Autor Tema: Hell on Wheels  (Posjeta: 55597 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline perapanj

  • Ex prevoditelj
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 181
  • Spol: Muški
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #270 : 03.07.2016. 10:19:56 »
Lijepo se ovo privodi kraju.
Spoiler for Hiden:
Odlična epizoda bez pojavljivanja glavnog junaka. Durrant je završio, primjereno, pjesnički. A i mulderu će se zasigurno svidjeti završna scena. Znam da meni jest.  :P

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #271 : 17.07.2016. 22:30:09 »
Pogledana deseta  :)

Dobra epizoda. Vidjet ćemo kako što će Durant smisliti, ako će uopće imati vremena.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #272 : 18.07.2016. 01:45:33 »
Lijepo se ovo privodi kraju.
Spoiler for Hiden:
Odlična epizoda bez pojavljivanja glavnog junaka. Durrant je završio, primjereno, pjesnički. A i mulderu će se zasigurno svidjeti završna scena. Znam da meni jest.  :P
Pročitao sam spoiler prije nego što sam pogledao epizodu pa me zanimalo što bi moglo biti. Ma savršeno je sjela. Nema bolje od ubacivanja Van Zandta za western. Odnijelo me u to vrijeme.
Spoiler for Hiden:
Epizoda bez Bohannana, ali odlična.

Sad zadnje tri bi trebale biti šlag na tortu.


Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #273 : 24.07.2016. 19:09:35 »
Odgledah kraj serije i zadovoljan sam. I sveukupno gledajući, ovo je bilo vraški dobro. A sad jedva čekam da vidim Ansona Mounta u nekoj drugoj seriji, po mogućstvu sličnoj, jer ovakva uloga mu baš leži. A fantastičnog Colma Meaneya, razume se, itekako bih voleo ponovo da ga vidim u Star Treku.

Hvala za prevode. drinks

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #274 : 25.07.2016. 13:10:19 »

Evo verziju iz serije.


Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #275 : 27.07.2016. 19:11:38 »
Pogledane posljednje dvije epizode serije.

Spoiler for Hiden:
Nekako ocekivan kraj, jedino sam imao neki osjecaj da ce Cullen nastradati u nekom zavrsnom obracunu ali ipak se sve mirno privelo kraju.

U svakom slucaju dobro je sto nisu produzili seriju, djeluje kao da su negdje u drugoj polovini ostali bez ideje pa su poceli da razvlace malo. :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #276 : 28.07.2016. 02:03:09 »
Odlična 12. gdje je Bohannan pokazao tko je gazda. Uspjeli su dočarati one likove iz western filmova koji su jednostavno cool i face sa svojom pojavom. Samo da je bar bilo više takvih scena u seriji. Sad na posljednje dvije.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #277 : 02.08.2016. 15:16:09 »
Ups. Ispravite, molim vas, ime prevodioca u WEB-DL opisu 5x13 epizode.

Hvala još jednom za prevode.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #278 : 02.10.2016. 21:56:40 »
Dobre zadnje dvije epizode. Tužan rastanak, ali tako je kako je. Durant i scena na pruzi. Ono kad su gradili na kraju pa pjesma baš sam se uživio i znam da sam gledao povijesti. Zbogom Hell on Wheels, najbolja western serija u zadnjih 10 godina. Taman od Deadwooda.

Offline Dobrica Legenda

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 239
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #279 : 04.10.2016. 14:04:21 »
Meni lično, ovo je bolje od Deadwooda. U Deadwoodu meni se priča uopšte nije dopala, mada su pare slupane u gradić i dobra gluma sasvim ok. Ali dobri su glumci i u Hell On Wheels + priča meni mnogo interesantnija. Deadwood sam uspio cijelog odgledati tek iz trećeg pokušaja, a ovo sam sa nestrpljenjem čekao nove epizode.
Odlična serija, obavezno pogledati.
Hvala prevodiocima na prevodima.

Offline toshiro75

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 169
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #280 : 04.10.2016. 14:26:21 »
Prva sezona Deadwooda je bila skoro pa savršena, druga pogubljena u Swearengen-ovim bubrežnim kamencima. Treća je pokušala popraviti dojam, što je uglavnom i uspjela.

Kod Hella prve tri sezone odlične, četvrta i peta previše rastegnute. 4 i dosta slabija od ostalih.

Svejedno najbolje serije sa western tematikom u zadnjih 15-20 godina.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #281 : 06.10.2016. 00:07:22 »
Meni sve sezone deadwooda odlične dok ni je kod how samo četvrta odlična a ostale dobre. Sve u svemu nadam se u budućnosti nekoj novoj western seriji.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #282 : 29.08.2017. 01:45:56 »
Baš mi nedostaje serija. Možda zato što je bila jedina kvalitetna western serija kad se prikazivala, a danas ih više nema  :( Westworld ne računam. Pričam o klasičnim.



Sad sam primijetio u ovom tribute videu koliko je fotografija bila jebeno dobra.
« Zadnja izmjena: 29.08.2017. 01:49:58 Mulder »

Offline bebapecic

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 358
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #283 : 29.08.2017. 04:00:23 »
Najbolja.Iako je bila prilicno ujednacena u kvalitetu sezona,mislim da se zavrsila u pravo vreme i da je ne treba dirati.

Offline the kid

  • malo lud
  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 212
  • Spol: Muški
  • EM
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #284 : 29.08.2017. 21:56:45 »
Ovu seriju sam slučajno počeo da gledam na RTS-u prošle godine. Televiziju praktično godinama nazad ne gledam, ali sam u HOW zvirnuo i nešto me
privuklo kao retko kada. Pošto su termini bili meni neodgovarajući, već sam nakon 15ak epizoda rešio da batalim televiziju i krenem sa skidanjem
putem torenta. Pa ponovo... Ostatak priče je istorija. Predobra serija, sa dosta zapleta, očekivanih i neočekivanih ubistava, očekivanih i neočekivanih
romansi i ljubavi, sjajne fotograqfije (što reče Mulder) i muzike, kvalitetnih likova i radnje, tuge i radosti. Radnja je lutala od ravnice i reke, preko planine
 i zime, do nekih trećih predela. Bohenon šmeker kog zavoliš kao da ti je rod. ;) Jedna od serija za koju mi baš teško palo što je došao kraj.

zanimljivo: Onako pod bradom, nisam odmah povezao Ensona sa likom u drugom ostvarenju, nego u nekom momentu (po njegovom osmehu) sam
shvatio da mi je odnekle poznat. I onda shvatim da sam ga gledao u filmu 'Safe', kao negativca Aleksa, opasnog tabadžiju koji se zakačio sa poznatim ćelavim
Britancem.
zkarlov voli Evu sardinu, a ja volim Evu Mendez.