti za opasne misije, pokušavajući otkriti o čemu se zapravo radi...

Izvor: MojTV

Žanr: akcija, znanstvena fantastika, triler
Zemlja: Savezna Republika Njemačka
Jezik: engleski
Trajanje: 98 min
Režija: Roland Emmerich
Scenarij: Dean Heyde, Roland Emmerich, P.J. Mitchell, Oliver Eberle
Glumci: Michael Paré, Lisa Eichhorn, Dean Devlin, Brian Thompson, Malcolm McDowell, Stephen Geoffreys, Leon Rippy, Jochen Nickel, Mehmet Yilmaz, John March...

IMDb

« Zadnja izmjena: 17.05.2015. 00:11:52 Aleks@ »
Mrzim lopatare i limune

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Moon 44 (1990)
« Odgovor #1 : 30.05.2015. 19:37:59 »
Gledam filmografiju Rolanda Emmericha, i nakon ovoga je snimio osam filmova koje volim ili su mi solidni. Ali ovo je poprilično slabo i neuvjerljivo. Ima malo elemenata treša, pa bi bilo dobro da su snimili takav film, a ne se truditi da ispadnu ozbiljni. Jedino me malo kupio Michael Paré u ulozi mačo-mena, dobro mu stoji takva uloga. I,usto, drago mi je da je film smješten u distopijsko okruženje.
Radnja je slabo razrađena, tako su nam neprijatelji civilizacije "pirati" ostali mistificirani.
Uz Paréa se pojavljuje još nekoliko zanimljivih likova; Brian Thompson iz Dosjea X i Malcolm McDowell.
Mrzim lopatare i limune