Autor Tema: Marvel's Daredevil  (Posjeta: 68418 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline vlajkosm

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #30 : 11.04.2015. 13:10:12 »
Gleda se ovo sigurno, hvala na prevodu...  clapp

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #31 : 11.04.2015. 13:41:51 »
hvala na prijevodu, odličan start, čini se da se nastavlja odmah na Avengerse - sviđa mi se, kao zreliji brat Arrowa  ;D

Offline .Bole

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 257
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #32 : 11.04.2015. 14:41:45 »
Prije bih rekao tata za arrow

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #33 : 11.04.2015. 16:12:36 »
Pogledao sam prvu epizodu i moram reći da je super otvaranje. Bio sam skeptičan jer je riječ o superjunaku, ali ovo nije previše djetinjasto. Jedino bi možda malo bolje trebalo napraviti scene bitaka, ali nije velika smetnja.

Mrzim lopatare i limune

Offline dalmatino

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 602
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #34 : 11.04.2015. 16:18:44 »
Vidin da su posvuda super komentari. Jedva čekam da započnem s gledanjem. Nadam se da ih neću odmah  :lubenica:

Offline dzoni88

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #35 : 11.04.2015. 21:11:37 »
odgledao prvu epizodu i ovo nije lose .Hvala na prevodu

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #36 : 11.04.2015. 22:11:47 »
I ja ću večeras.. da spremim neku light klopu i piće, pa da virnemo. Hvala na titlu..
iShare, noProfit


Offline Benetton1

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 183
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #37 : 11.04.2015. 23:22:53 »
Ljudi gde skidate Daredevila, daj molim vas ako neko ima neki dobar torent nek pusti na PM?
Ja na pb i eztv ne mogu da nadjem ni jedan torent da mi radi  :cupam-kosu :cupam-kosu

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #38 : 11.04.2015. 23:25:23 »
Ima paket cijele sezone na Kickass Torrents (ja ga upravo skidam), a možeš skidati i pojedinačne pakete.
Mrzim lopatare i limune

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #39 : 11.04.2015. 23:31:11 »
Eto kod bugara imaš, izguglaj.. zelka, pa zamunda, možeš i na arenabg..
iShare, noProfit


Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #40 : 12.04.2015. 00:49:47 »
Postavljen prevod za 2 epizodu. Uživajte! :)

Imate i dosta brze linkove na 2DDL sajtu, a možda je i najbolje tamo skidati jer imate SNEAkY verziju, koja je trenutno najbolja. Jeste možda skoro 2GB po epizodi, ali je vredno. Pored toga imate i SNEAkY SD verziju od 250-300mb.

Offline .Bole

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 257
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #41 : 12.04.2015. 00:54:13 »
Ja sam bas brzo skinuo na kickass odlican ratio je vec,a ja skidao cim je postavio

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #42 : 12.04.2015. 01:19:33 »
Dobra prva ep.
Nemam zamerke, sve su lepo upakovali i da je sve tu kako treba.. nisam gledao Arrow ali posle ovoga budem nekako ugurao na gledanje.. i moram da pohvalim kung fu im je odličan, tu su se potrudili i kamera je tu odlična kao i prikaz kuhinjice, biće ovde pakleno u nastavku..

Hvala na brzom titlu, Dante..
iShare, noProfit


Offline Benetton1

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 183
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #43 : 12.04.2015. 01:30:09 »
Hvala svima, ali izgleda da je bio problem do mog prokletog interneta.
Sada pici sa kick-a ko pravi :)

Hvala na prevodima! smileyNO1

Offline .Bole

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 257
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #44 : 12.04.2015. 02:08:39 »
Druga epizoda meni bolja od prve prilicno.Odlicno!
Masu bolje od arrow
Cekamo sad 3. titl
Hvala dante jos jednom :majstore

Offline loposomix

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • Offical Batman's translator
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #45 : 12.04.2015. 11:23:46 »
Odlična 1. epizoda. Sviđa mi se što, za razliku od Gothama, ima odličnu glazbenu podlogu.
Prvi susret sa Daredevilom mi je bio onaj iz 2003, ali nisam primjetio neku sličnost s filmom osim ključnih činjenica. Ovdje je prikazan Daredevil i okolina puno mračnije od CGIa iz filma. :D
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #46 : 12.04.2015. 11:50:49 »
Disney/Marvel + Netflix = ogroman budžet i još da bude odlično serija se snima u New Yorku

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #47 : 12.04.2015. 13:27:06 »
Koliko je samo ovo bolje od onog sranja Arrow. Marvel opet ubija DC. MCU je predivan svijet zabave i svih tih detalja. Ooo

Pogledana treća i četvrta  :)

Izvrstan početak treće, ali se malo gube u sredini oko Karen i njezine priče koju žele predstaviti. Poslije toga i dalje odlično od suđenja do prvog pojavljivanja Kingpina. I samo na kratko, Vincent je jako karizmatičan i jedva ga čekam vidjeti u narednim epizodama.

A ta naredna epizoda je četvrta gdje polako upoznajemo Kingpina koji je pružio najbolju ulogu sezone trenutno. Vincent mi je prvi put zapeo za oči u filmu Full Metal Jacket od Kubricka. Bio mi je i najuvjerljiviji. Dobro, poslije narednika  ;D ali ta uloga ga je dosta obilježila. Sad ima priliku prikazati Kingpina kakav je u stripovima. Odličan villain koji zna što želi, koji se borio i često sa Spidermanom, ali najviše naravno sa Daredevilom. I Kapetan Americi je zadao dosta velike muke nekoliko puta. Završna scena moćna, bila je svakako potrebna samo da vide i oni koji nisu upoznati s njim tko je on i koliki mu je autoritet.

S druge strane odlične scene borbe sa Daredevilom. Drago mi je da su se više posvetili odnosu između njega i sestre. Njegov je mrak, u mraku mu nitko ništa ne može. Zato je i lijepo ugasio svjetla. Šteta što nije bio potpuni mrak  ;D

Cox je sve bolji i bolji. Stvarno me ugodno iznenadio.

I zanimljivo je kako su sa lik Bena Uricha izabrali crnca. Inače je bijelac u stripovima. Meni on najbolji u stripu Civil War kao reporter. Pogotovo sve one stvari koje je pisao o Green Goblinu. I u njegovom uredu se iza njega vidjelo referenca na Hulka.

Za preporuke stripova o Daredevilu preporučujem The Man Without Fear od Millera koji je jedan od ključnih storylinea. Daredevil: In Love and War, još jedan Miller. Po meni najbolje napisani Daredevil. Otmica i Kingpin, završna borba vrh! Guardian Devil, najbolji D strip, a da se bavi sa odnosom između njega i Karen. Pojavljuje se i Bullseye, a nadam se da ću njega vidjeti ove sezone. I Born Again kao najbolji. Isto Miller. Grafička novele, a od toga ne može bolje. Miller je iste godine napravio i legendarni The Dark Knight Returns.

Na Netflixu nas još očekuje Iron Fist, Lucas Cage i Jessica Jones u mini seriji The Defenders. Uglavnom, nevjerojatan postao rade sa serijama i filmovima. Age of Ultron i Ant-Man završavaju Marvelov Phase 2, a u Phase 3:

Captain America: Civil War
Doctor Strange
Guardians of the Galaxy 2
Spider-Man
Thor: Ragnarok
Avengers: Infinity War Part I
Black Panther
Captain Marvel
Avengers: Infinity War Part II
Inhumans


Divota.

Offline loposomix

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • Offical Batman's translator
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #48 : 12.04.2015. 14:33:39 »
Pogledana i druga epizoda. Sviđa mi se što fokus u borbi nije na njegovom štapu (kojeg ni nema, za razliku od borbi u filmu).
Da li je taj štap zastupljen u stripovima? Hoće li ga, kasnije, dobiti s odijelom?
Spoiler for Hiden:
Borba na hodniku na kraju epizode je, nažalost, dosta loše napravljena.
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #49 : 12.04.2015. 14:49:12 »
Odgledao prvu epizodu, i odusevio se.  clapp clapp


Na Netflixu nas još očekuje Iron Fist, Lucas Cage i Jessica Jones u mini seriji The Defenders. Uglavnom, nevjerojatan postao rade sa serijama i filmovima. Age of Ultron i Ant-Man završavaju Marvelov Phase 2, a u Phase 3:

Captain America: Civil War
Doctor Strange
Guardians of the Galaxy 2
Spider-Man
Thor: Ragnarok
Avengers: Infinity War Part I
Black Panther
Captain Marvel
Avengers: Infinity War Part II
Inhumans


Divota.

Samo sto mislim da ce jos Jessica Jones izaci u decembru ove godine, a ostale sledece i 2017. godine.

Inace, ovo je stvarno divota, kako polako sklapaju kockice Marvelovog univerzuma. Bila bi prava stvar kad bi Netflix radio Blade-a, Punishera, Moon Knight-a, Ghost Rider-a, SheHulk i druge likove koji nisu dobili uopste prostora ili su adaptacije bile dosta lose.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #50 : 12.04.2015. 15:06:13 »
Ja pogledala sve!  ;D Fantastično su ovo napravili. Ovo ne da je bolje od Arrowa, nego nisu čak ni za poređenje. Što se izbora glumaca tiče, Cox odličan kao Merdok, stvarno su ga potrefili. Najslabiji su mi bili Karen i Fogi, iako sam se posle prvih par epizoda navikla i na njih. D'Onofrio se takođe pokazao kao pravi izbor za Kingpina.

Sve u svemu, uživancija. 5+
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #51 : 12.04.2015. 15:11:35 »
E da, Moon Knight-a sam zaboravio  smileyNO1 još jedan mračnjak. Ja samo čekam Punishera i onda će sve biti kako treba  ;D samo što mislim da je jedini HBO pravi izbor. Toliko nasilja ne bi Netflix dopustio.

A pazi, DC je imao svoju priliku sa Nolanovim Batmanima da naprave DCU i da krenu prije Marvela. Bili su na vrhu popularnosti, i tu priliku su ispustili. 2008. nastaje MCU, okupili odličnu ekipu u kojoj su ljubitelji stripova pa točno znaju što treba raditi. Feige, braća Russo, Whedon zbog kojeg mi je jako drago jer je kao fan ušao u svijet televizije i kreirao Firefly, Buffy, sad i Agente Shielda pa režirao prva dva Avengers filma i napisao brdo stvari. I Stan Lee naravno kao najvažniji kotačić. Najveća legenda među strip piscima. Ima u svakom filmu i seriji što se tiče MCU cameo ulogu. Čitam da ima i u Daredevilu.

Baš smo prije koji dan Dante i ja razgovarali o Cageu, Jessici, Fistu i Defendersima. Bojali smo se da će izaći kroz 5 godina što bi bilo malo predugo, ali sad kad kažeš 2017. čini se prilično razumno.

I potpuno shvaćam ljude koji ne shvaćaju o čemu mi trabunjamo  ;D ali MCU je čisti projekt za fanove stripova i na tome treba biti zahvalan. Obožavam sve te poveznice.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #52 : 12.04.2015. 16:36:47 »
Mislim da i sad sa Dawn of Justice, i sa filmovima koji predstoje, opet nikad nece moci da se priblize Marvelu. Marvel cini sjajnu stvar sa tim easter eggovima, i sa cameo ulogama koje si pomenuo. Ja sam te pre neki dan otkrio Hawkeye-ovo pojavlljivanje u Thoru, iako sam gledao Thora cim se pojavio  :facepalm ;D U narednim godinama ce izlaziti, samo zanimljiviji filmovi, i nama ce sve to biti mnogo interesantnije kad budemo gledali, jer ce se sve vise povezivati. Civil War, pa smrt nekih heroja (cak imam i neke pretpostavke ko bi to mogao da bude :D), Thanos, novi Spajdi, Doktor Strange, Black Panther... ma samo mogu da kazem mljac  ;D

Inace, moram da podelim jednu lepu vest sa vama. Darkwood je izdao Civil war, preveden na srpski, i cena mu je do juna oko 1300 dinara, sto dodje oko 10 eura. To je, naravno, samo glavna prica, odnosno 7 stripova, ali je opet lepo imati u svojoj kolekciji.

Imaju i dva omota, pa ko sta voli. Ja cu svakako uzeti prvi :D





Offline sean21

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #53 : 12.04.2015. 18:28:48 »
Imam prevedeni ep 4 ali čekam da bude postavljena ep 3 od redovnog prevoditelja. Skočio na 4 jer počeo 1 i 2 ali bio prespora pa odustao na pola pa otišao malo unaprijed da se brže riješe prijevodi. Prijevod je HR.

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #54 : 12.04.2015. 19:23:32 »
Pogledao sam 11 epizoda, kasnije ću poslednje dve. Prilično sam impresioniran kako serija teče glatko i kvalitetno. Minuti su dobro rasporedjeni prema likovima i sve priče odlično funkcionišu.
Spoiler for Hiden:
Poslednja scena u 11-oj epizodi me skroz uhvatila nespremnog. Uopšte nisam očekivao da će Karen ubiti Wesleya. Mislim, u prvoj epizodi su nam pokazali da njen lik ima mračnih strana, ali se kasnije iskristalisala kao prava dobrica. Čak je i bila medju retkima koji su na stranu Devila. Ali eto, boom. Od dosadnjikavog lika postala je lik čija me priča sada najviše zainteresovala.
I da se nadovežem, od malena sam bio veći fan DC univerzuma tako da ne mogu da se vežem za Marvelove kao što se vezujem za DC likove. Marvel trenutno kontroliše bioskope, potpuno je konkurentan DC-u na televizorima, ali ipak, u stripu su i dalje svemir za Marvel svet.



Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #55 : 12.04.2015. 20:00:32 »
Odgledao prvih pet.. odlicno za sad.. Charlie Cox i ostali su dobri,
ali D'Onofrio je rastura... meni je on bio odlican u L&O:CI a u Jacket-u me odusevio..

Scene borbe su odlicne.. podsecaju na te azijatske filmove..
jedino prva borba kod onih kontejnera mi nije bila nesto..

Sto se tice DC vs Marvel.. MCU jeste bolji, ali ipak je to 10 na 1 film..
DC pre ima Donerov Supermen, Burtonov Betmen i bez njih MCU i DCU ne bi postojali..
Isto Watchmen koji meni licno ide u top 5 filmova vezano za superheroje..
Tako da i Marvel i DC su strava.. mada i jedni i drugi nisu sjajni imaju i oni lose filmove..
Jedva cekam BvS, Ultron-a i svi ti filmovi koji dolaze, Civil War, Suicide Squad, Strange...

I FOX s njihovim Marvel likovima: F4, Apocalypse i DEADPOOL-a (jedva cekam, onaj cgi snimak pre godinu dana rastura)..

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #56 : 12.04.2015. 20:03:48 »
Kad se to D'Onofrio pojavljuje? Hoće li biti stalni glumac ili je samo gostujući?
Mrzim lopatare i limune

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #57 : 12.04.2015. 20:36:00 »
U trecoj ep i igra glavnog negativca..

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #58 : 12.04.2015. 20:37:31 »
Mislim da i sad sa Dawn of Justice, i sa filmovima koji predstoje, opet nikad nece moci da se priblize Marvelu. Marvel cini sjajnu stvar sa tim easter eggovima, i sa cameo ulogama koje si pomenuo. Ja sam te pre neki dan otkrio Hawkeye-ovo pojavlljivanje u Thoru, iako sam gledao Thora cim se pojavio  :facepalm ;D U narednim godinama ce izlaziti, samo zanimljiviji filmovi, i nama ce sve to biti mnogo interesantnije kad budemo gledali, jer ce se sve vise povezivati. Civil War, pa smrt nekih heroja (cak imam i neke pretpostavke ko bi to mogao da bude :D), Thanos, novi Spajdi, Doktor Strange, Black Panther... ma samo mogu da kazem mljac  ;D

Inace, moram da podelim jednu lepu vest sa vama. Darkwood je izdao Civil war, preveden na srpski, i cena mu je do juna oko 1300 dinara, sto dodje oko 10 eura. To je, naravno, samo glavna prica, odnosno 7 stripova, ali je opet lepo imati u svojoj kolekciji.

Imaju i dva omota, pa ko sta voli. Ja cu svakako uzeti prvi :D
Neće jer je prekasno. Marvel je sad u prednosti nekoliko godina, a DC to ne može promijeniti s jednim hit filmom. Mora ih biti više + trebalo bi se desiti da Marvel uopće ne izbacuje filmove.

Ajd, nadam se da će sad više ljudi uzeti Civil War. Jedna od najboljih Marvelovih modernih priča.

Sto se tice DC vs Marvel.. MCU jeste bolji, ali ipak je to 10 na 1 film..
DC pre ima Donerov Supermen, Burtonov Betmen i bez njih MCU i DCU ne bi postojali..
Isto Watchmen koji meni licno ide u top 5 filmova vezano za superheroje..
Tako da i Marvel i DC su strava.. mada i jedni i drugi nisu sjajni imaju i oni lose filmove..
Jedva cekam BvS, Ultron-a i svi ti filmovi koji dolaze, Civil War, Suicide Squad, Strange...

I FOX s njihovim Marvel likovima: F4, Apocalypse i DEADPOOL-a (jedva cekam, onaj cgi snimak pre godinu dana rastura)..

I meni je najbolji superhero film od DC-a. Burtnovog Batmana nikad ništa neće nadmašiti niti glumački niti po tome što je to film kao da gledaš strip, a o gotičkoj atmosferi da ne govorim.

Pisao sam još prije par godina da u stripivovima nitko ne vlada zauvijek. To je razdoblje preko 60, 70 godina i uvijek se razmjenjuju. Nekad je Marvel, nekad DC. Trenutno je Marvel i po filmovima, i po stripovima. DC je napravio užasan posao sa the new 52 kad je sve ispočetka resetirao i izgubio svu onu čar koju su imali.

Postoje određena razdoblja gdje je netko bio bolji. Nitko nikad nije cijelo vrijeme na vrhu. Trenutno su Marvelovci. Pogotovo što se tiče stripova jer tu ubijaju u zadnjih 15-ak godina. DC je na tom polju strašno oslabio. 90-ih sam uvijek za DC jer su tad bili najjači. To je bila ludnica od originalnosti i pisaca.

Moderni stripovi su počeli od sredine 80-ih pa sve do danas. Ustvari, moderni s dijele na one Barok/Iron/Dark doba i od prošlog desetljeća čisto moderno doba. A 70-e i do sredine 80-e je bilo brončano razdoblje stripova. Tu su opet Marvelovci ubijali. Početak brončanog razdoblja je zapčeo sa jednim od najvažnijih i najboljih stripova ikada napravljenih. The Night Gwen Stacy Died. S tim stripom se završilo srebrno doba i počelo brončano, a brončano je označavalo nešto mračnije stripove koji će rušiti tabue.

Zlatno doba stripova, a to je od 30-ih pa do 50-ih, tu se izjmjenjivali. To su sami počeci i dosta je zabavno čitati te stripove. Po važnosti uvijek izdvajam Captain America Comics #1, a znate kakav vam je cover bio? Captain America udara Hitlera  ;D

Srebrno razdoblje je od sredine 50-ih i do 70-ih i kad je došao strip The Night Gwen Stacy Died. Tu su se isto izmjenjivali. U tom razdoblju je Batman bio najslabiji. Baš blesavo s previše humora.

Uglavnom, treba se pročitati nešto iz svakoga razdoblja čisto da vidite kako se tada disalo i da vidite originalnost koja je i dan danas svježa. Dakle, ovisi do razdoblja. Nekad je DC, a nekad Marvel. Nitko od njih nije uvijek najbolji. DC će se naravno dići, doći će opet njihovo vrijeme. Ja bih volio da su uvijek podjednako jaki.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Marvel's Daredevil
« Odgovor #59 : 12.04.2015. 20:39:24 »
U trecoj ep i igra glavnog negativca..
To mi djeluje zanimljivo. Gledao sam ga negdje već kao negativca, ali ne sjećam se gdje. Ja večeras gledam drugu i dalje.
Mrzim lopatare i limune

Tags: