Autor Tema: Alucarda, la hija de las tinieblas (1977)  (Posjeta: 1224 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Alucarda, la hija de las tinieblas (1977)
« : 21.01.2015. 19:29:13 »

Opis:
Dolazak mlade djevojke Justine (Susana Kamini) u samostan nakon smrti njezinih roditelja početak je serije događaja koji oslobode zlo prisustvo na nju i njenu novu, zagonetnu prijateljicu, 15-godišnje siroče Alucardu (Tina Romero), koja cijeloga života živi u tom samostanu, koje je ujedno i sirotište. Dok se igraju u obližnjoj šumi, njih dvije nalete na skupinu Cigana te zatim oslobode demonsku silu kada otvore lijes u obližnjoj grobnici. Djevojke postanu opsjednute i slijedi niz krvavi događaja, orgijanje i devastacija samostana i njegovih stanovnika...

Drugi naziv: Alucarda
Međunarodni nazivi: Sisters of Satan; Innocents from Hell; Mark of the Devil 3; Mark of the Devil Part 3: Innocence from Hell
Žanr: horor, triler
Zemlja: Meksiko
Jezik: engleski
Trajanje: 85 min
Režija: Juan López Moctezuma
Scenarij: Sheridan Le Fanu, Alexis Arroyo, Tita Arroyo, Juan López Moctezuma, Yolanda López Moctezuma
Glumci: Claudio Brook, David Silva, Tina Romero, Susana Kamini, Lili Garza, Tina French, Birgitta Segerskog, Adriana Roel, Antonia Guerrero, Martin LaSalle...

IMDb

« Zadnja izmjena: 22.01.2015. 14:37:00 zkarlov »
Mrzim lopatare i limune

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Alucarda, la hija de las tinieblas (1977)
« Odgovor #1 : 21.01.2015. 19:44:22 »
Mislim da mi je ovo prvi nunsploitation-film i baš sam ubo krvav. Film o opsjednutosti i sotonizmu.
Dopada mi se više stvari. Vizualno je zanimljiv, sve je nekako prljavo. Čak i časne nose nekakve čudne halje u boji mesa i krvi. I grobnica u koju su otišle je prekrivena crvenim plahtama. Brutalnost je na visokom nivou pa tako ima svega, od paljenja križeva do kupanja u krvi. Jedan od brutalnijih filmova ove vrste koji sam gledao.

Mrzim lopatare i limune