Autor Tema: Bloodline  (Posjeta: 20213 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Bloodline
« : 07.01.2015. 19:57:03 »

Opis:
Kada se najstariji brat i crna ovce porodice Rejburn vrati kući, ponovo će se javiti demoni koji leže u središtu njihove porodice.
 
Žanr: drama, triler
Kanal: Netfliks
Premijera: 20. 3. 2015.
Glumci: Kyle Chandler, Ben Mendelsohn, Linda Cardellini, Norbert Leo Butz, Jacinda Barrett, Jamie McShane, Enrique Murciano, Sissy Spacek, Sam Shepard

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

« Zadnja izmjena: 21.03.2015. 23:57:58 maksi »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bloodline
« Odgovor #1 : 07.01.2015. 20:21:31 »
Radujem se ovoj seriji.

Pogotovo radi Kylea Chandlera kojemu će ovo biti prva veća uloga nakon FNL-a, a tu je još originalna Carrie i Sam Shepard.

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Bloodline
« Odgovor #2 : 20.03.2015. 21:11:43 »
Počelo je i ovo izlaziti.

Radujem se ovome takođe zbog legende Coach Taylora.  clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bloodline
« Odgovor #3 : 21.03.2015. 04:06:40 »
Pogledan pilot  :)

Visoka očekivanja imao, visoka očekivanja ispunjena.

PLUS
+ Kyle Chandler i Ben Mendelsohn kao braća John i Danny Rayburn. Glume braću koja imaju tajne i probleme iz prošlosti. U cijeloj prvoj epizodi je stavljen fokus na njihov odnos, a sve ostalo se činilo sporedno iako bitno. Imaju odličnu kemiju, odlične scene i Danny mi se kao lik dosta sviđa i cijela ta njegova borba s demonima, a zna puno više o obiteljskim tajnama. Ima ona scena kad kaže starom da želi održat govor, vadi papirić i stavlja ga nazad u đžep. Vidjelo se odmah po reakciji da puno toga skriva i da je već tada htio otkriti neke stvari. S druge strane John kojeg glumi Kyle (zbog čega sam se i najviše radovao ovoj seriji) je staložen i najmirniji od braće (treći je Norbert Leo Butz kao Kevin koji mi se i nije previše svbidio).
+ Sissy Spacek kao Sally Rayburn jer je najveće ime u seriji i baš je drago da je ovdje iako je bila jako kratko. Sam Shepard je drugo veliko ime u seriji, on sa Sissy glumi njima roditelje.
+ lokacija je odlična i primarljiva. Volim te obalne gradiće koji daju posebnu notu seriji.
+ kraj koji me ubio u pojam. I to nije jedan od onih namjerno šokantnih krajeva koji su tu stavljeni samo da bi nas namjerno navukli. Već i u prvoj epizodi su tako napravili da shvatiš da je to potrebno.
+ epizoda me dosta podsjetila na odličan film Festen i ne bi me čudilo da su scenaristi gledali film te uzeli kao utjecaj na seriju. U filmu se isto radi o jednoj velikoj obitelji koja se sastaje za vikend gdje se polako otkrivaju tajne koje će razoriti čitavu obitelj.
+ atmosfera mi se isto svidjela. Pogotovo po noći dobije se poseban osjećaj kao da su odvojeni od čitavog svijeta. Još one mini močvare.

MINUS
- Norbert Leo Butz kao Kevin . Njihov brat. Imao je nekoliko bitnih scena, ali nije mi bio ništa posebno. Kao da je samo tu reda radi. Tako sam stekao dojam.
- ostali sporedni likovi. Ustvari, nisu uopće bili loši, ali ovi glavni su bili toliko dominantni u svojim scenama da su ovi izgledali smiješno. A i to je do scenarija.
- prekratka minutaža Sissy Spacek i Sama Sheparda. Nekako su bili prekratko. Pogotovo Spacek i nije bila nešto posebno scena. Sad ne znam jel su to namjerno napravili i kakav im je uopće plan za nju. Ona može biti sporedan lik, ali važan. Mislim, majka im je, a dobio sam dojam kao da su je zaboravili.

Uglavnom, jako sam zadovoljan. Kraj ostavlja dosta pitanja. Ostale epizode će uskoro izaći, druga već je. Kasnije se nastavlja.

8.36636467365737/10 za pilot epizodu.

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Bloodline
« Odgovor #4 : 21.03.2015. 12:39:10 »
Pogledah prvu epizodu. Zadovoljan sam.

Kraj je zaista  :o
Atmosferom me posjeća na the Affair. Sličan mali primorski gradić. Lijepo  smileyNO1

Offline zzoe

  • Administrator
  • Član
  • *****
  • Postova: 693
  • Spol: Ženski
Odg: Bloodline
« Odgovor #5 : 21.03.2015. 13:06:30 »
Zvuci kao nešto što bih ja trebala da prevodim.  ;D

Offline clearcut

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 336
Odg: Bloodline
« Odgovor #6 : 21.03.2015. 13:56:08 »
 clapp clapp clapp

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Bloodline
« Odgovor #7 : 21.03.2015. 23:11:07 »
Pogledao sam cetiri epizode do sada, i ja sam odusevljen serijom. Sjajna atmosfera, fantasticna gluma, zanimljiva prica, i sve ukupno ima moc da te veze za likove.
Topla preporuka svima.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bloodline
« Odgovor #8 : 22.03.2015. 07:13:39 »
Pogledana druga i treća  :)

Druga:
Fantastična epizoda! Uopće ne mislim da je Danny loša osoba. Čak mi je ispao najiskreniji od svih njih. Samo što je tipičan primjer luzera. Sad, ako želi popraviti stvari, a vidjeli smo na kraju štose točno dogodilo. Kevin mi je išao na živce
Spoiler for Hiden:
toliko je uvjeren da mu je brat kriv da je bilo dovoljno da mu oni samo kažu 'maybe' kad ih je pitao jel ga Danny napao. Samo mali dokaz traži da ga okrivi i nisam mu vjerovao što se i pokazalo točnim na kraju jer im je stari imao srčani i Danny mu je na kraju pomogao, a oni ribari su to gledali. Samo što je to njihova perspektiva i svatko doživi drugačije. Jebi se, Kevine! Baš me naživcirao jer koliko god bili u lošim odnosima, ovo mu nije trebalo.

Izazvat toliko brige za pojedine likove je za svaku pohvalu. Druga epizoda je bila odlična psihološka igrica scenarista. Napokon su i Sissy Spacek dali veću minutažu. Uzela ju je i dominirala. I tek sam sad skužio da Meg glumi Linda Cardellini (Lindsay iz Freaks and Geeks).

Treća
Nije u rangu druge, ali je bila dobra epizoda. Danny je krenuo raditi poteze. Pametno je ono napravio sa Meg
Spoiler for Hiden:
uzeo karticu i nije ju ucjenjivao na klasičan način. I mislim da mu je stalo do nje bez obzira kako ga braća žele prikazati. A i na kraju druge epizode stari mu je rekao kako je on htio da ostane, ali da je odluka bila na Kevinu, Johnu i Meg. Sad to Danny zna, a nije im rekao. Nadam se da ima neki plan.

Što se tiče mrtve djevojke. Sigurno će igrati veliku ulogu u svemu ovome jer je nekako povezana i John će saznati što se točno dogodilo.

I Sarah. Ona je spomenuta dvaput. Prvo u bolnici kad je Meg bila kod starog u sobi. On joj je rekao Sarah i drugo kad su gledali onaj video i kad je John rekao da Meg to ne bi trebala vidjeti. Samim time zaključujem da im je Sarah bila sestra koja je nekako poginula i možda je to bio okidač za sve probleme.

Nastavlja se kasnije.

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Bloodline
« Odgovor #9 : 22.03.2015. 08:55:23 »
Spoiler for Hiden:
Spomenuli su Sarah-u jos jednom, u scneni gde je Danny ucenjivao Meg, kad joj je na kraju rekao da za oca nikad nece biti kao ona. A ona se verovatno odnosilo na Sarah.

Mene jedino nervira to sto znamo kako se sve zavrsava. Ne detaljno, niti razloge ili direktne povode, ali smo odmah saznali ko je zavrsio svoje. To me prilicno razocaralo.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bloodline
« Odgovor #10 : 24.03.2015. 00:36:51 »
Pogledana četvrta, peta i šesta  :)

Četvrta
Spoiler for Hiden:
Nove mrtve djevojke došle i bilo je zanimljivo vidjeti kako je porastao odnos između Kevina i Dannya. Opušteni bili, zajebavali se. I kraj opet ubije.

Peta
Spoiler for Hiden:
Baš ubije. Otac im mrtav što me začudilo jer su se jako brzo riješili Sama Sheparda. Samo još jedno sranje koje će na njih utjecati. Polako saznajemo i što se događalo u njihovom djetinjstvu. Kazeta nema, John ih nije našao jer ih je Danny slušao. Sad, on mu to uopće nije rekao. Zadržava Danny dosta stvari u sebi što će vjerojatno eskalirati u nešto više.

Šesta
Kao i druga, fantastična epizoda.
Spoiler for Hiden:
Opet, sve prolazi mirno, Danny dolazi na party, kasnije malo žutog i onda vrh scena kad dolazi policija i John te u toj sceni otkrivamo kako je Danny možda odgovoran sa smrt od Sarah. No, onda još jedan preokret, sve je to neka vrsta halucinacije/sna. Ono što je dobro u toj sceni je da scenaristi i redatelj opet pokazuju koliko je kompleksan Dannyev lik. Tu halucinaciju/san sam si nekako objasnio da se on cijeli život bori sa nekakvom krivicom iako možda nije kriv u dosta toga. Njega čitavi život obitelj osuđuju i naravno da to psihički utječe na njega. Zato su prikazali tu scenu gdje on podsvjesno misli kako za njega najbliži misle da je on kriv za njezinu smrt iako to ne znamo. Tako sam si nekako objasnio tu scenu. Opet odlična psihološka igrica.

I koliko god mi je Chandler drag i odličan je ovdje bez premca, ali Ben Mendelsohn kao Danny mi je trenutno najjača karika ove serije. Vidi se da su se njegovom liku posvetili do najsitnijeg detalja i polako bacaju karte na stol. Uglavnom, ako volite slow burning serije kao što je Rectify, gledati ovo.

Offline zzoe

  • Administrator
  • Član
  • *****
  • Postova: 693
  • Spol: Ženski
Odg: Bloodline
« Odgovor #11 : 24.03.2015. 10:13:15 »
Evo prevod prve.
Sviđa mi se početak, mnogo.  clapp
Samo mi se ne sviđa tip koji glumi Kevina. Mogli su da uzmu nekog ubedljivijeg, pogotovo što je on najmlađi brat.

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Bloodline
« Odgovor #12 : 25.03.2015. 23:55:30 »
Odgledao sam i poslednju epizodu. U sustini, tokom 45 minuta se ne desava nista sto vec nismo znali, a onda poslednjih 10-ak minuta imamo nagovestaj kako bi moglo da izgleda u buducnosti, posto ce serija biti obnovljena 99%.
Spoiler for Hiden:
Vezao sam se za Denijev lik, i krivo mi je sto ga nece biti dalje. Ali ako je morao da ode, otisao je na najbolji nacin. Ubio ga je brat koji ga je najvise voleo i koga ce ta smrt proganjati vecno.
Na kraju mislim da je Deni izasao kao pobednik. Mislim da je cak i provocirao i zeleo da Dzon uradi tako nesto. Time je okoncao svoju bol i sa druge strane primorao brata na vecnu patnju. Pojava sina, i plus ono sto su mu uradili u detinjstvu i ono sto su mu radili celog zivota, je samo dodatak njegovoj osveti. Na oko ce sve izgledati kako je dobro ispalo po njih, ali ce u sebi znati sta su uradili i mrzece sebe do kraja zivota.

Nadam se da ce nastaviti dalje. Ne znam kako ce izgledati druga sezona, ali zelim da je bude.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bloodline
« Odgovor #13 : 26.03.2015. 00:12:12 »
Pogledana sedma i osma  :)

Sedma
Spoiler for Hiden:
Kevin isprebijan. Odmah sam znao da je Danny. Sad polako izlazi na vidjelo koliko je Danny žedan osvete

Osma
Spoiler for Hiden:
John je malo dobio veću minutažu. Zanimljiv lik kojeg nisam doživio prvih par epizoda. Vraški napete zadnje scene između Dannya i Johnove žene. John to ne može vidjeti kako njegova žena vidi, a Danny to zna. I opet nešto iz budućnosti. Kevin Jhnu predaje pištolj. Trebat će im itekako dobar razlog da ubiju brata. Mora nešto strašno napraviti. I ako saznaju da je on naredio da se napadne Kevina, mislim da to nije razlog da ga ubiju. Prije bi ga istjerali, ali ubiti radi toga je ipak premali razlog. Mora biti nešto više. John može saznati kako Danny surađuje s onim tipom, a oni imaju veze sa mrtvim djevojkama. Mora se nakupit dosta toga, a još samo pet epizoda.

Da, svaka epizoda krene jako mirno i bude takva do samoga kraja i onda te udari s nečime što ti totalno preokrene čitavu epizodu na bolje.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bloodline
« Odgovor #14 : 28.03.2015. 01:46:12 »
Pogledano zadnjih pet epizoda  :)

Završetak po mojem guštu.
Spoiler for Hiden:
I ja sam se vezao za njegov lik i drago mi je da im je to učinio. Danny nije bio licemjeran kao braća mu, i sestra. Danny je bio iskren, ali i problematična osoba mislim da to nitko ne spori. Zadao im je ogromne probleme, ali početak njegovih problema je otac pa majka i kasnije braća i sestra koji su cijelo vrijeme šutjeli i krivili ga čitav život za njezinu smrt. Kako je on odrastao sa tom krivicom, pretvorio se u tog čovjeka koji je bio toliko sjeban, a opet je želio biti prihvaćen i voljen. Želio je da shvate. Na kraju je ostavio pare svojem sinu koji se na kraju pojavi.

Siguran sam da je Danny od početka želio umrijeti na ovaj ili onaj način. Samo je prvo želio dati do znanja što su mu učinili i da su i oni loši ljudi. Na kraju ga je brat ubio i na kraju velika ironija. Kako su njega krivili cijelo vrijeme, tako će sad ne samo John snositi krivicu već i Meg, i Kevin jer su dali podršku Johnu i cijelo vrijeme bili paranoični jer nisu shvaćali samu bit. Baš mi je bilo žao Danny na kraju kad je dobio onaj udarac, digao se i nasmiješio posljednji put kao da mu je rekao "svejedno mi je što će se sa mnom dogoditi". Zaradio je pare, sjebao do kraja obitelj koja nije nikad bila tu uz njega.

Sad za drugu sezonu ima nekih opcija. Zašto ne flashbackovi Danny u Miamiu. Jel je očito imao još puno tajni.

Svaka čast glumcima, pogotovo Sissy Spacek i Kyle Chandleru, ali Ben Mendelsohn ih je izdominirao sa svojom glumom i karizmom. Danny mi je jedan od boljih likova u posljednjih nekoliko godina. Sjajno napisan i odglumljen od strane njega.

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Bloodline
« Odgovor #15 : 30.03.2015. 20:18:45 »
odlican pilot, hvala zzoe Smajlicvece

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Bloodline
« Odgovor #16 : 01.04.2015. 14:25:18 »
Serija je obnovljena za drugu sezonu.

Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: Bloodline
« Odgovor #17 : 19.04.2015. 10:29:45 »
Dugo se meracim za ovu seriju...
Koliko vidim i sa spojlerima nece me razocarati...

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: Bloodline
« Odgovor #18 : 19.04.2015. 20:07:19 »
Interesantna serija.
Hvala na prevodima, zzoe!  smileyNO1

Offline zzoe

  • Administrator
  • Član
  • *****
  • Postova: 693
  • Spol: Ženski
Odg: Bloodline
« Odgovor #19 : 19.04.2015. 20:55:28 »
Ajd' malo i moji utisci posle 9. epizoda.

Spoiler for Hiden:
Tačno je da se Deni sveti, ali mislim da se nije od početka vratio sa tom namerom. Vratio se jer mu je trebao novac, i u početku je bio ljut samo na oca, a onda je saznao da su braća i sestre lagali policiju da bi sakrili da ga je otac povredio. Ispašće da je za sve kriv onaj penzionisani detektiv koji mu je dao traku. Osim toga, Kevin mu je "kreć'o" devojku, Meg je pomogla ocu da ga razbaštini, mama i Meg nesebično pomažu bivšem radniku Kubancu koji je već imao problema sa zakonom a njemu se udeljuju samo mrvice... Ako je dobrih namera i bilo, istopile su se, a proradila destrukcija i samo-destrukcija. Džon će ga uhvatiti u poslu sa drogom, a onda će sve otići do...
Mnogo me zanima zašto Deni zgrće toliki novac. Da vrati dugove, opet otvori restoran, ili nešto treće...
I mama Rej, tačno sam znala da i ona nešto krije. Ona je izgleda bila u bekstvu kad se sve to sa Sarom dešavalo. Šta li je njoj njen divni muž uradio kad je krenula da napusti i njega i petoro dece?
Mnogo mi se sviđa kako se radnja razvija. Neko vreme se sve odvija u sadašnjosti, a onda saznamo nešto iz prošlosti što objašnjava međusobne odnose i nesporazume.

Offline dr.wilson

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
Odg: Bloodline
« Odgovor #20 : 19.04.2015. 21:36:41 »
zahvaljujem na nastavku prevodjenja (7 brzih, pa mali predah sta vec ;D) i 9. je vani, super.  :majstore
Serija po mom ukusu, premasila je ocekivanja zasigurno.   kokicekola

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Bloodline
« Odgovor #21 : 19.04.2015. 23:03:45 »
Hvala zoe!
Ovo ću uzeti gledati čim sad budem završio što sam počeo, ostalo mi još 6-7 ep. valjda ću u dve tri večeri to očistiti pa da probamo ovo. Zvuči mi dobro.
iShare, noProfit


Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Bloodline
« Odgovor #22 : 19.04.2015. 23:08:13 »
I ja jedva čekam da počnem sa ovim, ali pokušaću da se strpim dok ne kompletiraš prevode. Izgleda mi kao nešto što volim.
Hvala na prevodima, zzoe.  :rose:
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Bloodline
« Odgovor #23 : 20.04.2015. 17:46:56 »
Ajd' malo i moji utisci posle 9. epizoda.

Spoiler for Hiden:
Tačno je da se Deni sveti, ali mislim da se nije od početka vratio sa tom namerom. Vratio se jer mu je trebao novac, i u početku je bio ljut samo na oca, a onda je saznao da su braća i sestre lagali policiju da bi sakrili da ga je otac povredio. Ispašće da je za sve kriv onaj penzionisani detektiv koji mu je dao traku. Osim toga, Kevin mu je "kreć'o" devojku, Meg je pomogla ocu da ga razbaštini, mama i Meg nesebično pomažu bivšem radniku Kubancu koji je već imao problema sa zakonom a njemu se udeljuju samo mrvice... Ako je dobrih namera i bilo, istopile su se, a proradila destrukcija i samo-destrukcija. Džon će ga uhvatiti u poslu sa drogom, a onda će sve otići do...
Mnogo me zanima zašto Deni zgrće toliki novac. Da vrati dugove, opet otvori restoran, ili nešto treće...
I mama Rej, tačno sam znala da i ona nešto krije. Ona je izgleda bila u bekstvu kad se sve to sa Sarom dešavalo. Šta li je njoj njen divni muž uradio kad je krenula da napusti i njega i petoro dece?
Mnogo mi se sviđa kako se radnja razvija. Neko vreme se sve odvija u sadašnjosti, a onda saznamo nešto iz prošlosti što objašnjava međusobne odnose i nesporazume.
Sve si to lijepo napisala i drago mi je da si za njega. Sjajan lik, sjajan glumac. Definitivno sezona za njega ma koliko god volio Chandlera koji je bio odličan, ali ne kao Ben.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Bloodline
« Odgovor #24 : 25.04.2015. 12:32:32 »
Pogledah pilot  ep. i ubica je. Kraj prve ep. je  :neverovatno: nastavljam kako budem mogao.. Hvala curo za rad i trud..
iShare, noProfit


Offline zzoe

  • Administrator
  • Član
  • *****
  • Postova: 693
  • Spol: Ženski
Odg: Bloodline
« Odgovor #25 : 29.04.2015. 22:02:30 »
Postavljen prevod pretposlednje epizode.
Spoiler for Hiden:
Auuu... kakvo ubistvo.  :o Očekivala sam da ga upuca, ili da se potuku pa da slučajno udari glavom o nešto, ali da ga davi do smrti... Čendler je super odglumio. Onaj trenutak kad mu pada mrak na oči je  ti_si_Bog

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Bloodline
« Odgovor #26 : 01.05.2015. 09:28:02 »
Pogledao prvih 5 i ovo je opasno ali baš opasno dobro.. Hvala ti curo za titlove.. Nastavljam ovo pratiti..
iShare, noProfit


Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Bloodline
« Odgovor #27 : 01.05.2015. 18:34:28 »
Postavljen prevod pretposlednje epizode.
Spoiler for Hiden:
Auuu... kakvo ubistvo.  :o Očekivala sam da ga upuca, ili da se potuku pa da slučajno udari glavom o nešto, ali da ga davi do smrti... Čendler je super odglumio. Onaj trenutak kad mu pada mrak na oči je  ti_si_Bog

Nisam ni ja uopšte očekivao tako nešto, ceo dan ležim i žvaljam nešto, gledajući ih i sad kad sam video ovu ep. i njen kraj.. serija je ubica, sve mi je dobro, ali baš su sve odradili kako treba.. nisam skoro imao ovakvu pažnju od jedne serije.. ostalo mi sad finale.. ne počinje mi se, neću kraj.. kad će sad doći druga sezona.. zzoe hvala još jednom na titlovima..
iShare, noProfit


Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Bloodline
« Odgovor #28 : 03.05.2015. 02:02:25 »
Verujem da će sezona 2 biti bolja od prve.. pogledah upravo finale i radujem se nastavku.. extra serija.. zzoe hvala ti puno..
iShare, noProfit


Offline velja

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 286
Odg: Bloodline
« Odgovor #29 : 12.05.2015. 13:20:22 »
Odlicna serija...Odlicna!
Mozak su mi izgoreli (u pozitivnom smislu)!
Svidja mi se sto ipak serija trazi koncentraciju od gledaoca, ne potcenjuje ni malo...