Autor Tema: Dellamorte Dellamore (1994)  (Posjeta: 1323 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Dellamorte Dellamore (1994)
« : 08.01.2015. 23:45:42 »

Opis:
Francesco Dellamorte (Rupert Everett), usamljen i nezadovoljan čovjek, čuvar je lokalnog groblja u malom talijanskom gradu Buffalori. Izoliran i ismijavan od stanovnika gradića, jedino društvo pravi mu mentalno zaostali nijemi pomoćnik Gnaghi (François Hadji-Lazaro), a relativno normalnim ga održavaju telefonski razgovori s prijateljem Francom. No, iz nekog neobjašnjivog razloga, unutar sedam dana nakon pokopa, neki od mrtvih ustaju iz svojih grobova (naravno, kao i svaki normalni zombi – gladni ljudskog mesa) s namjerom da teroriziraju mještane. Francescova je, tako, dodatna dužnost spriječiti ih pospremanjem metka, lopate ili sličnog letalnog objekta u glave tek probuđenih zombija. Kako je poprilično uspješan u tome, zombiji nikad ne stignu napraviti pomutnju u mjestu, tako da mu ni lokalne vlasti ne vjeruju da se takve stvari uopće događaju i smatraju ga ludim. No, njegova rutina mijenja se jednoga dana kada susreće ženu svojih snova, prelijepu mladu udovicu (Anna Falchi) u koju se ludo zaljubljuje. Nakon što njihova romansa završava bizarnim i tragičnim spletom okolnosti, Francesco tone u još dublju depresiju te počinje intenzivno razmišljati o svrsi vlastitoga postojanja, životu i smrti, istovremeno u svakoj ljepotici koju susreće tražeći svoju izgubljenu ljubav…

Izvor: FAK

Drugi nazivi: Cemetery Man; Demons '95; Of Death and Love; Zombie Graveyard; Of Death, of Love
Žanr: komedija, horor
Zemlja: Italija, Francuska, Njemačka
Jezik: talijanski
Trajanje: 105 min
Režija: Michele Soavi
Scenarij: Gianni Romoli, Tiziano Sclavi
Glumci: Rupert Everett, François Hadji-Lazaro, Anna Falchi, Mickey Knox, Fabiana Formica, Clive Riche, Katja Anton, Barbara Cupisti, Anton Alexander, Pietro Genuardi...

IMDb

« Zadnja izmjena: 01.03.2015. 21:46:18 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Dellamorte Dellamore (1994)
« Odgovor #1 : 10.02.2016. 01:51:15 »
Nije službena informacija i nije ništa definitivno, samo trač. Pregovara se s Netflixom oko snimanja serije na osnovu ovog filma.
Znači, MENI on nije trebao ne znam koliko ovog puta, a to malo što sam novog hteo da ga pitam, pitao sam ga u par navrata kad sam ga sreo u SKC-u, ili na ulici ispred. Dapače, tom prilikom mi je i kazao nekoliko zabavnih exkluzivnih stvari: recimo, da se pregovara sa Netflixom koji razmatra da se radi DELLAMORTE DELLAMORE kao TV serija, po ugledu na ASH VS. EVIL DEAD; da je Arđento ove jeseni izbacio u Italiji svoju autobiografiju, i da ona sadrži neke bizarne momente, recimo da o Klaudiju Simonetiju ne piše NIŠTA, sem u nekom grupnom nabrajanju – a čovek je svojom muzikom DEFINISAO ugođaj njegovih najboljih filmova! Itd.

Mrzim lopatare i limune