Autor Tema: Vagrant Queen  (Posjeta: 1597 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Vagrant Queen
« : 02.03.2020. 00:52:31 »

Opis:
Radnja prati Elidu, koja je prošla put od princeze do izopćenika, dok se bavi skupljanjem ostataka u zabačenim kutevima galaksije, uvijek jedan korak ispred vlasti koja želi ugasiti njezinu lozu. Kada se pojavljuje Isaac, njezin stari prijatelj iz djetinjstva, koji tvrdi da je njena majka Xevelyn još živa i da je moraju spasiti, Elida je prisiljena vratiti se u svoje slomljeno kraljevstvo u nadi da će spasiti svoju majku prije nego što ju otkrije stari suparnik, zapovjednik Lazaro, čija je zadaća onemogućiti i posljednju nadu povratka Elidine loze na tron.

Izvor: inverzija.net

Žanr: znanstvena fantastika
Kanal: Syfy
Godina proizvodnje: 2020.
Glumci: Adriyan Rae, Alex McGregor, Colin Moss, Clayton Boyd, Leon Clingman

IMDb
TVDb
Wikipedia
TVmaze



Titlovi

« Zadnja izmjena: 01.05.2020. 18:08:41 maksi »
Mrzim lopatare i limune

Offline Suncani

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 755
  • Spol: Muški
Odg: Vagrant Queen
« Odgovor #1 : 03.05.2020. 03:26:36 »
Ovo je jedan od komentara is IMDB, i mislim da najbolje opisuje seriju, daleko je od toga da je odlična možda i od toga da je dobra, ali svakako nije loša, mislim da se može gledati. Moja najveća zamjerka je glavna glumica :)

"Vagrant Queen has alot of potential. That being said there are barriers it has to overcome to be a good show. Budget being one. Obviously they didn't have alot of money to film this. But it's still enjoyable. It's rough in some sectors. Yet that should be expected for a sci-fi show in it's first season. Let alone a show with only an episode aired. The cast was solid. Although there were spots where it seemed that Adriyan Rae came off as flat when she needed to do the emotional heavy lifting. Overall it was fun. Reminded me of some of the under the radar sci-fi shows of the past decade like Dark Matter and Killjoys. Maybe it won't reach that level but it can be fun."
« Zadnja izmjena: 03.05.2020. 03:28:39 Suncani »
:murija:

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Odg: Vagrant Queen
« Odgovor #2 : 28.06.2020. 16:13:48 »
Nakon jedne sezone serija je otkazana.

Offline Suncani

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 755
  • Spol: Muški
Odg: Vagrant Queen
« Odgovor #3 : 21.07.2020. 18:37:48 »
Znam da nisam objektivan jer prevodim ovu seriju, ali pored svih svojih mana žao mi je što nije nastavljena barem još jednu sezonu, zadnjih par epizoda bili su mi baš smiješni.
:murija: