Autor Tema: Pitanje vezano za statistike  (Posjeta: 2154 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline bokimoscow

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 126
Pitanje vezano za statistike
« : 10.01.2009. 22:01:37 »
valjda ova moja pitanja mogu da idu ovde.
ranije je na sajtu bila, recimo da je nazovem, statistika za svaku seriju. naime, kad se kursor postavi na link za neku seriju otvori se mali pozor u kom pise ime serije, broj epizoda, broj prevoda, postotak prevedenosti itd. i dalje se otvara taj prozorcic ali sada u njemu pise samo ime serije i nista vise. znam da mi se to ranije bas svidjalo, lepo vidim recimo koliko postoji prevoda za tu seriju jos pre nego sto udjem i jos neke podatke. pa rekoh da pitam da li ce toga ponovo biti.
i jos jedno pitanje vezano za statistiku gore desno. kad kliknem na "prevodjenje u toku" nikad mi nista ne otvara. recimo veceras tamo stoji br 6 a meni nista ne pokazuje. da li mozda moram da imam neka posebna ovlascenja da pristupim tome ili to nesto ne radi ili je u pitanju nesto trece.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Pitanje vezano za statistike
« Odgovor #1 : 10.01.2009. 23:21:19 »
To ne radi vec dugo, bar pola godine.
Problem je bilo veliko opterecenje baze podataka pa da bi sajt opstao, to je iskljuceno. Radi se nova verzija sajta u kojoj bi i to trebalo da bude. I statistika i rezervacije.
A kad ce biti ta nova verzija, ne zna se jos, bicete obavijesteni na vrijeme.

Offline bokimoscow

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 126
Odg: Pitanje vezano za statistike
« Odgovor #2 : 11.01.2009. 00:05:56 »
da, znam da to dugo ne radi, primetio sam odavno ali eto sad se setio pa rekoh da priupitam

Tags: