Autor Tema: The Holiday (2006)  (Posjeta: 1242 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5744
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
The Holiday (2006)
« : 05.01.2015. 22:19:22 »

Opis:
Cameron Diaz i nominirana za Oscara Kate Winslet dvije su žene koje su prošle kroz loše trenutke s muškarcima baš prije praznika. U očajničkoj želji za promjenom, zamijene se za kuće i otputuju u suprotnim smjerovima (Diaz u London, a Winslet u Los Angeles). Obje se nađu u potpuno nepoznatom gradu, no jako se brzo prilagode svom novom okruženju. Iris (K. Winslet) živi u Surreyu, nedaleko od Londona, u maloj kući. Pred sam Božić dozna da Jasper ima drugu i da će se uskoro oženiti. Istodobno, u Los Angelesu, bogata i slavna TV zvijezda Amanda, saznala je da joj dečko spava s drugom. Preko interneta dođe u kontakt s Iris i dogovore se da Amanda dođe u Englesku, a Iris u njezin stan u Ameriku ne bi li se tako utješile zbog propalih veza. Iako obje misle da će sljedeća dva tjedna provesti same, imaju neočekivane posjete: Amanda će upoznati Irisinog privlačnog brata Grahama (J. Law), a Iris Amandinog kolegu Milesa (J. Black)...

Izvor: MojTV

Žanr: komedija, romantika
Zemlja: SAD
Jezik: engleski
Trajanje: 138 min
Režija: Nancy Meyers
Scenarij: Nancy Meyers
Glumci: Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law, Jack Black, Eli Wallach, Edward Burns, Rufus Sewell, Miffy Englefield, Emma Pritchard, Sarah Parish...

IMDb

« Zadnja izmjena: 06.01.2015. 04:54:42 forzajuve »

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.