Autor Tema: Epic Scale  (Posjeta: 2213 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Epic Scale
« : 29.01.2015. 20:45:01 »
Jel zna neko nesto vise o ovome...

http://www.epicscale.com

pojavilo mi se dok sam instalira nesto...pa me zanima sta je to tocno...bas ovo sto pise ili ima neka caka :D Unaprid hvala! Prvi put ovo vidim...a nije na moj komp instalirano pa da nebi bilo problema.. :D
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Epic Scale
« Odgovor #1 : 09.03.2015. 19:08:06 »
evo ja sam onda bio izbrisa ali evo ovo sam nasa za totalno micanje ovog bitcoin minera sa kompa... i rijesio stvar

pa ako se nekom ovo nade na kompu evo kako da to rijesi

Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1194
  • Spol: Muški
Odg: Epic Scale
« Odgovor #2 : 09.03.2015. 21:36:02 »
Po nekad treba i da se pročita upozorenje i ponuđene opcije prilikom instalacije nečege, a ne samo da se klikće na "next".  ;)

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Epic Scale
« Odgovor #3 : 09.03.2015. 21:51:29 »
u tome i je šema nije bilo nikakvog upozorenja...citao sam dosta po int dosta ljudi kaze da nije bilo nikakvo upozorenje..a bgm nije ni meni...ali eto sad sam sve rijesio...
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Epic Scale
« Odgovor #4 : 09.03.2015. 22:26:37 »
To se preko novog utorrenta dobilo i bila je u pitanju tiha instalacija od strane sponzora. To se ispravilo jer je bukvalno 100% žalbi njima bilo vezano za to i potom su rešili to sve. Novi 3.4.2 ako ne grešim utorrent je na većini trackera sa white na blacklist dodat. Ja sam ipak instalirao 2.2.1 verziju i zadovoljan sam. Brže se otvara i sve kul a čak nema ni onih reklama gore i levo dole iako sam njih znao ukloniti ali je stojalo ono da uzmem PRO verziju.

:)

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Epic Scale
« Odgovor #5 : 09.03.2015. 23:11:09 »
da bas sam citao neki dan...ma ja sam deinstalirao utorrent i sad sam na bitcomet on mi je drag nekako...ali cujem da su deluge i qbittorrent isto dobri.
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Tags: