Autor Tema: Sport svaštara!  (Posjeta: 60368 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #90 : 23.02.2009. 11:38:50 »
Liče, najjači tim po igri prikazanoj u tom meču, jer su naša dva prethodna meča bila izjednačena, tako da tad niste prikazali neku igru. Ili si zaboravio da ste nas dobili 3 razlike, a mi vas sa pola koša? Da je Hemofarm igrao onako i vi bi izgubili jer su jebali kevu kako su igrali. Realno, Zvezda nije isti tim bez Robertsa. A Žeželja mi ne pominji, on je retard i trebalo ga je najuriti iz Zvezde, ali dobro, ima vremena i za to.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #91 : 25.02.2009. 23:35:11 »
SVETI DULE I NJEGOVIH 12 APOSTOLA!  clapp clapp clapp


Unicaja - Partizan 74:78



P.S. Svaka cast i Cibosima za pobedu u Carigradu!  :) :) :)


Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #92 : 27.02.2009. 11:44:49 »
Reci bilo šta je suvišno:


Uskoro ce se pojaviti klip kad citiraju Gorski vijenac...  ;)

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #93 : 27.02.2009. 17:26:49 »
A lega sam od smijeha PFC  rofl rofl rofl
Aj postavljaj taj za gorski  :D

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #94 : 27.02.2009. 19:41:55 »



paceri hahahahahaha  ;)

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #95 : 27.02.2009. 23:18:06 »
Protiv PAOa se igra u Areni... E do pise, upropastise i onakav dogadjaj...

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #96 : 27.02.2009. 23:27:44 »
Pa realno mi PAO teško možemo da bijemo sa 19 razlike i onda možda je bolje da se nekim ljudima koji nemaju pretplatne pruži prilika da vide klince! Samo se nadam da nece sve vrveti od nekih uštirkanih politicara i njihovih portparola! U cetvrtfinalu se vracamo u Pionir, ipak je to naša kuca!  ;)

P.S. Ja sam u Areni bio samo na koncertima, nisam nikad gledao tekmu! Ne znam kakav je doživljaj, ali eto videcu u cetvrtak! ;)

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #97 : 03.03.2009. 18:13:47 »
LEGENDI SREĆAN 50. ROÐENDAN!
 
misc-birthday


Citat:
"Kada na Google pretraživaču ukucate košarka pojavi se pitanje: Did you mean Dule Vujošević?"


Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #98 : 03.03.2009. 18:40:41 »
PFC jel ti ovo dečko???

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #99 : 03.03.2009. 18:43:36 »
Hvala mu za sve!

Offline vojabanja

  • Stephen King reader
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • Pennywise: They all float down here!
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #100 : 03.03.2009. 19:12:19 »
Mislim stvarno... što ne otvorite posebnu temu za Partizan... Zvezdaš sam, ali nikada na ovom forumu neću to napominjati zbog ljudi koji ga celu deceniju uništavaju i zbog komšija koji se slade kada vide bivšeg evropskog i svetskog šampiona u fudbalu kako dublje i dublje tone u živo blato... Gledao sam 135. večiti derbi i smatram da je Zvezda zaslužila pobedu... ali jednostavno neću više da polemišem o nečemu što je odavno trulo na ovim prostorima... naravno mislim na fudbal... Izvinjavam se ikome ako sam ga uvredio, ali sigurno da neću doći sebi još neko vreme nakon gledanja poslednjeg derbija... Toliko od mene... Pozdrav svima, i Delijama i Grobarima; takođe i ostalim navijačkim grupama sa prostora bivše Jugoslavije... Napomenuću samo da mi je deda bio član Torcide i vatreni navijač Hajduka iz Splita i da nije hteo da čuje ni za Zvezdu ni za Partizan.

Hodges: Good night, Mr. Nothing!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #101 : 03.03.2009. 19:18:07 »
i papa i dida su bili torcida ;D

nije fer nije fer, stvarno nije fer... ;D

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #102 : 03.03.2009. 19:24:39 »
Napomenuću samo da mi je deda bio član Torcide i vatreni navijač Hajduka iz Splita i da nije hteo da čuje ni za Zvezdu ni za Partizan.

Znao je deda šta valja!
Svaka mu čast!  ;D

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline vojabanja

  • Stephen King reader
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 606
  • Spol: Muški
  • Pennywise: They all float down here!
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #103 : 03.03.2009. 20:35:01 »
Služio deda vojsku u Zadru... ali zavoleo Hajduka i od tada za njega su postojali samo "Bili"... ali tata moj je zvezdaš (okoreli)... beše jedan derbi na Marakani... deda među Torcidom, tata među Delijama... kad se derbi završi, izbi tuča između dve navijačke grupe.Kada se tuča završila, moj deda pita mog tatu: "Sine, nadam se da te nisam dokačio"... ;D

Hodges: Good night, Mr. Nothing!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #104 : 03.03.2009. 21:33:24 »
To je onaj derbi u kojem su navijaci najveceg kluba u galaksiji, oni isti od kojih su juzno amerikanci ukrali ideju za dugacke zastave, oni od kojih smo mi ukrali ideju za zastavu, prebili sve torcidase i skinuli im tri zastave dva barjaka i ukrali im koreografiju... A od tada prave najbolje koreografije u univerzumu!

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #105 : 03.03.2009. 23:10:14 »
Služio deda vojsku u Zadru... ali zavoleo Hajduka i od tada za njega su postojali samo "Bili"... ali tata moj je zvezdaš (okoreli)... beše jedan derbi na Marakani... deda među Torcidom, tata među Delijama... kad se derbi završi, izbi tuča između dve navijačke grupe.Kada se tuča završila, moj deda pita mog tatu: "Sine, nadam se da te nisam dokačio"... ;D

Hahahaha, dobra ti ova priča.
Ja nisam neki nogometaški fan,
ali u mojoj kući je naučeno da se navija za Hajduk
i valjda se nekako prenosi generacijama... ;D

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #106 : 26.07.2009. 22:29:53 »
Ne mogu da verujem, izgubi Srbija od Brazila. :'(
Komentator je rekao, citiram:
''Ma, idi u pi..u materinu.
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #107 : 27.07.2009. 08:51:46 »
Pa naravno kada imaju sedam puta bolju reprezentaciju.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21889
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #108 : 27.07.2009. 09:35:58 »
Moram i ja ispričat jednu zgodu.
Tamo negdje krajem 90-ih je Hajduk igrao protiv Vukovara i Torcida krene s par autobusa na utakmicu. U autobusu je bio i Bendo, lokalni torcidaš, malo ćuk-ćuk, sve šta zna u životu je Hajduk. I tako prolazili oni kroz sela prije Vukovara, gdje su većina Srbi, a ti su Srbi vidjevši da je to Torcida u autobusu počeli dizati tri prsta. Vidjevši ih Bendo vikne u trenu "Oćete nas kurac dobit 3:0"  ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #109 : 27.07.2009. 10:27:09 »
LOL rofl

Offline dreambett

  • Old staff
  • Član
  • *****
  • Postova: 654
  • Spol: Muški
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #110 : 27.07.2009. 10:39:14 »
HAHAHAHAHAA dobra

Offline delrey

  • Elita
  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1862
  • Spol: Muški
  • Io sono juventino
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #111 : 27.07.2009. 10:58:47 »
 ;D
Mongol General: Hao! Dai ye! We won again! This is good, but what is best in life?
Mongol Warrior: The open steppe, fleet horse, falcons at your wrist, and the wind in your hair.
Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.
Mongol General: Good!

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #112 : 27.07.2009. 12:09:23 »
Gostovanja su fenomenalna. Sta se tu sve izdesava i kakvih sve scena ima pa filmove da prave o tome to bi bile veoma smesne komedije.

Jedno davno gostovanje,
Citat:
Sada cu vam opisati kako je Rus zavrsio na autobusu. Nas je popodne vec preuzela zagrebacka policija i sprovela oko zagreba a valjda su vec unapred dogovorili gde ce da se izmenjuju patrole pa su stali na jednoj pumpi nekih 45 minuta od zagreba, druga patrola za preuzimanje je kasnila pa smo i mi odmah istrcali iz busa. U to vreme je vec bila tekma [ona ponovljena zvezda-Milan] u toku pa smo Rus, Sima zivotinja sa Konjarnika i ja upali da gledamo i vidimo sta se dogadja. Idiot koji je radio na pumpi je video pubove pa je postao drcan, imao je neki najnoviji tv na kojem su se jedino daljinskim mogli da menjaju kanali a gledao je slavonske popevke. Mi smo prebacili na tekmu ali je on uspeo da nam mazne daljinski, mi smo odmah poceli da ga davimo i uzmemo mu daljinac ali smo mu odvalili po koju cuskicu pa je poceo da skici i da zove pubove koji su vec ionako napolju sa ostatkom ekipe mucili muku. Rus je ponovo prebacio na tekmu i na zaprepascenje svih gostiju koji su se tu zatekli nicim izazvani izasao napolje sa daljincem a mentol je poceo da vristi jos jace. Tada je pub krenuo ka nama a Rus je popizdeo i popeo se na bus. U tom trenutku se pojavljuje patrola za smenu, Rus na busu peva neku pesmu i udara daljincem od krov busa, scena za neverovati! Zagrebacki pub pridje i uz osmeh nam kaze 'jebem ti, fakat vi grobari niste normalni-nacelnik ce popizdit'. Daljinac je raspadnut bacen pod tockove busa a mentol sa pumpe nas nece zaboraviti dok je ziv! Tada jos nije bilo univerzalnih daljinaca pa je morao da gleda kanal kojin smo mu ostavili!

Ako vas zanimaju takve price recite, ima ih mnogo...

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21889
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #113 : 27.07.2009. 12:13:06 »
 ;D Moga je kod babe iz Kuduza posudit daljinski.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #114 : 27.07.2009. 21:25:46 »
Mogao je da jednostavno ugasi TV!  :\)

Zajebani su ti daljinski... Kad su kod nas tek počeli mobilni, jedan moj drugar koji je uvek bio teška mutljavina imao mobilni Motorolu, džamutka od po metra, ko uostalom i svi iz te prve generacije mobilnih. Jednom ti on krene u grad i kako je već bio u stisci s vremenom, zajebe se i umesto mobilnog pokupi daljinski od TV-a, te posle toga ispadne opšta frka, jer njegova nana nije mogla da pusti 3K i gleda Marisol, pa se zamalo šlogirala! Ali, da stvar još bude gora, i on je doživeo samo takav blam kad je u kafiću izvadio daljinac od Telefunkena...  ;D

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #115 : 28.07.2009. 20:01:41 »
evo moje dogodovštine... (ne prepričavam tuđe ko radrad  ;D)

Bili smo balavci, neka ekskurzija je bila i mi zaglavili to veče u Šabcu.
Veče 100. derbija Zvezda - Partizan
Zapalimo mi iz hotela "Sloboda" u Šabcu odemo u neki kafić, na izlazu nas razredni upozori "Nemojte da vas vraća milicija!"

Od nas 20ak možda 4-5 su bili grobari, resto sve Delije. To međutim nama nije bilo važno, ipak smo pre svega toga svi bili drugari. Zaglavili smo u nekoj birtiji i utakmica je počela. Radrad može da mi pomogne oko detalja, mogu i ja da izgooglam al me mrzi, uglavnom napeta utakmica, povede jedan, izjednačenje, povede drugi, izjednačenje.... uglavnom na kraju nakon tvrde utakmice pobedi zvezda. Krenemo mi ko kreteni da urličemo kroz grad i naravno privedu nas panduri, ali ne odvedu nas u SUP nego kao samo da nas uplaše, sprovedu nas do hotela u koloni po jedan sa lisicama na leđima. Završi se to, odemo mi u naš apartman i napravimo žurku, ona 4-5 grobara sede na terasi i tuguju. U tom momentu prolazi grupa lokalnih Delija ispred hotela i ovi naši imbecili ih spucaju čašama i pikslama preko terase. Ovi utrče u hotel, mi svi izletimo i naravno tu proradi Niška krv koja je jača od bilo kog kluba. Prebijemo ih ko volove. E sad mi  majmuni mangupiramo nas 20 istuklo njih 6-7 U NJIHOVOM GRADU!

Ma nismo stigli da se popnemo do sobe, hotel je bio opkoljen. Celu noć je trajalo sranje, obezbeđenje hotela ih je puštalo da ulaze i oni su po hodnicima "odvajali" naše jednog po jednog, ukapirali smo da nas čekaju po hodnicima pa smo iz sobe u sobu prelazili preko terasa, a bili smo na 6-7 spratu. Uspemo da stignemo do krajnje sobe u hodniku i tu izađemo i krenemo mi istom taktikom "odvajamo" jednog po jednog. sećam se da je jedan uneo neke štake drvene da mi nas njima tukao, ali se zajebao što je ušao sam. Polomili smo mu štake o kičmu. I to je tako trajalo dok nisu zapucli na hotel. E tada je postalo zajebano, pozvana je murija i mi smo proveli noć pod policijskom opsadom. Ujutru smo ušli u autobuse kroz špalir policije i njihova patrolna kola su nas ispratila do izlaza iz grada...

E pa sad pustite decu na ekskurziju  ;D

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #116 : 28.07.2009. 20:16:21 »
Meni si to ispricao bar 3 puta. Aj nesto drugo... :)

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #117 : 28.07.2009. 20:37:04 »
Meni si to ispricao bar 3 puta. Aj nesto drugo... :)

 rofl rofl rofl rofl

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #118 : 28.07.2009. 20:52:00 »
Meni si to ispricao bar 3 puta. Aj nesto drugo... :)


ма фак ју!
Ja bar imam svoju priču koju mogu da vrtim u nedogled i davim ljude oko sebe, ti kopiraš sa foruma  ;D

ej, znaš da su u nišu napravili akciju, obišli su ceo grad i sve grafite "niški kartel" prepravili u "niški bordel"
idiotizam, a pre svega ne znam odakle im živci da po ovoj vrućini maju po gradu i prepravljaju grafite  ;D

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #119 : 28.07.2009. 21:10:35 »
Nema potrebe da pisem sta sam ja sve doziveo... :)


Kapiram da su to uradili u 3 ujutru i to negde verovatno je u pitanju sreda!? :)

Tags: