Serije > Općenito o serijama

100 serija = 100 sezona (komentiranje)

(1/16) > >>

dejaspo:
 navijacica navijacica navijacica

Mulder:
Sutra navečer:

10-e: tri sezone
00-e: tri sezone
80-e: jedna sezona
70-e: tri sezone

 navijacica

stipest:
 clapp clapp clapp

dalmatino:
Ovaj definitivno nije s ove planete, sad nema nikakve sumnje :ccc:  Mislim kako bi ova MULDEROVA tema trebala biti pod sticky, da se ne zagubi za buduće generacije TV-ovisnika. A kad smo već kod toga, slab san ti ja TV-ovisnik, kad sam samo gledao dvije (100., 92.), a jednu tek imam u planu (91.).

Sve u svemu.... genijalna ideja ( vridna manijakalno-argumentativno-opsesivne osobe :naklon:) i s guštom ću nastaviti pratiti odbrojavanje.

Mulder:

--- Citat: dalmatino - 04.05.2015. 19:26:06 ---Ovaj definitivno nije s ove planete, sad nema nikakve sumnje :ccc:  Mislim kako bi ova MULDEROVA tema trebala biti pod sticky, da se ne zagubi za buduće generacije TV-ovisnika. A kad smo već kod toga, slab san ti ja TV-ovisnik, kad sam samo gledao dvije (100., 92.), a jednu tek imam u planu (91.).

Sve u svemu.... genijalna ideja ( vridna manijakalno-argumentativno-opsesivne osobe :naklon:) i s guštom ću nastaviti pratiti odbrojavanje.

--- Kraj citata ---
Hvala lijepa!  ;D

Ma i ova tema služi kao svojevrsna preporuka i naći će se tu dosta zaboravljenih serija. Gledao ili ne, vjerujem da si one sezone to jest serije koje su među 50 najboljih velik dio gledao  ;)

Sutra navečer:

10-e: dvije sezone
00-e: jedna sezona
90-e: pet sezona
80-e: jedna sezona
60-e: jedna sezona

Sutra čak pet sezona iz 90-ih.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju