Autor Tema: Arrow  (Posjeta: 334386 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1380 : 25.10.2017. 11:02:35 »
+1 za The Gifted, tu je negde u rangu Shield-ovaca i Gothama - daleko bolje od CW limunadica.  ;D

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1381 : 25.10.2017. 15:31:45 »
Ma daleko od toga da je meni Arrow iole kvalitetna, navika mi je postala da gledam tu seriju. Od cele serije mi je samo prva sezona bila prihvatljiva, druga polovina druge i prva polovine treće. Od druge polovine treće, pa do dana današnjeg jer serija žešći krš. Najviše mi je zasmetalo ubacivanje tih SF elemenata jer je na početku serija bila relativno realna. Onda, kako je krenuo The Flash s emitovanjem, napravili su Arrowverse i krenuli s ubacivanjem gluposti. Da ne spominjem koliko su pojedini glumci loši, pa i sam Amel, koji od početka ne ume nijednu emociju normalno da iznese.

Inače nisam neki ljubitelj superherojskih filmova i serija jer stripove nisam čitao. Kada sam krenuo s gledanjem ove serije, nisam imao pojma da ima bilo kakve veze sa stripovima i da je superherojska. Generalno su mi DC heroji draži iako su i filmovi i serije dosta lošiji od Marvela. Marvel već ima previše filmova, a ja nisam nijedan gledao, pa za to bih morao da izdvojim vremena i odgledam lepo sve, pa onda ispratim.

Gotham sam hteo da gledam, ali kad je krenula, bila je isto popljuvana od strane kritičara. Za The Flash uglavnom čitam negativno, ali bih gledao jer mi je Barry bio simpatičan ono malo što se u Arrow pojavio. Ali, generalno, superherojske serije nisu my cup of tea. Više sam za neke mind-blowing poput Lost, Fringe, Twin Peaks ili sapunjare Revenge i sl. Westworld mislim da bi mi se mnogo svideo.

Stigao sam do S05E12 Arrow. Sad mi je nekako interesantnije nego na početku, najviše zbog
Spoiler for Hiden:
flešbekova koji prvi put nakon 2. sezone zapravo imaju neku zanimljivu radnju, mada mi je ono na početku 4. sezone bilo dosadno. Sad kad ona trenira Olivera mi je interesantno i baš me zanima kako će da zatvore taj krug od 5 godina na kraju sezone.

Novi tim mi je i dalje užasno loš. Kurtis je bio interesantan kad se pojavio, a sada mi njegove preglupe i nesmešne pošalice idu na nerve. Čak je i Felisiti koja od početka vrti jedno-isto interesantnija.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1382 : 08.11.2017. 03:01:08 »
Odgledao sam 5. sezonu i sve dosadašnje epizode šeste. Samo ću reći da je 5. sezona bolja od one nesrećne 4, a ova 6. je dobro startovala, mada po mom mišljenju, preteruju sa SF elementima. Ne znam zašto to toliko sile ovde kad imaju Fleša za takve stvari da se igraju do besvesti.

Flešbekovi u drugoj polovini 5. sezone su bili odlični, a ono na kraju kad se vrate na 1. epizodu mi je super bilo odrađeno. Finale 5. sezone prvo sa cliffhangerom, mada smo znali ishod toga svakako. Nisam navikao da je ova serija tako dramatična, a poslednja epizoda 5. sezone je poprilično bila i svidelo mi se to.

Spoiler for Hiden:
Kako je dobra scena kad Oliver traži pomoć od Slejda, oduševio sam se. Baš mi je drago što se on vratio jer je jedan od boljih likova.

Iznenadih se kad videh Majkla Emersona ovde! Nadam se da će biti series regular do kraja sezone jer ga mnogo gotivim, još je negativac.

Spoiler for Hiden:
Nisam uopšte očekivao da će Digl sad biti Strela, mada ne verujem da će to potrajati dugo. Onaj Oliverov sin je užas, gluma onog momka je bolna za gledanje!

Sve u svemu, sada mi drži pažnju za razliku od 2 godine ranije kad mi je svaka epizoda bila mučna za gledanje. I dalje je dosta naivno, prepuno gluposti, ali opet mi je serija draga na neki način.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1383 : 30.11.2017. 10:34:00 »
Redosled za gledanje ovih specijala je Supergirl, Arrow, The Flash, Legends of Tomorrow.
Supergirl i Arrow gledljivo, ovo ostalo očaj. U legendama verovatno i najgora gluma ikad viđena na tv-u u sceni kad
Spoiler for Hiden:
Sedi umire a Džeferson plače :facepalm
Ideja crossovera dobra, ali su očajno izveli to, već u Arrow epizodi su se pogubili. Gejisti verovatno vrište od sreće posle ovih epizoda.
« Zadnja izmjena: 30.11.2017. 10:36:03 lazavr »

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1384 : 30.11.2017. 12:07:44 »
Ja ću opet samo Arrow epizodu da gledam kao i prethodnih godina, baš me briga. Ionako me ne inferesuje to pošto uglabnom bude neka radnja koja direktno nema veze sa main plotom pojedinačne serije.

Offline DeRadicci

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 235
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #1385 : 30.11.2017. 13:57:38 »
Lol :D Pa onda ti je isplativije da i nju preskocis jer svakako nista ne dobijas.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #1386 : 30.11.2017. 18:13:48 »
Pa za 5. sezonu sam sasvim slučajno odgledao jer sam je gledoa maratonski, ali bilo mi je interesantno jer se dešavalo kao u njihovim glavama gde Oliver živi savršen život, pa mi je to bilo nekako kul. Sve ono s vanzemaljcima i to nisam ni ispratio, a epilog svega je da su ih pobedili sigurno, tako da nije bilo potrebe da gledam sve. Tako ću sad i ovo, možda bude neki zanimljiv aspekt epizode, a i ako ne bude, eto odgledaću je. Kraj će svakako biti pobedonosan po njih. rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1387 : 02.04.2018. 20:34:47 »
Obnovljeno za sedmu sezonu.

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1388 : 02.02.2019. 15:11:14 »
Serija je obnovljena za osmu sezonu.

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #1389 : 07.03.2019. 19:58:24 »
Osma sezona biće i poslednja.

koma73

  • Gost
Odg: Arrow
« Odgovor #1390 : 23.03.2019. 22:31:41 »
JEdna od najgorih koje sam gledao, a gledao sam mnoge, u externom imam sačuvano 58 serija.

Offline Caslavcg

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Arrow
« Odgovor #1391 : 04.01.2021. 00:24:13 »
Odgledao sve
I osjetio se magarcem što sam počinjao gledati to ikad. Na početku korektno o superherojima, imalo logike, mada su davili sa čas sadašnjošću - čas prošlošću. No, poslednji serijali su odštancovani s učestalim bezveznim borbama i dosadnim nepoptrebnim dijalozima između, i opet miješanjem vremena, čas sadašnjost - čas budućnost. A tek finale, osma sezona, niđe veze od epizode do epizode. Na kraju ne znaš što si gledao, što je pjesnik htio da kaže i pomisliš "jesu li mogli makar meni dati napisati scenario". Izrugaše se sa gledaocima.