Autor Tema: Heroes Reborn  (Posjeta: 21410 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #30 : 04.10.2015. 21:40:38 »
Odgledah prve dve odnosno duplu epizodu, realno dosta slabije od ocekivanog, mnogo su toga prikazali za tih sat ipo, trebali su malo to da razvuku...

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #31 : 06.10.2015. 13:38:06 »
Pogledana i treca ep, i dalje se sve brzo odvija... to mi se malo ne svidja ali je bolja ep od prve dve...

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #32 : 10.10.2015. 11:47:30 »
Cetvrta ep konacno donela malo sporiju radnji i mnoge stvari su se razotkrile. Sasvim solidna epizoda.

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #33 : 11.10.2015. 22:52:33 »
Zadovoljan sam s epizodama do sada
Spoiler for Hiden:
Pitanje: može li novorazvijena tehnologija pronalaženja Evo-a raditi bez Molly koja je počinila samoubojstvo? I zašto je Noah nije jednostavno mogao pomoći Molly tako da je odspoji s onoga kabela? Malo me ona prostorija i komore u kojima se nalaze Evo-i podsjeća na Matrix
« Zadnja izmjena: 11.10.2015. 23:02:07 kraljzv1 »

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #34 : 16.10.2015. 16:31:22 »
Pogledana peta ep, odlicna je serija je sve bolja i bolja...

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #35 : 20.10.2015. 08:58:05 »
Pogledao sam epizode do aktualne s01e05. Zanimljivo, ali s puno mana. Ima patetike i ne dopada mi se što guraju moderan vizualni identitet i sve neki tableti, gedžeti, uglancano. Previše dječje za ovako ozbiljnu seriju. Moći od heroja mi se dopadaju. Jedino se nadam da će se razjasniti sudbine "starih" heroja.
Mrzim lopatare i limune

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #36 : 20.10.2015. 09:03:18 »
Sudbina stari heroja je jasna. Tražili su previše para za nov serijal ;)
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #37 : 23.10.2015. 11:40:23 »
Pogledana sesta, na poslu uz kaficu nista sladje :D Ok epizoda... U pocetku mi serija nije legla ali sad je skroz ok.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Heroes Reborn s01e06
« Odgovor #38 : 24.10.2015. 15:11:34 »
Uz Noaha Benneta i onog Indijca koji se pojavio samo na slici kad su ga okrivili za "ono", prvi put i jedan od starih heroja. Zanimljiva epizoda, jedino mi je zagonetko/čudno sve oko Miko Otomo i njenog nastanka. Vidjet ćemo.
Mrzim lopatare i limune

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #39 : 30.10.2015. 11:13:11 »

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #40 : 31.10.2015. 11:06:03 »
Zanimljiva 7ep videcemo kako ce dalje da ide... sad postaje bas zanimljivo. :D

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #41 : 05.11.2015. 15:23:39 »
Nije mi jasno...
Spoiler for Hiden:
...kako je Kleri umrla zbog poroda ako je mnogo toga mogla preživjeti i njezino se tijelo regeniralo

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #42 : 05.11.2015. 16:03:13 »
Nije mi jasno...
Spoiler for Hiden:
...kako je Kleri umrla zbog poroda ako je mnogo toga mogla preživjeti i njezino se tijelo regeniralo
Nije htela da glumi u nastavku serije pa su morali da smisle nesto... rofl neko je verovatno blokirao njene moci

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #43 : 05.11.2015. 19:25:25 »
Spoiler for Hiden:
Je li netko skužio svrhu tamne tvari koju je Phoebe slala nad Odessom? Nisam vidio što je konkretno radila s njom.
Napet kraj epizode.
Mrzim lopatare i limune

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #44 : 05.11.2015. 19:46:34 »
Spoiler for Hiden:
Je li netko skužio svrhu tamne tvari koju je Phoebe slala nad Odessom? Nisam vidio što je konkretno radila s njom.
Napet kraj epizode.
Spoiler for Hiden:
e pa da Phoebe kada pusta senku onemogucuje druge da imaju moci, zkroz zaboravi...verovatno je bi cilj da za to vreme oni dignu sve u vazduh

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #45 : 05.11.2015. 19:49:27 »
Spoiler for Hiden:
Mislim da je čak bilo oko njene sjenke i onemogućavanja moćiju, kada su na sjeveru proganjali onu što sprječava obrtanje magnetske osi. Ali sam smetnuo. u_jeeeeeeeeee
Mrzim lopatare i limune

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #46 : 05.11.2015. 19:52:38 »
pa to, bice ova nova ep zanimljiva.  :)

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #47 : 06.11.2015. 09:06:14 »
Spoiler for Hiden:
Tko je otac od blizanaca? Mozda netko, neki lik kojeg smo vec prije gledali u prijasnjim sezonama, hm...

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #48 : 06.11.2015. 09:19:57 »
Spoiler for Hiden:
Clareina djeca su Tommy i Malina.


Nisam ni razmišljao o ocu, čudno kako ga nisu uopće spominjali. Da nije bezgrešno začela...?
Mrzim lopatare i limune

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #49 : 06.11.2015. 17:12:32 »
Aaa uuuu kakva osma epizoda...

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #50 : 07.11.2015. 10:56:48 »
Očekivao sam pun qrac zgaženih leptira, ali se gotovo sve vratilo na svoje mjesto.
Mrzim lopatare i limune

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #51 : 07.11.2015. 22:54:38 »
Evo, odgledao sam napokon prvih 4 sezona, jer 4. nisam uopće odgledao zbog loših kritika, ali kako sam se htio uključiti u nove Heroje, morao sam i nju odgledati, a bilo bi glupo da samo nju odgledam, jer sam prvih 3 već podosta zaboravio. I dalje stoji kako je 1. sezona vrh vrhova, kako ju je bilo lijepo opet odgledati, kao što sam već ranije rekao, tako što mi je neponovljivo. 2. sezona mi čak sad i nije toliko loša nakon drugog gledanja, 3. sezona je bila ok do polovice sezone, a onda volume 4 i 5 je tako ubilo seriju da to nije normalno. Odgledao sam sad i 7 epizoda Heroes Reborna i mogu reći da su zasad ok, dobro ide priča, naravno ima određenih mana i nije do koljena 1. sezoni, ali svakako je bolja od 3. i 4. sezone, jer ono je bio smor i ima potencijala za dalje. Sad malo spojlera

Spoiler for Hiden:
Nije mi jasno kako je Claire uspjela umrijeti? Mislim, znam da Phoebe može zaustavljati tuđe moći, nešto kao i Haićanin (to je za one koji su se pitali kakav ona to crni oblak pravi), ali i u ranijim sezonama je ona bila umrla, kad je bila pomrčina i izgubila moći jer je imala infekciju, pa je kasnije kada je pomrčila završila i kada su joj se moći vratile ponovno oživjela. Tako da mislim da je ovo plothole, jer bi i sada ponovno trebala oživjeti kada se Phoebe maknula. Znam da ona nije vjerojatno htjela više glumiti, ali trebali su onda bolje napraviti da je živa, ali da se i dalje ljuti na Noah-a i da ga ne želi vidjeti, ovako mi je ovo veliki propust. Zatim, ništa ne govore o Sylaru, Peteru, o Noahinom sinu, Sandri, Andu, mislim da bi to trebali malo objasniti što se s njima dogodilo. Mislim Noah ima sina, a ništa o njemu ne govori, mislim kakav je to otac, više se brine o kćerki koja i nije njegovo biološko dijete, nego o vlastitom sinu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #52 : 07.11.2015. 23:01:00 »

Spoiler for Hiden:
Nije mi jasno kako je Claire uspjela umrijeti? Mislim, znam da Phoebe može zaustavljati tuđe moći, nešto kao i Haićanin (to je za one koji su se pitali kakav ona to crni oblak pravi), ali i u ranijim sezonama je ona bila umrla, kad je bila pomrčina i izgubila moći jer je imala infekciju, pa je kasnije kada je pomrčila završila i kada su joj se moći vratile ponovno oživjela. Tako da mislim da je ovo plothole, jer bi i sada ponovno trebala oživjeti kada se Phoebe maknula. Znam da ona nije vjerojatno htjela više glumiti, ali trebali su onda bolje napraviti da je živa, ali da se i dalje ljuti na Noah-a i da ga ne želi vidjeti, ovako mi je ovo veliki propust.
Spoiler for Hiden:
Koliko sam shvatio, Clareino dijete trajno oduzima moći, zato se ne može povratiti. Vidio si to kod Hira Nakamure, nije povratio moći ni nakon onih 15 godina.

Citat:
Spoiler for Hiden:
Mislim Noah ima sina, a ništa o njemu ne govori, mislim kakav je to otac, više se brine o kćerki koja i nije njegovo biološko dijete, nego o vlastitom sinu.
Spoiler for Hiden:
Tko mu je sin? Ne sjećam se. :ceska: Ili misliš na unuka?
« Zadnja izmjena: 07.11.2015. 23:09:08 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #53 : 07.11.2015. 23:22:48 »

Spoiler for Hiden:
Nije mi jasno kako je Claire uspjela umrijeti? Mislim, znam da Phoebe može zaustavljati tuđe moći, nešto kao i Haićanin (to je za one koji su se pitali kakav ona to crni oblak pravi), ali i u ranijim sezonama je ona bila umrla, kad je bila pomrčina i izgubila moći jer je imala infekciju, pa je kasnije kada je pomrčila završila i kada su joj se moći vratile ponovno oživjela. Tako da mislim da je ovo plothole, jer bi i sada ponovno trebala oživjeti kada se Phoebe maknula. Znam da ona nije vjerojatno htjela više glumiti, ali trebali su onda bolje napraviti da je živa, ali da se i dalje ljuti na Noah-a i da ga ne želi vidjeti, ovako mi je ovo veliki propust.
Spoiler for Hiden:
Koliko sam shvatio, Clareino dijete trajno oduzima moći, zato se ne može povratiti. Vidio si to kod Hira Nakamure, nije povratio moći ni nakon onih 15 godina.

Citat:
Spoiler for Hiden:
Mislim Noah ima sina, a ništa o njemu ne govori, mislim kakav je to otac, više se brine o kćerki koja i nije njegovo biološko dijete, nego o vlastitom sinu.
Spoiler for Hiden:
Tko mu je sin? Ne sjećam se. :ceska: Ili misliš na unuka?

Spoiler for Hiden:
Aha, hvala, kako misli Hiro nije povratio moći, ako je to u 8. epizodi, nemoj mi ništa govoriti jer ju još nisam odgledao. Pa da Noah je imao i sina. I onu ženu Sandru, prvo nisu mogli imati djece, pa je i to bio jedan od razloga što su mu dali Claire i što je on prihvatio, kasnije su uspjeli dobiti sina. Ne znam je li se sjećaš kad je mali bio saznoa da Claire ima moći jer je pogledao onu kazetu što je ona snimala sa vojim bacanjima i regeneriranjima, pa se bio zaključao u auto jer je mislio da je ona neki vanzemaljac, pa ga je ona molila, a i dosta se puta pojavljivao u seriji kad su imali obiteljske večere. Sad sam se sjetio kako se nije pojavbio ni u 4. sezoni u epizodi za dan zahvalnosti, došla je bivša žena na večeru, ali malca nigdje. Mislim mali je nebitan, ali ono čudno je da ga samo tako izbace kao da nije ni postojao. Ono obiteljska večera za Dan zahvalnosti svi su tu, bivša mu žena, njezin novi dečko, Claire, Noah i ona agentica s kojom je bio prije radio pa kad se razveo od žene se s njom smuvao, a sina ono nigdje, čak nitko ni da ga spomene. Tako i sad skače kroz vrijeme da spašava Claire, a ni jednom da spomene biološkog sina ili bar da razjasne šta se sa njima dogodilo, tj. sa bivšom mu ženom i sinom.

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #54 : 07.11.2015. 23:25:21 »
Je li zna netko tko prevodi ovu seriju, da ga probam pitati preko poruke za prijevode, smorio sam se gledajući bez titlova.  :-[  ;D

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #55 : 07.11.2015. 23:27:11 »
Spoiler for Hiden:
Tko zna, možda ga se spomene u idućim epizodama. U svakoj epizodi oni pomalo razmotavaju taj klupko i objašnjavaju se takve stvari.

Citat:
Je li zna netko tko prevodi ovu seriju, da ga probam pitati preko poruke za prijevode, smorio sam se gledajući bez titlova.

Prevodio je slaks, ali je davno stao.
Mrzim lopatare i limune

Offline Muflon25

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 138
  • Spol: Muški
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #56 : 07.11.2015. 23:30:18 »
Spoiler for Hiden:
Tko zna, možda ga se spomene u idućim epizodama. U svakoj epizodi oni pomalo razmotavaju taj klupko i objašnjavaju se takve misterije.

Citat:
Je li zna netko tko prevodi ovu seriju, da ga probam pitati preko poruke za prijevode, smorio sam se gledajući bez titlova.

Prevodio je slaks, ali je davno stao.

Možda i bilo bi ok i još da spomenu što se sa ostalima dogodilo ili što rade sada.
Spoiler for Hiden:
Možda ih je i ona Erica sve pohvatala, znam da je ona njezina kćerka spomenila kako je kidnapirala 600 heroja.  ;D

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Heroes Reborn s01e09
« Odgovor #57 : 14.11.2015. 11:29:31 »
Izgleda da će Phoebe Frady biti ključni igrač za Renautas, neće biti dobro dok je ne preobrate s dark sidea. Baš me zanima kako će Tommy biti ključan za spas svijeta, Malina mi je jasna jer upravlja silama prirode.

Promo za s01e10

Mrzim lopatare i limune

Offline kraljzv1

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Heroes Reborn
« Odgovor #58 : 20.11.2015. 23:41:38 »
Spoiler for Hiden:
Hiro mi je drag lik, kad se on pojavi u epizodi, uvijek bude dobra radnja i mnogo toga se dogodi. E sad me nešto zanima. Vidjeli smo kako su se u jednoj epizodi pojavila dva Noah-a, iz budućnosti i onaj u prošlosti. Zar ne bi tako nekako trebalo biti i s Hirom? Hiro iz budućnosti zajedno s Noahom vratio se u prošlost, i taj Hiro iz budućnosti ostao je bez svojih moći. No drugi Hiro, onaj u prošlosti on je tek zarobljen...

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Heroes Reborn s01e10
« Odgovor #59 : 21.11.2015. 09:54:17 »
^
Spoiler for Hiden:
Sasvim je moguće da se njih dvojica sretnu.

Dobra epizoda. Tommy mi je misterija, ne znam hoće li se na kraju prikloniti dobrim ili lošim dečkima.
Mrzim lopatare i limune