Autor Tema: TV novosti  (Posjeta: 98748 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: TV novosti
« Odgovor #240 : 19.01.2017. 21:00:50 »
I ja sam se navikao na Port. Probao sam ovih dana da potražim neki sličan njemu, ali nisam našao ni jedan. :'(
Gde da ubacim ovu skriptu? ???
Ja PORT nisam puno koristio. Kad gledam nešto što se emitira preko takvih stranica, obično idem na TvProfil. Dosta je pregledan.
 Ima i drugih, samo se ne mogu sad napamet sjetiti. Kao MAXtv.tportal.hr i dosta nekih lijevih. krstarica.com, tvprogram.rs, naslovi.net.
Mrzim lopatare i limune

Offline dvkv

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1094
  • Spol: Muški
Odg: TV novosti
« Odgovor #241 : 19.01.2017. 22:30:22 »
Meni je Port bio najpregledniji od svih. Pregledao sam sve te sajtove koje si ti pomenuo, ali ni jedan mi nije ni blizu Porta.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: TV novosti
« Odgovor #242 : 29.01.2017. 21:03:58 »
 8) U tijeku su prijave za show 'Ženim sina'

http://novatv.dnevnik.hr/clanak/zanimljivosti/tko-se-zeli-udati-za-moga-sina-prijave-u-tijeku---462547.html
Svi željni ljubavi i u potrazi za srodnom dušom, uz malu pomoć vlastite mame, dobit će priliku pronaći svoju idealnu životnu partnericu.

Mame znaju najbolje što je dobro za njihove sinove i u tome će im rado pomoći. Svaka majka misli da njen sin pravi jackpot za svaku ženu, te da je on taj koji zaslužuje samo najbolje, a u tome mu je spremna i pomoći pod svaku cijenu.

Tko je najbolji za njenog sina ljubimca, koje kriterije idealna snaha treba zadovoljiti, što o idealnoj budućoj ženi misli sin, a što njegova majka, te hoće li zajedničkim snagama uspjeti pronaći savršenu suprugu i snahu iz snova? Prvi korak do toga je da se prijave u novi show Nove TV. Produkcija emisije 'Ženim sina' u potrazi je za majkama i sinovima koji su u potrazi najboljom budućom snahom.



Ako ste majka koja želi oženiti sina, sin koji je u potrazi za onom pravom ili ako ste ona koja je spremna na sve predbračne izazove, prijavite se na broj 060 801 802 (poziv fiks. 3,75kn, poziv mob 5,05kn) ili na mail adresu zenimsina@novatv.hr
Mrzim lopatare i limune

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: TV novosti
« Odgovor #243 : 16.04.2017. 21:46:57 »


Citat:
Radio-televizija Srbije premijerno predstavlja prvi zvanični trejler za najveći projekat koji Javni servis realizuje ove godine, seriju "Nemanjići - rađanje kraljevine".
Mrzim lopatare i limune

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: TV novosti
« Odgovor #244 : 11.12.2017. 22:52:25 »

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!

Offline pklat

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 227
  • Spol: Muški
  • Boljeg nemamo, goreg nećemo naći.
Odg: TV novosti
« Odgovor #246 : 10.02.2019. 13:56:43 »


Od 7.aprila ponovo na TV-u ,TOP KANAL. talasi

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!

Tags: