Autor Tema: Sport svaštara!  (Posjeta: 60277 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

simac

  • Gost
Odg: Znači...
« Odgovor #60 : 12.01.2009. 23:45:41 »
Nije ni meni Split priko svita tako da bi i ja mogao lako biti jedan od 30-35000 sto gube glas na Poljudu :)!

Zadrane vidimo se na utakmici! ;)

Offline james

  • Ex prevoditelj
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 383
  • Spol: Muški
  • Nekad sam bio neodlučan…. A možda i nisam?
Odg: Znači...
« Odgovor #61 : 12.01.2009. 23:55:30 »
Nije ni meni Split priko svita tako da bi i ja mogao lako biti jedan od 30-35000 sto gube glas na Poljudu :)!

Zadrane vidimo se na utakmici! ;)

Lako moguce,lako!!!! :'( :'( clapp
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka.....

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Odg: Znači...
« Odgovor #62 : 13.01.2009. 07:48:52 »
Vejić potpisao za Hajduk! clapp

Fala bogu više i jedan obrambeni igrač

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Znači...
« Odgovor #63 : 13.01.2009. 12:55:33 »
To sad sto si rekao, je isto kao kada bi Giza rekao za zeku!
Ti dobro znaš šta ja mislim o Zeki, ali realno treba pohvaliti coveka koji je, hteli to BBB priznati ili ne, Dinamu ipak udahnuo malo evropskog imidža, rasterao od igracas menadžere-lešinare, pa sad kad zapadnjaci kupuju igrace od Dinama, ko da ih kupuju od Bajera iz Leverkuzena! Sem toga, Mamic je neke limitirane igrace uvalio zapadnjacima za 10, 20 miliona! Po meni jedino je Arsenal Da Silvu platio po realnoj ceni, a ovo ostalo bio je sve dobar Mamicev marketing!  ;) 8)

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Znači...
« Odgovor #64 : 13.01.2009. 13:43:10 »
sve istina clapp clapp clapp clapp

Offline james

  • Ex prevoditelj
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 383
  • Spol: Muški
  • Nekad sam bio neodlučan…. A možda i nisam?
Odg: Znači...
« Odgovor #65 : 13.01.2009. 13:55:22 »
Ne znam,ima pno istine u tome sto si napisa ali mala ispravka.Modrića tesko mozes nazvati limitiranim u icemu osim u visini :'( ;D!
Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka.....

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Znači...
« Odgovor #66 : 13.01.2009. 13:56:58 »
a možda i malo u izgledu LOL
ne, ozbiljno, što se toga tiće ne slažem se, svi igrači koji su otišli vrijede te pare, čorluka je po mome prodan i jeftinije nego što i vrijedi.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Znači...
« Odgovor #67 : 13.01.2009. 16:55:08 »
Ne znam,ima pno istine u tome sto si napisa ali mala ispravka.Modrića tesko mozes nazvati limitiranim u icemu osim u visini :'( ;D!
Pa ne znam, ali da sam ja neki gazda kluba sa zapada za Modrica realno ne bih platio ni u ludilu višo od 5 do 7 miliona, jer decko je pokazao da nema jednu od najvažnijih osobina koju moderni dudbal iziskuje, a to je psihicka stabilnost! Lagano je protiv Turske dozvolio da ga Rustu isprovocira i da promaši penal ko da ga nije ni šutnuo, a i ta cena od 20 i kusur miliona je decku prosto okovala noge i ove sezone je u 70% Totenhemovih utakmica bio jedan od dvojice najlošije ocenjenih igraca. Opšte je poznato da kad nekog platiš toliko para, onda navijaci ocekuju da taj prosto kida na terenu, a po meni Modric nije ispao iz prve postave samo iz razloga što su pukli toliko para za njega, no poznajuci Rednapa, nece ga on još dugo trpeti. Ako se u neko skorije vreme ne popravi, onda mu ne gine klupa, možda cak i tribine.  8)

I opet realno, u ovom trenutku sa prostora Balkana samo 4 igraca vrede 20+ miliona, a to su: Berbatov, Vidic, Srna i Vucinic! Možda im se u skorije vreme prikljuci i Ibiševic, videcemo kako ce igrati u drugom delu sezone u Bundes ligi.  ;)
 

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Znači...
« Odgovor #68 : 13.01.2009. 17:06:51 »
baš se vidi da ne pratiš u zadnje vrijeme tottenham. dok nije dišao harry modrić je bio za kurac, ali to je očito bilo do trenera. kad je harry došao i modriću rekao gdje da igra on je u svim utakmicama pod njegovim vodstvom bio među najboljim igračima, i sad je nezamjenjiva karika u njegovim planovima.
tako da od klupe a pogotovo tribine more samo gledati kad je ozlijeđen, u suprotnom igra 100%.
pogotovo to potvrđuje da je kao vezni igrač u zadnjih 6 utakmica dao 3 gola, dobra kvota i uvijek ima najviše dodira u svojoj ekipi.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Znači...
« Odgovor #69 : 13.01.2009. 17:33:55 »
A kolko je bilo protiv Fulama kuci (zajebali me na kladionici pizda im materina), pa u gostima kod WBA, pa opet u gostima kod Vigana? Zajebi ti Karling kup i te stvari, on je u premier ligi na 17 utakmica dao 1 gol, a od nekog ko je placen 20+ miliona, najmanje bih ocekivao 5! Pa Pavlicenko je placen upola cene i došao je skoro 2 meseca kasnije, a dao je vec 10 golova!  8)

Ovi iz Totenhema verovatno sad podržavaju BBB u nameri da oteraju Mamica, jer ovaj ih je namagarcio samo tako!  ;)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Znači...
« Odgovor #70 : 13.01.2009. 17:36:38 »
Pa dobro PFC nisu svi Ilic kapiten :)

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Znači...
« Odgovor #71 : 13.01.2009. 17:39:18 »
pfc, kao što sam rekao to je sve bilo prije novog trenera, jbg i ja sam na kladionici redovno pušio na njima, ali otad nemaju toliko puno poraza, 2 ili 3 ja mislim

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Znači...
« Odgovor #72 : 13.01.2009. 17:56:37 »
Pa dobro PFC nisu svi Ilic kapiten :)
Ne diraj mi Sala kapitena, vec daj da se organizujemo i onom šverceru cigara iz Banata ne damo 3,5 miliona! Mamicu mu njegovu, za šta? Pa da Tošic nije došao kod nas, sve se bojim on bi ga prodao za te pare!  :(

i još im smeta što dovodi strance
a ne domaće igrače.
Zaboravio sam da ti odgovorim na ovo, pa evo! Što dovodi strance, a ne domace? Pa prosto iz razloga što su na celu svih ostalih prvoligaša kako kod nas, pa tako i kod vas tajkuni, neki nadobudni politicari ili raznorazni krimosi, pa dok se ti dogovoriš sa njima ode voz! Primera radi, naša uprava se dve godine rmbacila sa jednim Nikolom Džombom (prezime mu dosta toga govori) oko jednog igraca, da bi ga posle toliko vremena doveli i platili milion i kusur eura (za naše uslove, mnogo je kume), a taj mali nije na terenu opravdao ni jednu hiljadarku! Za te pere smo mogli da dovedemo tri igraca iz Obale Slonovace, ili dva igraca iz Cilea, i to povremene, ili cak standardne reprezentatice! U ostalom to ti sve bolje može radrad objasniti, jer to je njegov fah, ja sam više košarkaški navijac!  ;)


Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Znači...
« Odgovor #73 : 13.01.2009. 18:09:31 »
Nije bas da smo zajebani sto se tice Fejse. Ja tipujem da ce sledece sezone da bude najbolji igrac Partizna i da ce se prodati za oko 9 000 000e. Njegova vrednost sada je oko 3 000 000e. On je dete koje je doslo u Beograd iz malog mesta. Treba se nositi sa cinjenicom da pored sebe imas jos 4 igraca koji igraju tu poziciju. A sto se tice novca, ovako ide transfer. Partizan je sad dobio njega za dzabe. Nije uplatio ni dinara. Ali, kada se bude prodavao, Hjaduk dobija 1 200 000e i plus jos 50% od ostatka. Naravno, ako bude prodat za vise od 1 200 000e.

Saleta volim vise nego caleta, ali manje od Duleta :). A sto se tice dovodjenja igraca iz Afrike, pa ko ce da ih dovodi? Onaj vermezovic je skaut za Afriku. Ode on na poslednje Africko prvenstvo, kako se vec zove valjda Kup Africkih nacija, i kada se vratio dolazi u upravu i pitaju ga koga je snimio da bi moglo da se dovede i da bude dobar. Lik vadi knjizicu u kojoj je zapisao imena i krece da diktira, Drogba, Kone, Kalu...

E sad, najjace za Tosica je to da on NIJE prodat za 7 000 000e. On je oridat za neku cifru, lupam, 5 000 000 i u tih 2 000 000 ulazi koliko on odigra utakmica, koliko da golova... Igrao si FM tako da mozes i da znas na sta mislim.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Znači...
« Odgovor #74 : 14.01.2009. 11:56:11 »
Fejsa došao iz malog mesta u veliki grad, a mali Raca nije (Obrenovac = Frankfurt)!  ;)

E sad, najjace za Tosica je to da on NIJE prodat za 7 000 000e. On je oridat za neku cifru, lupam, 5 000 000 i u tih 2 000 000 ulazi koliko on odigra utakmica, koliko da golova... Igrao si FM tako da mozes i da znas na sta mislim.
Pa kolko su onda platili malog Adema?  8)

Što se tice ovih Afrikanaca (ne pominji mi Vermeza) ne mogu da shvatim da nijedan evropski klub nije uzeo onog egipatskog golmana! Pa ono što je on radio na golu, ja sam još samo video da može Bufon!  8)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Znači...
« Odgovor #75 : 14.01.2009. 12:33:13 »
Fejsa došao iz malog mesta u veliki grad, a mali Raca nije (Obrenovac = Frankfurt)!  ;)

Raca je Head Hunters!

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #76 : 14.01.2009. 22:43:18 »
CSKA - PARTIZAN 63:66! Pa šta reci, osim MNOGO SMO JAKI! :) :) :)

Nek Bog živi DUŠKA VUJOŠEVICA, Top 16 stižemo! ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog


Raca je Head Hunters!
Ma Raca je zakon! clapp
« Zadnja izmjena: 14.01.2009. 22:47:37 PFC »

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #77 : 14.01.2009. 22:44:12 »
 :'( :'( :'(

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend

Offline Rašid

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #81 : 23.01.2009. 13:59:44 »
E ovaj je 1 u 1 000 000 slucajeva,nazalost  :-\

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #82 : 16.02.2009. 22:49:54 »
Šta li će naš Čava Strejt (mnogo ga gotivim, al' mi je smešan ko bioskop) imati da kaže posle ovoga?  :'(

http://news.yahoo.com/s/ap/20090216/ap_on_sp_ot/swm_phelps_marijuana

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #83 : 21.02.2009. 22:42:54 »
Eto, Cibona uzela Kup K. Cosica, a Partizan ošrafio sve u Kupu R. Koraca sa 20 razlike u proseku. Još jedan surovi trijumf euroligaškog kvaliteta!  clapp

http://www.kkpartizan.co.yu/

P.S. Radrad, kako ti se svideo performans iz Caira?  ;)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #84 : 21.02.2009. 22:57:38 »
Super, Niski kartel nije ni malo naivan ;)

Meni je prosle godine bilo super, mada sam isprzio prst bakljom...

Ps: Svetislave Svetislave dodji nam do klupe,
da ti Dule da ti Dule stavi ga u dupe
;D
« Zadnja izmjena: 21.02.2009. 23:00:57 radrad »

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #85 : 22.02.2009. 11:45:02 »
Meni je prosle godine bilo super, mada sam isprzio prst bakljom...
A što ne dodje ove godine? Zbog vejavice, ipak imaš opravdani!  :'(

P.S. Jadni Kari se zamalo zaplakao! Tako mu i treba kad omalovažava okolo!  ;D

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #86 : 22.02.2009. 11:49:31 »
Mislio sam da ćutim, ali ne mogu. Kari nikad ništa nije rekao protiv Partizana, čak je rekao da ove sezone neće biti trofeja za Zvezdu, da ste jači, da ste favoriti u svakoj utakmici. Rekao je da ste se plasira na F4 NLB lige još pre pet kola, a da je pred nama dug put do F4. Još jednom pokazujete koliko ste smešni, a ovde ja završavam i ne nastavljam se. Ali dobro, grobarska posla.

PS. Nisi se tako hvalio posle Zvezdine pobede u prvoj utakmici. ;)
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #87 : 22.02.2009. 12:33:14 »
Da li je Debeli i jednom nesto rekao za vas povodom skandiranja "svinjo debela"? Pesic se iznervirao zbog pesme vec gore pomenute, pa one "Poruka za Pesica i cigane, mogu samo kurac da nam popuse" i zbog papira, a mogao je da stavi onu plastiku ali ne, on je hteo da se kurebeca... Svako ima pravo da se iznervira... Pa naravno da ce da cuti kada izgubi njegov tim?!

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #88 : 22.02.2009. 12:39:15 »
EDIT: Rekao sam da se ne nastavljam. Rest my case.
« Zadnja izmjena: 22.02.2009. 12:43:10 Цоа »
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Sport svaštara!
« Odgovor #89 : 22.02.2009. 22:57:10 »
Mislio sam da ćutim, ali ne mogu. Kari nikad ništa nije rekao protiv Partizana...
Šumadinac, a šta je Kari rekao posle vašeg poraza u Vršcu od HF: "Ovo je najjaci tim protiv koga smo dosad igrali i nije ni cudo da smo izgubili!", a taj isti HF 20 dana pre toga Partizan sa pola snage razbije 17 razlike! Ako to nije potcenjivanje i omalovažavanje, ja ne znam onda šta jeste! Na prvom derbiju mu niko nije rekao ni "A", a posle toga sve po zasluzi! Još Zvezda robuje prljavim metodama Žike Pauka i onog Indijanca Žeželja (koji je Divcu psovao sve po spisku), treba se i toga satiti!  >:( ;)

Tags: