Autor Tema: Novogodišnji program...  (Posjeta: 5478 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Novogodišnji program...
« : 07.01.2009. 14:35:28 »
Kada su već prošli svi ovi praznici, da analiziramo novogodišnji program... Ovako sam ja video NG sledećih televizija:

RTS Po običaju, "Zona Zamfirova", i desetologija "Žikine dinastije" (odnosno ludih godina), i ostali filmovi iz naftalina... Nisu se pretrgli ni sa stranim filmovima, ali za razliku od ostalih imali su nešto... Čudno mi je da za razliku od prošlih godina nije se osećala praznična atmosfera (valjda, jer nije bilo natpisa "Srećna nova godina" koji ume da zauzme i pola ekrana), a i šema je bila ista kao i uobičajna... Da ne zaboravim i domaće serije u kojima je selo glavna tematika...
Srednje žalosno 2+/5

Pink Ovo ne treba ni pominjati... Po običaju "Grandovo narodno veselje" koje repriziraju svakog dana do Božića, a za Božić prava poslastica, repriza Lee Kiš Jokić sa svojim gostima koji su upravo sišli sa "Grandovog narodnog veselja", a posle Lee, tu je i Jelena B. Alimpić, čiji su gosti upravo izašli iz studija Lee Kiš Jokić... I tako u krug.... Jednom rečju "Grandova" televizija...
Potpuno žalosno 1/5

B92 Iako je moja omiljena televizija, razočarala me je... Novogodišnji program im se sastojao od toga što su spikeri njihovih vesti poželeli Srećnu Novu Godinu, i najavili inzvanredan novogodišnji program "Operaciju Trijumf" i "Rode u magli"... Kao i kod ostalih, programska šema k'o i uobičajna...
Blaga katastrofa 3-/5

FOX Ovu televiziju volim jer "ima stila", baš podseća na američke televizije, a što se tiče programa, nisu se ni oni potrudili, ajde neki filmovi, ali nije to to, nije ono šta smo navikli da se prikazuje za novu godinu... Ali ipak, vadi ih Survivor...
Blaga katastrofa 3/5

Avala No comment... Ovu televiziju retko kad i okrenem...

Košava/Happy Ni ovo ne gledam...

Na kraju, odajem priznanje za novogodišnji program "Fox Life"-u, i naravno, dobrom starom downloadu...

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Novogodišnji program...
« Odgovor #1 : 07.01.2009. 14:42:31 »
ja sam se totalno razočarao za novogodišnji program. prije su puštali fenomenalne filmove od podne do navećer, a ove godine NIŠTA, baš ništa podup

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Novogodišnji program...
« Odgovor #2 : 07.01.2009. 14:48:59 »
Jedino sto mi se svidelo od novogodisnjeg programa bile su RODE U MAGLI. Oba dela su bila fenomenalna.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Novogodišnji program...
« Odgovor #3 : 07.01.2009. 15:04:55 »
Ndma11, hvala za ovu temu i opsiran post. Nazalost, ne mogu pratiti te programe ali vec sam nabavio Rode u magli i Drug Crni u NOB-u.
Rekao si da odajes priznanje Fox Lifeu, a ne rece sta je tamo bilo.

(mobilni, zato nemam kvacice).

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: Novogodišnji program...
« Odgovor #4 : 07.01.2009. 17:53:49 »
Fox Life je od onih televizija koja ima šemu koja je stalna, retko kada se nešto izmeni (bio je neki dobrotvorni događaj i mislim da su samo tada napravili izuzetak), tako da su za novu godinu puštali ono što je po programskoj šemi, a to što je u njihovoj programskoj šemi (Grays Anathomy, House, Reba, Ally McBeal, According to Jim... Pretežno su komedije) jednako je novogodišnjim programima svih ostalih televizija...

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Novogodišnji program...
« Odgovor #5 : 07.01.2009. 18:47:07 »
Bio je ocajan ... mozda najgori do sada, a uvek sam volela da pratim filmske maratone itd ...
Uglavnom sam gledala Discovery i ANimal Planet.
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: Novogodišnji program...
« Odgovor #6 : 07.01.2009. 19:21:42 »
Ndma11 da nisu na Fox Life pustali mozda novogodisnje epizode od serija koje prikazuju?

Offline ndma11

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 292
  • Spol: Muški
  • http://www.tribe-balkan.co.nr/
    • TRIBE BALKAN!!!
Odg: Novogodišnji program...
« Odgovor #7 : 07.01.2009. 19:28:39 »
Nisam primetio...

What I'm Listening Now!!!

My last.fm page

Offline -=QuadDamage=-

  • Prevodilac
  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1081
  • Spol: Muški
Odg: Novogodišnji program...
« Odgovor #8 : 07.01.2009. 19:41:32 »
Ja kad sam se vratio sa dočeka, gledao sam još oko pola sata neki dokumentarac na Diskaveriju  ;D

Tags: