Autor Tema: Howl (2015)  (Posjeta: 1251 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Howl (2015)
« : 15.05.2015. 05:31:01 »

Opis:
Film je inspiriran fantastičnim klasikom, koji nosi naziv “Američki vukodlak u Londonu”. Joe (Ed Speleers) je kondukter koji u mračnoj i olujnoj noći zajedno sa šačicom putnika putuje zadnjim vlakom iz Londona. Ali vlak iznenada pregazi nešto i naglo zakoči duboko usred šume, a Joe ubrzo pronalazi vozačevo osakaćeno tijelo u blizini pruge. Shvativši da nešto opasno vreba u šumi, Joe kaže putnicima da se zabarikadiraju u vagonu, ali krvožedno stvorenje se ubrzo uspije probiti kroz barikadu i počne ih ubijati jednog po jednog. Joe i putnici nekako se uspiju oduprijeti i ubiti stvorenje te otkriju da je riječ o vukodlaku. Ali njihova sreća ne potraje dugo jer iz šume začuju još par urlika.

Izvor: topcinemamovie

Žanr: horor
Zemlja: UK
Jezik: engleski
Trajanje: trenutno nepoznato
Režija: Paul Hyett
Scenarij: Mark Huckerby, Nick Ostler
Glumci: Ed Speleers, Holly Weston, Elliot Cowan, Amit Shah, Sam Gittins, Shauna Macdonald, Duncan Preston, Ania Marson, Rosie Day, Calvin Dean...

IMDb

« Zadnja izmjena: 15.05.2015. 18:47:31 forzajuve »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Howl (2015)
« Odgovor #1 : 13.07.2015. 04:11:00 »
Sviđa mi se jako plot i još se radnja događa u vlaku. Samo da pristupe pažljivo.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Howl (2015)
« Odgovor #2 : 30.10.2015. 19:07:56 »
dosta dobar, fino napravljena čudovišta - imaju dobre kretnje i mješavina su titana iz Attack on Titan i one himere (djevojčica pas) iz Fullmetal Alchemista. kraj mi i nije nešto 7/10