Autor Tema: Demons  (Posjeta: 7051 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline STEVCUGA

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Demons
« : 07.01.2009. 15:57:55 »

Opis:
Nakon što je saznao da je izravan i posljednji potomak ubojice Van Helsinga, Luke se mora suočiti s nizom tajanstvenih čudovišta, a sve pod krinkom običnog tinejdžera.

Lukeov (Christian Cooke) se život zauvijek promijeni kada mu najbolji prijatelj njegovog pokojnog oca Rupert Galvin (Philip Glenister) priopći da je on pra-pra-unuk i posljednji potomak Abrahama Van Helsinga. Sada Luke mora prihvatiti svoje podrijetlo i započeti borbu protiv stvorenja za koja je do sada mislio da postoje samo u mitologijama. Cijelo to vrijeme Luke ne smije odati da se razlikuje od svojih kolega tinejdžera.
Prelijepa Mina Harker (Zoe Tapper), slijepa pijanistica koja je zapravo stručnjakinja za nadnaravne opasnosti, trenira Lukea kako bi postao ratnik protiv demona, zombija i vukodlaka koji prijete čovječanstvu. Međutim, tu je i opasni vampir Thrip (Mackenzie Crook) koji se napokon dolazi obračunati s Van Helsingovom lozom.

Žanr: nadnaravna

IMDb
TVDb
Wikipedia
TV.com

Titlovi

« Zadnja izmjena: 04.07.2014. 15:14:26 maksi »

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21857
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Demons
« Odgovor #1 : 07.01.2009. 16:18:09 »
A ja se ponadao, super još jedna britanska serija s elementima natprirodnog,
skinuo, pripremio se za prevođenje, kad ono  wc1.
Stevo bez ljutnje ali ono ni djeca neće gledat.
Ali to je samo moje mišljenje, ko voli nek izvoli.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline alister4

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 101
  • Spol: Muški
Odg: Demons
« Odgovor #2 : 08.01.2009. 02:40:12 »
Serija je totalno amaterska što dalje od nje ...... 8)
Sve je sranje osim pišanje ,a i pišanje je sranje ako se radi uz vetar.....

Offline Vladika

  • Prevoditelj
  • Novi član
  • ****
  • Postova: 37
Odg: Demons
« Odgovor #3 : 09.01.2009. 14:05:43 »
Evo i ja se prevarih pa odgledah! Stvarno grozno!!!

Offline belushi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 142
  • Spol: Muški
  • Ja još uvek nisam glasao!!!
Odg: Demons
« Odgovor #4 : 11.01.2009. 20:43:27 »
Hvala na oceni, da se mi ostali ne zalećemo.

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Odg: Demons
« Odgovor #5 : 12.01.2009. 13:44:01 »
e hvala taman sam se pripemio da vidim kakvo je da skinem sa neta kad ono dodjoh ovde i samo sam isao delete links.
hvala jos jednom

Offline AcaN

  • Ex prevoditelj
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
Demons
« Odgovor #6 : 15.03.2009. 20:51:01 »
Ljudi sta je sa ovom serijom.Prikazano je 6 epizoda i od jednom je stala.Nema ni na imdb nista.Nije valjda da je prekinuta?

http://www.imdb.com/title/tt1157595/episodes#season-1

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Demons
« Odgovor #7 : 15.03.2009. 21:15:25 »
nije prekinuta, to je mini serija i to je to  ;)

Offline AcaN

  • Ex prevoditelj
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 42
  • Spol: Muški
Odg: Demons
« Odgovor #8 : 16.03.2009. 10:32:41 »
svasta,ja pomislio da ce biti tu svega,ali na kraju nista.

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Demons
« Odgovor #9 : 13.06.2012. 10:41:39 »
Opis:

Nakon što je saznao da je izravan i posljednji potomak ubojice Van Helsinga, Luke se mora suočiti s nizom tajanstvenih čudovišta, a sve pod krinkom običnog tinejdžera.

Lukeov (Christian Cooke) se život zauvijek promijeni kada mu najbolji prijatelj njegovog pokojnog oca Rupert Galvin (Philip Glenister) priopći da je on pra-pra-unuk i posljednji potomak Abrahama Van Helsinga. Sada Luke mora prihvatiti svoje podrijetlo i započeti borbu protiv stvorenja za koja je do sada mislio da postoje samo u mitologijama. Cijelo to vrijeme Luke ne smije odati da se razlikuje od svojih kolega tinejdžera.
Prelijepa Mina Harker (Zoe Tapper), slijepa pijanistica koja je zapravo stručnjakinja za nadnaravne opasnosti, trenira Lukea kako bi postao ratnik protiv demona, zombija i vukodlaka koji prijete čovječanstvu. Međutim, tu je i opasni vampir Thrip (Mackenzie Crook) koji se napokon dolazi obračunati s Van Helsingovom lozom.

Izvor: Nov@TV
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Demons
« Odgovor #10 : 13.06.2012. 13:38:07 »
Ovo je jedno veliko bitansko sranje od serije. Priča, efekti  :dash jedino mi je Holliday Grainger plus  ;D

Offline Rancher

  • Član plus
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Odg: Demons
« Odgovor #11 : 23.06.2013. 05:36:24 »
„Nadnaravna“? :-\ Nego, slažem se da je serija propast teški. u_jeeeeeeeeee Uvodna špica je posebno katastrofična. Zanimljivost: Poslednje tri epizode serije emitovane su na Pinku sa piratskim titlom; titlovi nisu bili karakteristično žute boje, već beli i višestruko umanjeni. Kvalitet je bio katastrofalan, pa sam uzeo da uporedim sa titlovima ovde i — poklapaju se! Pinkovci su samo u nekim delovima ekavizovali i uklonili engleski transkript uvodne špice i ostalih zvučnih efekata. Tipfelera je bilo koliko ti srce želi. I da, sklonili su zaslugu prevodioca, podrazumeva se. :)

« Zadnja izmjena: 01.06.2018. 00:04:08 Rancher »

Tags: