Autor Tema: Da Vinci's Demons  (Posjeta: 47647 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline piter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • dipl.mag.inz.dr.nauka
Odg: Da Vinci's Demons
« Odgovor #150 : 30.10.2015. 22:57:25 »
Imam samo pitanje koji plejer otvara ove titlove sa ekstenzijom .sub i .idx posto ni KM ni BS nece.Hvala!
GOM,MPC,VLC.....

Sent from my SM-G920I using Tapatalk

prvi put vidim prevode koji ne odgovaraju za BS...neki novi klinci.... :naklon: :naklon:
...so say we all...

Offline vlax

  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
Odg: Da Vinci's Demons
« Odgovor #151 : 31.10.2015. 13:37:45 »
Imam samo pitanje koji plejer otvara ove titlove sa ekstenzijom .sub i .idx posto ni KM ni BS nece.Hvala!
GOM,MPC,VLC.....

Sent from my SM-G920I using Tapatalk

prvi put vidim prevode koji ne odgovaraju za BS...neki novi klinci.... :naklon: :naklon:
Nazalost prvi put se susrecem sa ovim problemom ali jednostavno ni jedan od navedenih plejera ne prepoznaje ove titlove.Usvakom slucaju hvala!

Offline james

  • Ex prevoditelj
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 383
  • Spol: Muški
  • Nekad sam bio neodlučan…. A možda i nisam?
Odg: Da Vinci's Demons
« Odgovor #152 : 31.10.2015. 14:06:00 »
Imam samo pitanje koji plejer otvara ove titlove sa ekstenzijom .sub i .idx posto ni KM ni BS nece.Hvala!
GOM,MPC,VLC.....

Sent from my SM-G920I using Tapatalk

prvi put vidim prevode koji ne odgovaraju za BS...neki novi klinci.... :naklon: :naklon:
Nazalost prvi put se susrecem sa ovim problemom ali jednostavno ni jedan od navedenih plejera ne prepoznaje ove titlove.Usvakom slucaju hvala!
MPC provjereno otvara,u isti folder sva tri fajla (mp4,sub i idx), svi se moraju jednako zvati (samo su ekstenzije različite) i radi bez frke....
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka.....

Offline vlax

  • Novi član
  • *
  • Postova: 24
Odg: Da Vinci's Demons
« Odgovor #153 : 31.10.2015. 14:15:54 »
Imam samo pitanje koji plejer otvara ove titlove sa ekstenzijom .sub i .idx posto ni KM ni BS nece.Hvala!
GOM,MPC,VLC.....

Sent from my SM-G920I using Tapatalk
Hvala puno tek sad sam ukapirao da moram oba fajla imati i sub i idx.Jedino sto  u KMplayeru izgleda ruzno titl sa crnom pozadinom.

prvi put vidim prevode koji ne odgovaraju za BS...neki novi klinci.... :naklon: :naklon:
Nazalost prvi put se susrecem sa ovim problemom ali jednostavno ni jedan od navedenih plejera ne prepoznaje ove titlove.Usvakom slucaju hvala!
MPC provjereno otvara,u isti folder sva tri fajla (mp4,sub i idx), svi se moraju jednako zvati (samo su ekstenzije različite) i radi bez frke....

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Da Vinci's Demons
« Odgovor #154 : 31.10.2015. 15:11:30 »
Imam samo pitanje koji plejer otvara ove titlove sa ekstenzijom .sub i .idx posto ni KM ni BS nece.Hvala!
GOM,MPC,VLC.....

Sent from my SM-G920I using Tapatalk

prvi put vidim prevode koji ne odgovaraju za BS...neki novi klinci.... :naklon: :naklon:
Nazalost prvi put se susrecem sa ovim problemom ali jednostavno ni jedan od navedenih plejera ne prepoznaje ove titlove.Usvakom slucaju hvala!
Meni otvara bez problema, probao sam i VLC i BS player.. Mozda te zbunjuje sto trebas preimenovati..
Nek ti svi imaju isto ime, slobodno ih preimenuj u slovo "A" tako da ces imati tri filea, A.idx, A.sub i A.avi/mp4/mkv/ovisno koji ti je format videa..

p.s. I ovo moje previse offtopic, imate temu u kojoj se o tome raspravlja.. drinks

Sent from my XT1032 using Tapatalk

Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Da Vinci's Demons
« Odgovor #155 : 01.11.2015. 17:12:34 »
Hvala našem Ivanu za kompletiranje 3. sezone. Mogu se drugi truditi ali...  navijacica

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Da Vinci's Demons
« Odgovor #156 : 02.11.2015. 12:08:28 »
 cry1 Šmrc....
« Zadnja izmjena: 02.11.2015. 16:19:11 BlackQ »
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Da Vinci's Demons
« Odgovor #157 : 02.11.2015. 16:35:24 »
Nego, ovako u dubokoj tuzi zbog kraja serije, pitala bih ovdje (jer se na ovu seriju odnosi, makar bi možda bilo bolje na nekoj temi o subidex formatu) - bi li moglo nekako da se za nas hrčke (koji arhiviramo sve /što mislimo ponovo pogledati) prve tri (mislim da su samo 3  :ceska: ) epizode ponovo "provuku", tako da titlovi izgledaju jednako u cijeloj sezoni? Ako nije problem...  ;)


A i oni s crnom podlogom kad se pojave, prvo se malo (odoka - pola sekunde max) stresu, zatitraju, pa onda smire...



I hvala Ivanu, uspio je brže prevest nego ja odgledat epizode.  :naklon: Preliminarno sam poskidala zadnjih par epizoda engleske transkripte, ali mi na kraju nisu trebali. Majstore!
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Da Vinci's Demons
« Odgovor #158 : 22.12.2015. 05:36:02 »
Pogledana i 3.sezona..prva plovica sezone mi je bila bolja nego druga polovica..serija mi je bila dobra bas za opustanje i uzivanje..steta sto je zavrsila..

Iako mogli su i 4.sezonu snimit pa da to bude zadnja..

Spoiler for Hiden:
da rijese ovo s labirintom..ocito je da ce Firenca u rat protiv pape tako da mogli su jos to rijesit ako su znali da idu u tom smjeru ;D a i nisu nam pokazali sta je sa lukrecijinim ocem bilo on je osta u dvorcu dok su ostali otisli u napad na krizare..

Ali sve u svemu zadovoljan sam serijom.. kokicekola ivan naklon do poda za prijevode ne samo ove serije nego sve koje prevodis ti_si_Bog ti_si_Bog
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Da Vinci's Demons
« Odgovor #159 : 22.12.2015. 23:38:16 »
Meni je ova 3. sezona u suštini vrlo dobra osim ove poslednje epizode gde su kraj sklepali na brzinu i to je baš neubedljivo ispalo.

Koliko sam ja razumeo postoji mogućnost da nastave seriju u bliskoj budućnost (3-4 godine).

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Da Vinci's Demons
« Odgovor #160 : 03.01.2016. 21:28:48 »
Meni je ova 3. sezona u suštini vrlo dobra osim ove poslednje epizode gde su kraj sklepali na brzinu i to je baš neubedljivo ispalo.

Koliko sam ja razumeo postoji mogućnost da nastave seriju u bliskoj budućnost (3-4 godine).

 smileyNO1
Ostalo je par stvari nejasno, nerješeno.. Dobra sezona osim posljednje epizode...

Ivane, legendo, nema se što reći, ti si kraljina najveća. Veliko hvala za prijevode!!  drinks
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Da Vinci's Demons
« Odgovor #161 : 28.02.2016. 23:25:36 »
Difnooo!!!  cry1

Oduševljen sam trećom sezonom. Kompletirana priča. Ništa sklepano na brzinu, baš isti ritam kao i u prvoj i u drugoj sezoni. Cijela priča je zaokružena, ima početak, sredinu, vrhunac i kraj i izuzetno mi se sviđa.

Među top 10 mojih serija sigurno!  :)

Nisam lud, majka me testirala!