Autor Tema: Better Call Saul  (Posjeta: 90064 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline .Bole

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 257
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #30 : 12.02.2015. 21:17:25 »
Prevelika ljudi ocekivanja imaju posle BB u tome je stvar,da BB nije bilo ovo bi i dalje bila odlicna serija.
polako i u BB se razvijala prica

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #31 : 12.02.2015. 23:34:28 »
Ne, ja uopšte nisam imao prevelika očekivanja. Generalno ih nemam kada je u pitanju spin-off. Štaviše, očekivao sam da će u neku ruku biti možda i gore od ovoga, ali je dobro zato što iz ljubavi prema BB, imamo još jednu seriju sa bar jednim likom koga možemo bolje da upoznamo. :) Hoću da kažem da nisam razočaran jer nisam očekivao bogzna šta, odlična je serija za opuštanje. Uostalom, u BB je radnja išla presporo, verovatno će i ovde tako.

Offline Cvija01

  • Član
  • ***
  • Postova: 803
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #32 : 13.02.2015. 09:48:38 »
Hvala za prevod,druga epizoda je po mom misljenu mnogo dinamicnija i bolja,Tuko je car! :)

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #33 : 13.02.2015. 12:53:56 »
prijevod odgovara i za 1080p.WEB-DL.DD5.1.H.264-CtrlHD

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #34 : 13.02.2015. 21:13:23 »
Ma meni je ovo sjajno, imao sam osećaj da gledam epizode Breaking Bada. Druga epizoda jeste dinamičnija ali je i prva vrlo dobra, odličan uvod u priču. Saul je zakon, voleo bi da počne da kuva met do kraja sezone.  rofl


Hvala na prevodima, nadam se da smo dobili još jednu buduću kultnu seriju!  smileyNO1

Offline bedazzled

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
    • BluRay i HD ripovi Filmova i serija sa prevodima!
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #35 : 14.02.2015. 08:31:53 »
Odgledao drugu i meni se bas svidja. Ono sto sam ocekivao to se i desava. Uopste nisam razocaran i mislim da ce Sol biti odlican u ovoj ulozi i da ce serija biti odlicna...

Offline .Bole

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 257
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #36 : 14.02.2015. 15:25:47 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #37 : 14.02.2015. 15:37:45 »
Pogledana druga  :)

Nakon slabije prve, ova je nešto bolja, ali i dalje solidno. Saul me uopće nije oduševio kao u seriji, ali mora se znat da je ovo Saul u čahuri koji svaki čas treba izaći. Najbolje u drugoj je bio Tuco. Odmah je srija dinamičnija i zabavnija. Ne vjerujem kako će se on stalno pojavljivati, ali svakih nekoliko epizoda bi bilo u redu. Solidno, ništa više.

A što se tiče Breaking Bada. Ja se sjećam ovdje na forumu da smo samo jedan forumaš i ja pratili seriju prve dvije sezone jer mnogi zaboravljaju da Breaking Bad nije imala onaj hype iz četvrte i pete sezone u prve tri sezone. Seriju se spominjalo, ali niti izbliza kao u te zadnje dvije sezone. I dobro se sjećam finala treće sezone i kako se popularnost naglo promijenila. Tad su seriju počeli gledati i oni kako ih ja zovem vikend gledaocima koji samo idu uz nešto što je popularno.

Uglavnom, Breaking Bad pilot epizoda odlična. Prva sezona jako dobra. A Saul mi trenutno ne nudi ništa specijalno da bi mogao reći kako je odlično.

Offline .Bole

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 257
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #38 : 14.02.2015. 16:20:45 »
Mislim da tuca vise nema ali mozemo crazy 8 da vidimo

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #39 : 14.02.2015. 17:17:58 »

Uglavnom, Breaking Bad pilot epizoda odlična. Prva sezona jako dobra.
Dobra serija od starta, ne znam o čemu pričaju ljudi kada kažu da je krenula sporo ili slabije. A onaj hajp za vreme poslednje sezone mi se smučio. Drago mi je da je nešto kvalitetno ujedno i popularno, samo je bilo preterivanje. Kao za GoT.


Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #40 : 14.02.2015. 21:18:10 »
Produkti naglog urbanizma.. ne gledaš GoT društvo nema šta da priča sa tobom, nisi urban, tako je bilo i sa BB ali nije bilo od samog početka, takvih primera ima puno sa serijama, danas. Nisam još probao ovo ali nemam neka očekivanja pa možda i legne još kako treba..
iShare, noProfit


Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #41 : 15.02.2015. 17:52:32 »
Ne zaboravite da će Better Call Saul debitovati u Srbiji u četvrtak, 26. februara, samo na AMC kanalu.

Sad videh najavu.
iShare, noProfit


Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #42 : 16.02.2015. 00:05:26 »
Prevod će kasniti ove nedelje i postaviću ga tek u četvrtak-petak jer nisam kod kuće. Pišem ovde da ne bih odgovarao svakome pojedinačno ako šaljete privatne poruke.

Offline pparadiso

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
  • ..:: drummer ::..
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #43 : 17.02.2015. 21:17:30 »
Prevod će kasniti ove nedelje i postaviću ga tek u četvrtak-petak jer nisam kod kuće. Pišem ovde da ne bih odgovarao svakome pojedinačno ako šaljete privatne poruke.
Sve jedno sakupljam pa gledam na kraju sezone kao i uvek. U svakom slucaju hvala za prevode!
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo!

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #44 : 17.02.2015. 22:39:00 »
Pogledao prve 2 epizode. Spora radnja kao i u BB, sto je i ocekivano, Za sad mi se svidja, nista spektakularno, ali svejedno ok serijica.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #45 : 17.02.2015. 23:41:23 »
odgledana 3ep odlicna je... tako da jedva se ceka sledece... postalo je napeto :D
Svi pricaju o sporoj radnji, meni bas nije... meni je spora radnja kad stalno gledam koliko do kraj ep... kad mi drzi paznju svih 40 mina nije mi sporo. :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #46 : 20.02.2015. 01:28:16 »
Solidna treća epizoda.

Malo mi je bila nategnuta epizoda i cijela ta priča oko obitelji. To nije ništ novo, samo eto spin-off Breaking Bada. Zato malo više Mikea  ;D

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #47 : 20.02.2015. 23:56:50 »
Jao, meni se sve manje sviđa. :facepalm Ne znam zašto, ali uopšte mi nije toliko zanimljiva. Treća epizoda je solidna, ali ništa više od toga.

Prevod očekujte do kraja nedelje, zaista nisam imao vremena ranije.

Offline SreckoS

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 379
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #48 : 21.02.2015. 22:20:38 »
Ocekivao sam puno vise od ove serije. Al sta je tu je..

Offline dulejr

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #49 : 22.02.2015. 23:46:00 »
Meni je dobra serija, zanimljiva pre svega. Sad sto svi ocekujete remek delo to je druga stvar.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #50 : 23.02.2015. 00:05:29 »
Zašto bi netko očekivao remek djelo od ovog? Takvi zaključci to će mi uvijek biti misterija. Nitko nije napisao na ovoj temi da priželjkuje remek djelo. Nitko ovdje nije napisao da priželjkuje neku brzu radnju ili što već. Nitko nije ni napisao da je serija loša. Vidim samo komentare koji kažu da je serija solidna, dobra i odlična. Meni je solidna, tebi je dobra. Nije baš tako velika razlika.

Ista je stvar sa The Walking Dead. Kad netko nešto kaže, odmah idu zaključci "što vi očekujete akciju" iako to nitko nije napisao. Ako netko priželjkuje akciju kod TWD ili remek djelo kod Saula, siguran sam da će to napisat.

Offline Drifter

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #51 : 23.02.2015. 00:28:03 »
Pogledana 3 epizoda ...Serija je dobra ..ne moze se ocekivat radnja i priča kao BB ali zanimljiva je .

Offline Thomas Shelby

  • Novi član
  • *
  • Postova: 47
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #52 : 23.02.2015. 15:47:46 »
Odlicna serija.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #53 : 23.02.2015. 16:19:19 »
Pogledana 3. epizoda. Sasvim ok serija, dovoljno drzi paznju da se gleda dalje. :)

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #54 : 23.02.2015. 18:14:24 »
Pogledao treću, postaje sve zanimljivije. Polako saznajemo kako je nastao Sol Gudman  ;D

Ljudi, ovo nije Breaking bad i ne očekujte da ovo bude novi Breaking Bad. Serija je "spora" u početku, ovo je sad upoznavanje i verujem da će se sve više razvijati priča i vremenom doći do vama poznatih delova. Meni je više nego dovoljna interesantna i pratiću je sa zadovoljstvom.

Majk je i ovde cool lik  ;D


Offline DžaBuaner

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #55 : 23.02.2015. 18:33:43 »
Prvo mi se činilo da će serija biti dosadna, ali iz epizode u epizodu postaje sve zanimljivija. ;D
« Zadnja izmjena: 23.02.2015. 19:15:38 DžaBuaner »

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #56 : 24.02.2015. 02:07:57 »
Vi se ne secate kako je pocinjao BB? Nesto najcesce sto sam mogao u temi da procitam je sto su se zalili na sporo odvijanje radnje u prvoj i donekle drugoj sezoni. Posle svi srecni i zadvoljnji. Usporeno upoznavanje sa WW prvih 6 ep., a posle tek pocinje da se zakuvava serija. Tako ce biti i prva 5,6 ep. BCS. Zato su tako i dobro bili razradjeni likovi iz razloga sto su davali na znacaju u tom "sporom" odvijavanju radnje. Posle me tolko uvukla serija da mi je bilo i interesatno da gledam WW sa onom muvom u sobi.
Meni je za sada serija ispunila ocekivanje. Upoznajemo Saulov zivot, uspon njegove pravne karijere gde su njegove glavne vrline snalazljivost i retorika na pola puta od onog Saula kakvog poznajemo iz BB-a, kako se susreo i upoznao sa antagonistima BB-a,...

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #57 : 24.02.2015. 20:49:22 »
Dok vi vodite raspravu ja pogledao 4. epizodu ;D Verovatno najbolja do sad.
Spoiler for Hiden:
Kakva pobeda sa bilbordom i odelom i celim kopiranjem HHM rofl

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #58 : 24.02.2015. 20:52:12 »
Thomase, imaš sve gore vrlo jasno. Sve ti je gore i vidiš njihov zaključak i sve. Ko vidi vidi, ko ne, taj namjerno zajebava ljude. Nema druge opcije.

Deadsun, gleda se kasnije. Nadam se da ima više Mikea  :)

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Better Call Saul
« Odgovor #59 : 24.02.2015. 20:54:24 »
Na zalost u ovoj epizodi se samo na kratko pojavljuje Mike :( Ali svejedno dobra i zabavna epizoda :)