Autor Tema: Forget Paris (1995)  (Posjeta: 1047 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5747
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Forget Paris (1995)
« : 13.04.2015. 23:00:39 »

Opis:
Mickey Gordon (B. Crystal) košarkaški je trener i košarka mu je najvažnija stvar u životu. Više je na putu nego kod kuće, a kuća mu izgleda kao skladište košarkaških rekvizita. Kad mu umre otac, Mickey mora ispuniti njegovu posljednju želju: da bude sahranjen u Parizu. Jedva odvaja slobodne dane i žuri natrag na prvenstvo. No, na aerodromu dolazi do neočekivanih komplikacija: lijes s očevim tijelom izgubljen je. Mickey dva dana provodi u aerodromskoj čekaonici. Tek treći dan šarmantna službenica Ellen Andrews (D. Winger), Amerikanka koja živi u Parizu, dolazi mu priopćiti sretnu vijest: kovčeg je pronađen i vraćen u Pariz nakon što je greškom odletio u Švicarku. Iako se Mickeyjeva ljutnja prilično ublažila čim je vidio lijepo i ljubazno Ellenino lice, još je manje ljut kad dozna da mu je, za naknadu štete, plaćen hotel u Parizu i avionska karta prvog razreda. Što zbog plaćenog hotela, a što zbog Ellen, odluči provesti koji dan u Parizu, a Ellen mu pristaje pokazati neka turistička odredišta...

Izvor: mojtv.hr

Žanr: komedija, romantika
Zemlja: SAD
Jezik: engleski
Trajanje: 101 min
Režija: Billy Crystal
Scenarij: Billy Crystal, Lowell Ganz, Babaloo Mandel
Glumci: Billy Crystal, Debra Winger, Joe Mantegna, Cynthia Stevenson, Richard Masur, Julie Kavner, William Hickey, Robert Costanzo, John Spencer, Tom Wright...

IMDb

« Zadnja izmjena: 13.04.2015. 23:50:12 zkarlov »

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Forget Paris (1995)
« Odgovor #1 : 03.11.2015. 17:35:23 »
Ovo mi je bila simpatična rom. komedija. Nadam se da će se Crystal vratiti vođenju Oscara.