Serije > Sinkronizacije

Dorade prevoda

<< < (17/18) > >>

Ben Dover:
De zamenite mi na FTP-u prevode za Homeland S02E10 ovima iz priloška, doradio sam par sitnica (Nidžesi je kriv za jedan propust!). A, Gorane ili LemonZOO, ako vidite ovu poruku, isto učinite i na Titlovima, jer se prebacivač mojih prevoda tamo, izvesni dexter7476, ne obazire na upozorenja da mi ne uklanja sajt iz potpisa, što ne znam koji mu je fetiš na prvom mestu. :facepalm :dash


Sređeno.

Bert:

--- Citat: Bert - 05.12.2012. 23:34:23 ---Postavio sam nove verzije za The West Wing S1 E1-6: sitne korekcije, usklađivanje s kasnije uspostavljenim standardom i još malo stezanja parametara... Imena fileova završavaju s "c".

Stare verzije molim dezintegrirati.


--- Kraj citata ---

Isto, ali za S1 E6-10.

Za jednu sam čak pri uploadu zaboravio kliknuti DVDRip i HR, pa molim i to ispraviti...

P. S.: Objavljujem li ja ovo u krivoj temi? Ne kužim zašto je u podforumu sinkronizacije i uvijek trebam pretraživač da nađem temu...


Sređeno

MilanRS:
Ovo je inače zamišljeno kao mjesto gdje članovi objave kad srede nečiji titl. Prije se nije vidjelo pod najnovijim prevodima to pa se ovdje objavljivalo. Isto i kad se doda sinhronizacija. Ostaci starog sistema. A što se tiče poruke administraciji da zamijene nešto, ima nekoliko tema koje znaju poslužiti (među njima i ova), kao i poruka na chatu ili privatna poruka moderatoru (izbjegavati).

Bert:

--- Citat: Bert - 24.12.2012. 18:32:40 ---
--- Citat: Bert - 05.12.2012. 23:34:23 ---Postavio sam nove verzije za The West Wing S1 E1-6: sitne korekcije, usklađivanje s kasnije uspostavljenim standardom i još malo stezanja parametara... Imena fileova završavaju s "c".

Stare verzije molim dezintegrirati.


--- Kraj citata ---

Isto, ali za S1 E6-10.

--- Kraj citata ---

Isto, za S1 E11-20. Za E11 sam zaboravio označiti "autorski prijevod", pa molim i to popraviti.


Sređeno.

master:
Dorađen prijevod za prvu epizodu serije Pod Prikritie (Undercover). Molim zamijeniti s ovim prijevodima.

http://www.sendspace.com/file/9cuuj7

i

http://www.sendspace.com/file/u8i9jv


  Zamenjeno

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

[*] Prethodna stranica

Idi na punu verziju