Općenito > Prijevodi-online INFO

PO treba VAS!

<< < (10/10)

-=QuadDamage=-:
Paaaaaaa.....

Spoiler for Hiden: Ne može.   ;D ;D

zkarlov:
Snyder radi na njoj, polako ali sigurno. Dao nam je preview ali samo administratorskog dijela
pa vam ne možemo to pustiti ovdje.

Veleno:
Ma sve OK. Samo sam pitao.  ;)

dakyorlando:
Evo i mog mišljenja.

Dakle, staviti brojač koliko je puta neki titl skinut - već su mnogi ovo predložili, predlažem i ja.

Ocenjivanje titla mi se baš i ne čini dobrom idejom, a evo i zašto. Neko može da dobije loše ocene za svoje titlove, da se obeshrabri i prestane da prevodi. A, recimo, uopšte nije loš prevodilac, nego mu je neko, eto, iz pakosti ili bilo kog drugog razloga dao nisku ocenu.

Vratiti ono što je bilo ranije - podatke o seriji (ukupan broj epizoda, titlova, datum kad je poslat poslednji prevod itd.) i rezervacije.

Komentari samih titlova - ne. Ali mesto gde bi ljudi komentarisali prevode određenog prevodioca - da. Štaviše, vidim da neki prevodioci već imaju svoj kutak na forumu koji služi ljudima da hvale kritikuju njihove prevode. Ne bi bilo loše da svaki prevodilac dobije takav svoj kutak, mislim da ne bi bilo pretrpavanje.

Dobra je ideja da se napiše za koji je riр određeni titl (ne kapiram zašto cenzurišu reč "riр"? Možda je to i ilegalan pojam (mada, ko ga je proglasio za ilegalnog?), ali nije psovka pa da se stavlja zvezdica, niti je zabranjeno napisati tu reč).

A ni te zahvalnice nisu, po mom mišljenju, dobra ideja. Jer one ne bi bilo merilo ničega - ni toga koliko je titlova neko uradio, ni koliko je dobar prevodilac, ni bilo čega drugog. Zato što neki prevode serije koje su gledane, koje skida mnogo ljudi, i ti će sigurno dobiti mnogo više zahvalnica nego neki koji prevode manje popularne serije, za koje manje ljudi skida titlove (i ja sam među njima).

I voleo bih da pitam - kada, otprilike, možemo očekivati novi sajt?

Bruno:
dobre ideje.
sto se sajta tice, kopirat cu Blizzard: "Čim bude gotovo" :)

Navigacija

[0] Lista Poruka

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju