Autor Tema: U-Pomoć: Zvuk filma u SW samo krči  (Posjeta: 1302 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
U-Pomoć: Zvuk filma u SW samo krči
« : 06.03.2015. 23:10:59 »
Nisam uspjela naći sličnu temu ovdje, pa otvaram novu (no, ako već postoji tu negdje a ja je ne znam naći, dovoljno bi mi bilo da neka dobra duša stavi link na istu).

Elem, šta mi se dešava: kod nekih ili starijih ili rjeđih izdanja, za koje obično postoji  jedna verzija serije ili filma (u daljnjem tekstu: video) za skinut i jedna do dvije verzije titlova, pa treba titlove nacolati da pašu - učitam dotičan video i dobijem samo sliku plus umjesto normalnog zvuka - samo krčanje  cry1(neugodan zvuk do bola ). I to uglavnom ili kod starijih .avi fajlova ili dosta često kod .mkv-a.

Znači, nacolavanje titla u SW = mission impossible. Mislim,  :ono-kao tu i tamo kod nekih lakših slučajeva mogu direkt u plejeru pogledati vrijeme kad netko prvi i zadnji puta zine da kaže štogod, pa odoka nekako upisati First/Last spoken line, ali to ne može proći kad su neke ozbiljnije diskrepancije u pitanju.

Btw, settingsima mi je pod External preview > General > Exe of the video player postavljen VLC player (i uglavnom preko njega i gledam videja).

Dakle, ako netko zna u čemu je problem i kako ga riješiti (možda nešto s kodekom :ceska:... ali šta?), bila bih ono baš-baš zahvalna. ti_si_Bog
Još ako postoji neki easy-fix....  navijacica

Eto, to dakle beše ta moja muka.
« Zadnja izmjena: 06.03.2015. 23:13:09 BlackQ »
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Tags: