Autor Tema: Nurse Jackie  (Posjeta: 36784 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Nurse Jackie
« Odgovor #150 : 08.06.2015. 00:17:10 »
Pogledana sedma  :)

Ovo s Ediem i Jackie je postalo blesavo, a sporedni likovi ne nude ništa novo. Jedva čekam da završi sezona.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Nurse Jackie
« Odgovor #151 : 15.06.2015. 02:52:30 »
Pogledana osma i deveta  :)

Zoye poludila u devetoj  ;D nikad nije bila ovakva kao u ovoj epizodi. Gloria se pretvara u najgori lik ove godine. Eddie odlično odglumila devetu epizodu i opet pokazala zašto je jedna od najboljih televizijskih glumica.

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Nurse Jackie
« Odgovor #152 : 17.06.2015. 11:49:40 »
Hvala Ivane puno za nastavak  clapp clapp clapp!!!!
Već sam se prepao da si odustao.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Nurse Jackie
« Odgovor #153 : 22.06.2015. 01:27:04 »
Pogledana deseta  :)

Ajd, ova je bila dobra. Dvoboj Glorie i Jackie. Baš mi je drago što je išla do kraja. I bravo za Zoey.

Offline Kursor

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 90
Odg: Nurse Jackie
« Odgovor #154 : 28.06.2015. 23:08:38 »
Ja zeljno iscekujem prevod sedme epizode pa da onda u komadu pogledam od sedme do desete epizode jer za ove preostale 3 vec postoje prevodi

Offline ivan204

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1224
  • Spol: Muški
  • Primadona
Odg: Nurse Jackie
« Odgovor #155 : 04.07.2015. 17:57:38 »
fino zaokružili, bilo je vrijeme da završe....

Veliki naklon Edie Falco koja je maestralno držala seriju i u ovih zadnjih par sezona kada su se počeli vrtjeti u krug. Pročitao sam negdje kako su nakon treće sezone na ulici za njom počeli dovikivati Jackie umjesto Carmela, što samo govori kako je odlična glumica kad je nije dovijeka obilježila uloga života.

Druga na popisu, ali nikako manje važna je Merritt Wever. Neopisivo mi je drago da su je prepoznali i dali joj onog Emmyja jer ga je totalno zaslužila za onih prvih nekoliko sezona. Bilo bi dobro da naprave nekakav spin-off s njom u glavnoj ulozi, ali kako god bilo uvjeren sam da za takav talent nema zime.

Treća je Eve Best. Sjajno je odradila svoju ulogu i mislim da je taman otišla u pravo vrijeme kad je serija počela posustajati.

Spoiler for Hiden:
potajno sam se nadao da će je vratiti za zadnju i bio sam  navijacica

Tu je još Anna Deavere Smith, Stephen Wallem, Peter Facinelli, Paul Schulze, sve sjajni glumci i odlično odrađene uloge.

Jedina relativno slaba strana glumačke postave je bila Jackiena obitelj i midlim da bi serija bila ista ili bolja da njih nije ni bilo.

Zadnji honorable mention je Tony Shalhoub koji je u par epizoda obilježio cijelu zadnju sezonu i na kraju sam ga doživljavao kao da je tu bio od početka.

Jedna sjajna serija, možda je trajala malo predugo, ali definitivno ide u sam vrh.  :volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Nurse Jackie
« Odgovor #156 : 09.07.2015. 23:53:28 »
Pogledane zadnje dvije  :)

Vrlo dobro finale i ne bi me čudilo
Spoiler for Hiden:
da im je Edie rekla da tako završe jer je slično kao finale Sopranosa. Mene barem malo podsjetilo.

Čitao sam da su htjeli završiti drugačije, ali nisu mogli
Spoiler for Hiden:
alternativno finale bi bilo goruća bolnica gdje svi bježe, ali netko ostaje i pojavljuje se Jackie gdje to nekakvo spasene vidi kao svoje uskrsnuće i spašava tu osobu, ali vraća se u goruću bolnicu i samo prolazi kod hodnike u smrt dok sve oko nje gori u plamenu.
« Zadnja izmjena: 10.07.2015. 18:24:19 Mulder »

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21893
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Nurse Jackie
« Odgovor #157 : 10.07.2015. 18:20:08 »
Ubuduće upite za prijevode samo preko privatnih poruka.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim