Autor Tema: Mr. Robot  (Posjeta: 56229 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #90 : 04.09.2015. 13:21:50 »
Pogledana zadnja.
Spoiler for Hiden:
Također sam se nadao dužoj epizodi. Sljedeća sezona bi trebala imati punih 13 epizoda.
Na kraju je WhiteRose, a Nero i pad Rima simboliziraju kako WhiteRose (Nero) gleda apsolutni pad ECorpa pred svojim očima (a nitko ne zna da je on(a) glavni uzrok toga svega. Harfaaaa<3
Mrzim cliffhangere te nemam točnu predodžbu tko kuca zato jer zaista može biti bilo tko - od Tyrella do Gideona do bezveze susjeda ili fsociety fanatika.
Ili nas mogu šokirat u prvoj epizodi ili sve to pošteno zasrat.
Ne želim da se cijela serija vrti oko uništenja ECorpa. Ako će to biti slučaj, dvije sezone (uključujući prvu) su dovoljno. Fsociety hakeri se sada ili trebaju baviti aftermathom svega ili trebaju naći novi cilj.
Također bi bilo ridikulozno da na kraju druge sezone ECorp ponovno oživi zato jer u toj realnosti oživljava i onaj mrtvi frajer zbog kojeg su odgodili epizodu za tjedan dana.

No imam ja nadu da će Sam Esmail to dobro napraviti.

Offline Splinter

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #91 : 04.09.2015. 13:39:03 »
Pogledana zadnja.
Spoiler for Hiden:
Također sam se nadao dužoj epizodi. Sljedeća sezona bi trebala imati punih 13 epizoda.
Na kraju je WhiteRose, a Nero i pad Rima simboliziraju kako WhiteRose (Nero) gleda apsolutni pad ECorpa pred svojim očima (a nitko ne zna da je on(a) glavni uzrok toga svega. Harfaaaa<3
Mrzim cliffhangere te nemam točnu predodžbu tko kuca zato jer zaista može biti bilo tko - od Tyrella do Gideona do bezveze susjeda ili fsociety fanatika.
Ili nas mogu šokirat u prvoj epizodi ili sve to pošteno zasrat.
Ne želim da se cijela serija vrti oko uništenja ECorpa. Ako će to biti slučaj, dvije sezone (uključujući prvu) su dovoljno. Fsociety hakeri se sada ili trebaju baviti aftermathom svega ili trebaju naći novi cilj.
Također bi bilo ridikulozno da na kraju druge sezone ECorp ponovno oživi zato jer u toj realnosti oživljava i onaj mrtvi frajer zbog kojeg su odgodili epizodu za tjedan dana.

No imam ja nadu da će Sam Esmail to dobro napraviti.

Spoiler for Hiden:
Mislim da bi upravo fokus mogao biti na oživljavanju Evil Corp-a tj. na njihovom pokušaju i sa druge strane Elliot i(li) fsocity koji naravno svim silama pokušavaju da to spriječe. Skoro sam ubijeđen da White Rose ima podatke i da će ih iskoristiti u pokušaju da sprovede neke svoje lične interese i tako se naći između dvije vatre.

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #92 : 05.09.2015. 15:48:21 »
Pogledana zadnja.
Spoiler for Hiden:
Također sam se nadao dužoj epizodi. Sljedeća sezona bi trebala imati punih 13 epizoda.
Na kraju je WhiteRose, a Nero i pad Rima simboliziraju kako WhiteRose (Nero) gleda apsolutni pad ECorpa pred svojim očima (a nitko ne zna da je on(a) glavni uzrok toga svega. Harfaaaa<3
Mrzim cliffhangere te nemam točnu predodžbu tko kuca zato jer zaista može biti bilo tko - od Tyrella do Gideona do bezveze susjeda ili fsociety fanatika.
Ili nas mogu šokirat u prvoj epizodi ili sve to pošteno zasrat.
Ne želim da se cijela serija vrti oko uništenja ECorpa. Ako će to biti slučaj, dvije sezone (uključujući prvu) su dovoljno. Fsociety hakeri se sada ili trebaju baviti aftermathom svega ili trebaju naći novi cilj.
Također bi bilo ridikulozno da na kraju druge sezone ECorp ponovno oživi zato jer u toj realnosti oživljava i onaj mrtvi frajer zbog kojeg su odgodili epizodu za tjedan dana.

No imam ja nadu da će Sam Esmail to dobro napraviti.

Spoiler for Hiden:
Mislim da bi upravo fokus mogao biti na oživljavanju Evil Corp-a tj. na njihovom pokušaju i sa druge strane Elliot i(li) fsocity koji naravno svim silama pokušavaju da to spriječe. Skoro sam ubijeđen da White Rose ima podatke i da će ih iskoristiti u pokušaju da sprovede neke svoje lične interese i tako se naći između dvije vatre.
Spoiler for Hiden:
Oživljavanje ECorpa je realno fantazija. Ako po podacima iz serije kontrolira 70% svijeta, a sada je uništen, čudi me da nisu svi big guys iz te tvrtke počinili samoubojstvo.
A WhiteRose, čini mi se, je skloniji/sklonija radu za fsociety i hakere.

P.S. Jel mislite da Dark Army zna za "dvoličnost" WhiteRose?

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #93 : 06.09.2015. 14:02:50 »
Spoiler for Hiden:
Zna li neko na kom jeziku pricaju ovo dvoje? Svedski ili...

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #94 : 06.09.2015. 17:24:26 »
Norveški
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #95 : 06.09.2015. 18:48:12 »
e hvala ubijam se vec danima da provalim... :D

Offline Master_Chief

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #96 : 07.09.2015. 05:13:47 »
Odlican intervju sa kreatorom serije Sam Esmail
https://www.youtube.com/watch?v=r9L9t80VkjA
A ima i sa Rami Malekom
https://www.youtube.com/watch?v=pb7OGhsUsnA

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #97 : 07.09.2015. 08:24:52 »
Pogledano i finale, koliko vidim kazete da ce biti druga sezona, ako je bude onda ok onda je finale dobro... a ako ne bude nastavka... onda su malo uprskali finale. Mada generalno odlicna serija ove sezone, sve u svemu zadovoljan. :D

Offline clearcut

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 336
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #98 : 07.09.2015. 08:47:45 »
odgledao. vrlo dobar početak, kasnije kvaliteta drastično pala. 6/10

Offline TimeLordHR

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 621
  • Spol: Muški
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #99 : 07.09.2015. 20:50:27 »
Spoiler for Hiden:
Zna li neko na kom jeziku pricaju ovo dvoje? Svedski ili...
Norveški
Ja tvrdim da je to danski.

Offline Splinter

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
  • Spol: Muški
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #100 : 10.09.2015. 11:54:22 »
On priča na švedskom, ona odgovara na danskom. Matin Wallström je šveđanin, Stephanie Corneliussen je dankinja - očito da im je bilo lakše da svako priča na svom maternjem jeziku iako ta dva jezika nemaju ni približno dovoljnu sličnost da bi se neometano mogao voditi kompleksan razgovor.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #101 : 10.09.2015. 12:13:33 »
On priča na švedskom, ona odgovara na danskom. Matin Wallström je šveđanin, Stephanie Corneliussen je dankinja - očito da im je bilo lakše da svako priča na svom maternjem jeziku iako ta dva jezika nemaju ni približno dovoljnu sličnost da bi se neometano mogao voditi kompleksan razgovor.
gledao sam dosta skandinavskih filmova, ali nisam mogao tacno da provalim bas me je bunilo....

Offline dan555

  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
  • Spol: Muški
    • SF tim
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #102 : 11.09.2015. 00:05:46 »
Odgledao seriju zato što je ovde većina veoma zadovoljna kvalitetom. Na žalost, razočarao sam se. Nije loše urađena nego naprosto (svaka) priča iz ugla ludog čoveka liči na čist fantazi - u svakom trenutku može se izvući bilo šta iz šešira njegovog ludila, a to ne volim.
Teško da ću pratiti drugu sezonu.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #103 : 23.09.2015. 21:30:12 »
Odustajem od serije, nista posebno zadnjih nekoliko epizoda, ne gubi mi se vreme u gledanju neceg prosecnog samo da bi gledao. Osecam se kao Eliot sto izgleda u seriji dok sam gledao ovih zadnjih par epizoda  :).  Gledao sam do 4ep. po izlasku i tek sam danas zavrsio, jer je krenula na polovini da me odbija i ne zainteresovano da je pratim. Nema ova serija perspektivu, najvise do 3 sezone ce izgurati kao i Hanibal koji me zaintrigirao u prvoj sezoni koju sam do kraja pogledao pa na polovini prve sezone sam shvatio da nije nista specijalno i ocekivao sam da ce obustaviti snimanje pre ili kasnije sto se i dogodilo.

Offline pparadiso

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
  • ..:: drummer ::..
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #104 : 24.09.2015. 16:34:34 »
Odgledao prve dve epizode i nije me zainteresoval. Cim su poceli da se trte u trecoj odustao sam skroz >:( 'bem ti sve, ni jedna serija ne moze da prodje bez supak-meraklija!
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo!

Offline Master_Chief

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 262
  • Spol: Muški
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #105 : 25.09.2015. 05:20:33 »
Odgledao prve dve epizode i nije me zainteresoval. Cim su poceli da se trte u trecoj odustao sam skroz >:( 'bem ti sve, ni jedna serija ne moze da prodje bez supak-meraklija!
Ako ti je to bila najupecatljivija scena u prve tri epizode onda i trebas da odustanes.
Tebra to ti je jedina scena tog tipa u sezoni, a vidim da si odgledao do kraja Sense8 izgleda da tamo nisi odustao od serije zbog tog problema.
« Zadnja izmjena: 25.09.2015. 05:23:36 Master_Chief »

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #106 : 04.10.2015. 02:07:15 »
Baš loše finale.

Spoiler for Hiden:
Ništa novo nismo saznali osim da je plan sproveden do kraja. 54 minuta okretanja u mesto. A očekivao sam da me oduvaju sa ovom poslednjom epizodom.

Offline Aleksandar Coa Zdravković

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 128
  • Spol: Muški
    • Superlative Сasual Dating - Live Women
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #107 : 11.10.2015. 01:53:34 »

Offline Roma

  • Novi član
  • *
  • Postova: 34
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #108 : 14.12.2015. 19:44:02 »
Po komentarima ovde, izgleda da moram pogledati?

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #109 : 14.12.2015. 19:49:14 »
moras definitivno...  ;D

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #110 : 22.12.2015. 01:51:47 »
nedavno pogledao njemacki film: Who Am I (2014)
http://www.imdb.com/title/tt3042408/
i posto je film snimljen prije serije izgleda da je autor Mr. Robota lopov, mislim i ovaj film i serija su inspirirani fight club-om, ali buduci da u filmu i seriji imamo hakera, to nije slucajno.
osim toga film je bolji, glavni lik barem realno glumi hakera, za razliku od ovog buljookog indijanca :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #111 : 11.01.2016. 02:51:03 »
Supporting actor in a TV series, limited series or TV movie

Alan Cumming, "The Good Wife"
Damian Lewis, "Wolf Hall"
Ben Mendelsohn, "Bloodline"
Tobias Menzies, "Outlander"

Christian Slater, "Mr. Robot"

Hahahahahahahahahahaha smijeh. Slater osvojio  rofl rofl i onda glumci poput Bena Mendelsohna budu zapostavljen jer je eto, Mr. Robot toliko marketinški bila jaka serija i osvoji glumac koji je uvijek bio loš u svojim ulogama.

TV series, drama

"Empire"
"Game of Thrones"

"Mr. Robot"
"Narcos"
"Outlander"


Od ovih nominiranih Narcos mi je bio najbolji, a Mr. Robot odmah iza.
« Zadnja izmjena: 11.01.2016. 03:58:51 Mulder »

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #112 : 19.01.2016. 03:25:58 »


TV series, drama

"Empire"
"Game of Thrones"

"Mr. Robot"
"Narcos"
"Outlander"



sve su bolje od robota. cijela sezona je mogla stati u 2 epizode. na pocetku se znalo da momak nije dobar a cijela se radnja vrtila oko toga,  cak nije ni originalno.. smijesno sta se sve podvaljuje ljudima posljednjih 10 godina bilo film bilo tv

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #113 : 25.01.2016. 22:43:16 »
Odustajem nakon druge epizode.
Možda bi mi serija bila dobra da sam malo mlađi  ;D
Možda griješim jer mi je fight club jedan od dražih filmova a ovdje čitam da ima nekih povezanosti
« Zadnja izmjena: 25.01.2016. 22:48:30 mmmnnn »

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #114 : 25.01.2016. 23:28:18 »
Odustajem nakon druge epizode.
Možda bi mi serija bila dobra da sam malo mlađi  ;D
Možda griješim jer mi je fight club jedan od dražih filmova a ovdje čitam da ima nekih povezanosti
mislim da nema veze sto si stariji... mozda ti se nesvidja tema serija... moderne tehnologije hakeri... Meni definitivno u top 5 serija prosle godine....

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #115 : 26.01.2016. 08:48:00 »
Probat cu joj dati priliku za mjesec-dva :)

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #116 : 20.04.2016. 21:12:32 »
Druga sezona počinje 13. 7. 2016.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #117 : 16.05.2016. 19:17:48 »

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #118 : 11.07.2016. 12:49:38 »
Pojavila se 2x01.

Offline ivicav

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
Odg: Mr. Robot
« Odgovor #119 : 12.07.2016. 09:56:15 »
Jel zna neko šta je Mr.Robot.S02E00.dec0d3d.doc ?