Autor Tema: Marvel's Daredevil  (Posjeta: 68421 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #60 : 12.04.2015. 22:56:17 »
Pogledana i poslednja epizoda. Juce sam u nekom reviewu procitao da je Daredevil "Marvelov The Wire". I mogao bih da se slozim sa time. Uzivao sam u ovih 13 epizoda i sigurno da je Daredevil jedna kompletna serija.
Moj najveci problem je to sto se nisam povezao sa glavim junakom, i ne znam da li za to da krivim sebe, glumca ili ljude koji su radili Daredevila.
Spoiler for Hiden:
Sve do samog kraja Fisk mi je bio mnogo drazi od Murdocka. Tuzan sam bio kada se njegovo carstvo raspalo, kada se njegova veza raspala, i bio sam tuzan u svakom trenutku u kojem je Wilson primao udarce. Zeleo sam bar da se izvuce hapsenja i zatvora, ali ipak ovo je serija o superheroju.

Postoje mnoge dobre stvari u seriji.
Uglovi snimanja, scene borbe i cela ta mracna atmosfera.
Sjajna gluma, odlican cast, cak i glavni zenski lik koji obicno u ovakvim projektima ispadne pain in the ass (citaj Laurel) ovde je razbio. Ann Woll me je odusevila.
Fantastican glavni negativac, D'Onofrio je Dardevilov Mads Mikkelsen. Fascinantan je.
Sporedni negativci, koji su ispunili svoju rolu, brzo zavrsavali, a njihov storyline se nije rastezao u beskrajnost.
I love story. Kojeg nije bilo sa Mattom. I to mi je sjajno, jer bi takvo petljanje ovde bilo previse.

Ne zelim da ispadnem sitnicav, ali mi je smetala Mattova kapa/maska. Npr kad je razgovarao sa novinarom, Benom, mislim da nije bilo sanse da ga Ben ne provali. Ili Karen u njenom stanu. Mislim, to je samo kapa navucena do nosa. Bar je mogao da promeni glas kad se obraca nekome, kao Arrow. Ali dobro, nije toliki minus.
Mnogo veci minus je oruzje. Dok nije koristio odelo, u scenama borbe, metkovi lete ka njemu, na sve strane, i on ih uspesno izbegava. Bas nije toliko spretan. Matt odlicno koristi kung fu a toliko puta je bio isecen nozem. Dok sa druge strane metak ga i ne okrzne.
I poslenji minus je Night Nurse. Voleo bih da je bilo vise sxena sa njom. Vise njenog storylinea jer je Rosario Dawson bila odlicna.

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #61 : 12.04.2015. 23:16:03 »
Ja sam za sada odgledao prve cetiri epizode i mogu reci da su zaista odlicne. Uopste se ne suzdrzavaju da prikazu nasilje na veoma realniji nacin od Marvelovih filmova. Pokazuju da nasilje i tuce zapravo imaju posledice, i to kakve...
Serija je jedna od najmracnijih i tonom najtezih koje sam gledao. I taj ton joj tako odgovara... Covece, koliko sve dobro izgleda...
U seriji ne postoji niti jedan lik koji me nervira ili koji mi smeta, za razliku od Arrowa na primer. Svi su zanimljivi na svoj nacin. Dijalozi uopste nisu cheezy vec je sve napisano i odglumljeno sa stilom.
Zaista, serija me je kupila i u narednih par dana gledam sve do kraja. Pun pogodak su napravili sa Netflixom.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #62 : 13.04.2015. 02:30:16 »
Pogledana peta i šesta  :)

U petoj dobar prikaz paranoje kod Rusa i njihovi zaključci. Drago mi je da pokazuju više perspektiva. Šesta još jedna kvalitetna epizoda, ali ono što je bitno je da rastu. Karen i Foggy su mi postali dobri iako nisam bio zadovoljan s njima u prve dvije epizode. Jako dobro razvijaju likove. Kao i njihov odnos. Matt i Claire isto. Claire je odlična, vrlo vjerna stripovima.

Akcijske sekvence i dalje vrlo dobre. Daredevil je inače jedan od najboljih u izbjegavanju metaka što se tiče Marvelovog svijeta. On posjeduje supermoć osjetila zbog koje može predosjetiti što će neprijatelj napraviti i taman izbjeći udarce ili metak. Za metak je ipak puno više koncentriran. Jedini koji je bolji u tim predosjećajima je Spidey. On ima spider sense zbog kojeg može izbjeći većinu stvari.

Evo Gunnove reakcije http://www.cinemablend.com/television/James-Gunn-Had-Strong-Reaction-He-Watched-Daredevil-71278.html

Uglavnom, vrlo je važno da su Foggya popravili. I glumac isto je puno bolji nego u prve dvije epizode.

Izašla je i borba na kraju druge sezone. Jedan kadar, odlična režija i upotreba boji. I još jednom pohvala za koreografe i pokušaj da naprave što prizemljenije. Od brzine do sporosti.




Offline vlajkosm

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #63 : 13.04.2015. 10:31:29 »
I ja sam odgledao ove prve četiri i i dalje mi se sviđa  :) Volim filmove i serije sa superherojima, šta da radim  :)

Kad smo kod ovoga DC/Marvel i te neke "borbe" vidim za 2018 najavljen The Flash film, ne znam šta očekivati tu posle serije koja sasvim dobro ide ali možda se DC svet malo digne ako naprave bum...

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #64 : 13.04.2015. 19:53:06 »
Postavljen prevod za 4 epizodu. Uživajte! :)

Offline .Bole

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 257
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #65 : 13.04.2015. 20:40:06 »
Izasao je i jutros sean prevod

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #66 : 14.04.2015. 02:10:53 »
Pogledana sedma i osma  :)

Sedma je ako takve ne budu ostale epizode, najbitnija za cijelu radnu.
Spoiler for Hiden:
Uveli su Sticka kojeg je odlično odglumio Scott Glenn. U stripovima Stick je učitelj Daredevilu i vođa The Chastea, a The Chaste je jedna vještina/organizacija u kojoj su i Daredevil i ostatak vesele družine. Jedan od njih je i Stone, a njega samo vjerujem vidjeli na kraju sedme epizode jer je onaj lik bio pun čudnih ožiljaka. Velika vjerojatnost da je to Stone. Samim time što smo sve to vidjeli i što su uveli te likove dovodi do Iron Fista koji ionako dobiva serija što sveukupno dovodi do Defendersa, a njih ćemo dobiti u mini seriji. Već u Daredevilu postavljaju jednu veliku centralnu radnju i to je super jer uopće nije filler epizoda već vrlo bitna za nastavak.

Sad se komplicira. Glavni protivnik njihovoj vještini/organizaciji je jedna druga organizacija imenom The Hand u kojoj su uglavnom ninje ovisni o okultnom i različitim demonima, ali isto tako Daredevil je bio njihov član. Tu su i bili Sabretooth, Mystique, Wolverine, Kingpin.

Stick kao i Daredevil isto ima super osjetila uz dodatak telepatije. Uglavnom, u sedmoj dosta easter eggova kao znak od Steela Serpenta koji je poznati villain Iron Fistu. Isto tako su spomenuli black sky što se može odnositi na ono dijete/virus ili neke druge stvari. Vjerujem da je ova radnja postavljena kao kamen temeljac za defenderse. Sigurno će obje grupe biti spomenute i u nadolazećim Marvelovim serijama. Dosta poveznica sa Iron Fistom. Vidjet ćemo hoće li biti sa Cageom i Jones.

Osma epizoda bila jako dobra, fokus na djetinjstvo od Kingpina. Vincent i dalje odličan, možda su mu dali previše ljudskosti. Dobro, ovo je origin story pa je razumljivo da će rasti kao villain. Isto kao i Daredevil kad dobije odijelo.
I ovo je samo još jedan dokaz kako MCU gradi svoj svijet. Koliko poveznica, sve je na mjestu. Osjećamo da je to isti svijet bez obzira jel su neki filmovi/serije mračnije ili svjetlije. Imaju tu raznovrsnost i kao što stalno govorim, na konju su. Volio bih da i DCU tako napravi. Oni trenutno jako slabo povezuju, ali tek su na početku. Vjerujem u njih.

EDIT: Nema problema, stavljeno  smileyNO1 zaboravih. Mislio svi pogledali. Izgleda da ima nas koji gledaju dvije, tri na dan.
« Zadnja izmjena: 14.04.2015. 02:22:48 Mulder »

Offline .Bole

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 257
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #67 : 14.04.2015. 02:20:56 »
Moze samo bez ovakvih spojlera,za nas koji cekamo prevode

Offline 3ler

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #68 : 14.04.2015. 05:33:40 »
Odlicno je ovo!

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #69 : 15.04.2015. 00:07:40 »
Prevedena 5. epizoda! Uživajte! :)

Offline dzoni88

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #70 : 15.04.2015. 10:21:42 »
Odgledane prve 4 epizode.Mogu reci da je serija odlicna bar po onome sto sam do sad video .Hvala na prevodu

Offline .Bole

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 257
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #71 : 15.04.2015. 15:56:02 »
Dodao svoj prvi autorski prevod za 6 epizodu.Uzivajte  :)


 Edit: Prevod je  vraćen na doradu.
« Zadnja izmjena: 15.04.2015. 17:19:42 maksi »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #72 : 15.04.2015. 17:40:47 »
Pogledana deveta i deseta  :)

Deveta
Spoiler for Hiden:
odlično režirana borba između ninje (The Hand) i Daredevila. Foggy saznao, a u stripovima Karen prva saznaje. Kingpin pokazao koliko je snažan. Isprebijao ga je iako je već bio ranjen. Svejedno, Kingpin je inače težak suparnik.

Deseta
Spoiler for Hiden:
odlično prikazan odnos između Foggya i Matta. Isto tako, reference na Hulka i Elektru.

Ono što ova serija pokazala u prvih deset epizoda su jako dobri razrađeni odnosi. Nisu tu u pitanju dva, tri lika već imamo Foggy sa Karen i Mattom. Karen sa Foggyiem i Mattom. Matt sa njih dvoje i sa Claire. Kingpin sa dosta njih. Vrlo bitno za drugu sezonu, najbitnija stvar ja karakterizacija likova za iduće epizode.

Kasnije se pogleda do kraja.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #73 : 16.04.2015. 02:05:34 »
Pogledana 11., 12., i 13.  :)

Najveći šok
Spoiler for Hiden:
je ubojstvo Uricha  :( ne znam koliko im je ovo pametna odluka. Takvog lika ubiti koji ima bitnu rolu u stripovima mi je baš bilo iznenađujuće. "I'm not hear to threaten you, I'm here to kill you!" Baš mi je žao jer mi je fantastičan lik i u seriji je dobro napravljen.

FINALE
Spoiler for Hiden:
Kingpin oslobođen pa natrag stavljen u lisice. Borba teška i iscrpljujuća. Odijelo dobro i iz daljine pogotovo izgleda dobro. Možda ga malo pormijeniti u više crvenu, manje crnog. Lako moguće da ga malo modificiraju.

Što nam sprema budućnost? Pošto je DD jedan od najboljih prijatelja Spideya i BW, u narednim godinama me ne bi čudilo da bude dosta gostujućih uloga i u serijama, i u filmu. Netflix i MCU to mogu. Kako je sve zajedničko povezano im je najveći plus.

I Vincent D'Onofrio kao Kingpin je definitvno jedan od najboljih Marvelovih villaina prenesenih na tv/film.

Ovako po glasinama
2015 - Daredevil, Jessica Jones
2016 - Luke Cage, Daredevil season 2, Iron Fist, Jessica Jones season 2
2017 - Defenders, Daredevil season 3, Luke Cage season 2, Iron Fist season 2, Jessica Jones season 3


Jedva čekam Jessicu Jones. Nju će glumiti Krysten Ritter

Kod te serije jedva čekam vidjeti Purple Mana kojeg će glumiti Tenant. Još jedan dobar villain.

Evo malo slika sa seta
Spoiler for Hiden:

Cage i JJ
Spoiler for Hiden:

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #74 : 16.04.2015. 08:00:09 »
Procitao sam neke glasine da ce se Daredevilu prikljuciti Black Widow, kako bi izbegli film sa njom a opet da ispune fanovima zelju.  :najbolja:


Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #75 : 16.04.2015. 08:03:58 »
Slike sa snimanja su baš super srcesmajli

Btw, odlučio i ja prevesti jednu epku ( ipak se radi o MARVELU ), pa da ranije najavim 01x11 pionir

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #76 : 16.04.2015. 08:06:58 »
Procitao sam neke glasine da ce se Daredevilu prikljuciti Black Widow, kako bi izbegli film sa njom a opet da ispune fanovima zelju.  :najbolja:

Glasine o filmu? Tv serija mi se čini manje vjerojatnija  :ccc:

Offline spirit_face

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #77 : 16.04.2015. 22:34:26 »
Odgledao sam prve 4 epizode. Utisak za sad i nije neki, radnja ne drži baš punu koncentraciju, razočarenje je da uopšte nema specijalnih efekata, glavni lik još uvek nema neko nafurano odelo, videćemo do kraja, ali za sad ništa posebno, vredi pogledati, ali bez mnogo očekivanja.

Offline Higsov Bozon

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #78 : 17.04.2015. 00:49:31 »
Odgledao sam prve 4 epizode. Utisak za sad i nije neki, radnja ne drži baš punu koncentraciju, razočarenje je da uopšte nema specijalnih efekata, glavni lik još uvek nema neko nafurano odelo, videćemo do kraja, ali za sad ništa posebno, vredi pogledati, ali bez mnogo očekivanja.

Hm, pa zavisi šta očekuješ... Daredevil je žanrovski urađen kao triler i meni se recimo to baš dopada. Za razliku od npr. Arrow-a i The Flasha-a koji su klasične teenage akcije. Gledam ja i ove serije jer su mi zabavne, ali Daredevil je kompletniji, baš za pun ugođaj.

Offline Higsov Bozon

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #79 : 17.04.2015. 01:09:51 »
Kad malo razmislim, meni se Daredevil kao superheroj baš dopada!  Svaka čast onome ko ga je smislio!  :) Ima taman toliko super moći da bi se izdvojio kao superheroj, a ne obični tabadžija, a opet te moći mu ne obezbeđuju preveliku prednost, pa svaka priča može da ima realan zaplet. Ne upada u paradokse kao recimo Superman ili Flash čije moći su ipak prevelike, pa njihove borbe izgledaju naivno. U svakoj realnoj priči obojica bi počistili sve viliane u roku od odmah.

Što se tiče same serije, palo mi je na pamet kako su mi se oduvek više sviđali DC superheroji jer su mi delovali nekako ozbiljnije, mračnije, za razliku od Marvelovih koji su mi više kao neki crtani film, svi šareni i neozbiljni.  ;D A sad imamo situaciju gde Marvel pravi brutalnu, mračnu seriju, a DC teenage zajebancije  ;D
« Zadnja izmjena: 17.04.2015. 01:12:27 Higsov Bozon »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #80 : 17.04.2015. 01:36:41 »
I jedni, i drugi ti imaju zabavne i mračne junake. Kod Marvela su to Punisher, Daredevil, Deadpool, Moon Knight. Kod DC-a su to Batman, Zatanna, Shade, Spectre. Isto tako, DC ima podružnicu Vertigo koju ipak treba gledat zasebno jer kvaliteta pisanja je tamo na najvišem mogućem nivou. Hellblazer, Preacher, The Sandman, Swamp Thing i da dalje ne nabrajam.

DC ti ispada mračan ponajviše radi Batmana, ali ustvari jednako su ti mračni. Samo što je Marvel trenutno godinama uspio zabavljati publiku sa zabavnim superjunacima dok je DC uspio zabvaljati publiku sa mračnim likovima i to je uglavnom Batman počevši sa Burtonovim iz 1989. godine pa sve do Nolana. Sad kao što vidiš DC je taj koji ide malo sa zabavnim dok Marvel malo sa mračnim. Sve ti se tu okreće.

Ono što je meni uvijek bilo dobro kod Marvela su pravi gradovi. Radnja je smještena u stvarne gradove dok DC ima fikcijske gradove iako je Gotham jedan od najboljih fikcijskih gradova ikad.

Superman, Flash? Ne bi ti baš počistili villaine u roku odmah  ;D kod Supermana imaš dosta galaktičkih bića. A imaš i Doomsdaya koji je ubio Supermana. Darkseid mu je naravno najveći protivnik. Thanos je Marvelov Darkseid, ali Marvel ima vjerojatno najbolja galaktička bića. Još uvijek sanjam da će napraviti nešto sa Galactusom. U F4 su ga napravili jako loše. Inače, pročitaj si ako nisi Crisis on Infinite Earths gdje DC junaci imaju za protivnika Anti-Monitora koji im je zadao jako jako puno muka. Veliku priču ima Barry Allen (Flash). Jedna od prekretnica za DC. Prejeben strip.

Offline Higsov Bozon

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #81 : 17.04.2015. 02:04:20 »
Vidi se da si veliki poznavalac stripa, tako da što se toga tiče nema poente sa tobom raspravljati. Inače i ja sam primetio to za fiktivne/prave gradove. :)

Što se tiče nekih "premoćnih" superheroja, uzmimo konkretno na primer Flasha, još konkretnije ovu novu seriju. Ne čini li ti se da su borbe malo naivno urađene, ako uzmemo u obzir Barryeve sposobnosti? Ipak je on 1000 puta brži i ima 1000 puta bolje reflekse od svakog viliana. Dakle, nit bi mu ko mogao pobeći, nit bi ga ko mogao iznenaditi, a svakog bi mogao zavezati i usput napraviti selfie sa njim, pre nego što ovaj shvati šta ga je snašlo.  ;D A u seriji se Barry i nadobijao batina i bežali su mu viliani i svašta još nešto. Nemoj pogrešno da me shvatiš, meni je serija zabavna, a Flash mi je omiljeni superheroj iz detinjsta, samo sam hteo da ga uporedim sa Daredevilom, čije su moći mnogo prizemnije i daju odličan prostor da se stvori napeta i zanimljiva priča.

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #82 : 17.04.2015. 02:15:29 »
UPDATE: Sutra nastavljam sa prevođenjem. Bio sam zauzet ova 2 dana i nisam stigao da odradim nijedan prevod. Od sutra nadam se ponovo svako veče nov prevod. :)

ONTOPIC: Po meni je ovo najbolja TV serija o superheroju. Ne znam za vas, ali ima baš sve što treba jedna takva serija da sadrži. Takođe, malo je glupo upoređivati Daredevila i The Flasha jer su dosta različiti, upoređivati npr. Arrowa i Daredevila i nekako, mada ni to nije isto, ali dobro. Ovo je serija koja gleda da se drži realnosti i drži se po najviše, koliko to serije o superherojima mogu. Za Arrowa su rekli da neće biti super moći, ali imali smo Mirakuru, imamo sada ATOMA, biće verovatno još nekih stvari koje se tiču supermoći. Arrow mi je omiljena serija o junacima, ali je Daredevil daleko najbolja serija dosad. Baš bih voleo da je obnove za drugu sezonu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #83 : 17.04.2015. 02:20:05 »
Ma za Flasha si u potpunosti u pravu  smileyNO1

Tako ti je to sa superjunakom koji je toliko brz i koji ima speed force a opet dobije batina tu i tam  ;D priča mora biti takva. Stripovi imaju ta pravila da i kod dosta slabijih zlikovaca naš junak mora dobiti nekoliko udaraca prije nego što bude uhvaćen ili nokautiran dok kod onih moćnijih je druga stvar. Uglavnom zajedno kao ekipa ih dobivaju (Avengersi, Justice League, X-Meni) što ćeš i vidjeti kad dođe Thanos u Avengersima Infinity War.

Evo, pogledaj i sad novi film od DC-a, Batman vs Superman  ;D i je, smiješno je, što će Batman protiv Supermana. Već ti je poznata sprdnja na internetu da koga god Batman dobije za protivnika on mora pobijediti jer je on Batman. Samo je dovoljno reći pa on je Batman  rofl rofl naravno, to je više ironično. Najbolji detektiv u DC-u koji može svakome naći slabu točku, ali realno Superman bi ga zbilja sredio u sekundi i da ovaj ima kriptonit. Samo iz daljine laseri i to je to. Što želim reći? Fan baza. Najbitnije u ovoj priči su dva najpopularnija junaka u DC-u. Uvijek se sve svodilo na Batmana i Supermana i pisci jednostavno moraju zadovoljiti fanove bez obzira što svi znaju da Batman nema šanse (sad bi ti trebao uletit 'ali on je Batman';D

Tako i Flash. Nekad ima dostojne protivnike s kojima se treba namučiti, a nekad nema. I kao što kažeš, zabavna serija za opuštanje. A i bome su razvili dobru priču oko time travela i RF-a. Tu od mene ide najveća pohvala.

Na kraju pisci su ti koji sve odlučuju. Uzmu gumicu, obrišu što žele, napišu nešto novo da zadovolje jednu grupu fanovu, a idući put drugu  :)

Što se tiče Daredevila, vjerujem da će ti biti zanimljivo dok u drugoj sezoni dođe Bullseye. On je njegov poznati protivnik i uz Kingpina najveći neprijatelj.

EDIT:

Dante  clapp clapp
« Zadnja izmjena: 17.04.2015. 02:27:07 Mulder »

Offline Higsov Bozon

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #84 : 17.04.2015. 02:37:14 »
Hahahaha  rofl rofl Baš to, Batmen Vs Superman, jedva čekam da vidim na šta će to ličiti!

Inače odlična sprdnja na taj račun:

https://www.youtube.com/watch?v=FywMOuMqNuI


A znam za Bullseye, to bi baš trebalo biti dobro.

P.S. Darj-DaNte, tebi care hvala na prevodima!

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #85 : 17.04.2015. 12:30:31 »

Hvala, Dante  smileyNO1

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #86 : 17.04.2015. 17:37:03 »
Prevedena 6 epizoda, uživajte! :)

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #88 : 18.04.2015. 17:09:16 »
Hvala svima na sjajnim prevodima clapp Posto nisam citala stripove, a trenutno sam na cetvrtoj ep, da li neko moze da mi kaze kako je Daredevil stekao  moci (predvidjanje poteza protivnika...)?

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #89 : 18.04.2015. 17:12:39 »
To je zbog one radijacije koja ga je poprskala dok je bio mali.
Imaš ovdje opširno o njemu: http://www.mtv.com/news/2128054/a-newbies-guide-to-daredevil/
« Zadnja izmjena: 18.04.2015. 17:14:45 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune

Tags: