Autor Tema: Surviving Jack  (Posjeta: 3474 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Surviving Jack
« : 13.05.2013. 19:09:49 »

Opis:
Džek Danlevi (Christopher Meloni) je bivši vojnik i onkolog. Džek je imao ustanovljenu rutu: odlazi ranije na posao, dolazi kasno, jede, viče na decu i ide na spavanje. Njegova žena Džoan ponovo odlazi na fakultet koji je zapostavila brinući se o porodici. Sad se Džek nalazi u problemu jer mora postati pravi roditelj po prvi put. Džekov tinejdžerski sin, Frenki (Connor Buckley) upravo je krenuo u srednju školu. Frenki ne želi da se ističe u novoj sredini. Džek tu uskače sa svojim ponekad nerafinisanim savetima, ali ima dobru nameru. Džeka i ne zbunjuje toliko Frenki koliko ga zbunjuje njegova kćerka Rejčel (Claudia Lee), predivna i prepametna 17-godišnjakinja. Ona je dosad radila sve kako treba. Međutim, sad kad nije pod nadzorom svoje majke, Džek će imati puno posla. Samo vreme će pokazati da li će Džekov netradicionalni način vaspitanja skloniti decu od nevolja ili će Džoan ponovo morati da uskoči u pomoć. Izvršni producent je Bil Lorens a serija je zasnovana na knjizi "I Suck at Girls".


Žanr: komedija

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

« Zadnja izmjena: 13.03.2016. 22:59:13 Goran88 »

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Surviving Jack
« Odgovor #1 : 13.01.2014. 18:10:44 »
Premijera serije je 27. 3. 2014.

Offline Commandoguru

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1112
  • Spol: Muški
  • Smotani
Odg: Surviving Jack
« Odgovor #2 : 04.04.2014. 13:06:20 »
Ovo mi je baš pravo osvježenje.  clapp

Štosevi su dobri, nasmijao sam se tijekom obje epizode sigurno bar 10 puta i to od srca.

Ako ovako nastave, mogu reći da će ovo biti najbolja humoristična nova serija, možda čak i općenito najbolja ove sezone.
Meloni je genijalan, mala Leeica (Magnolia iz HoD) je ovdje još bolja nego tamo.
Jedino mi je malo onaj mali latinos bez veze...
A guy with a BIG fuckin gun is not more dangerous than a guy with a club... It's only a matter of range and reach... :D

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Surviving Jack
« Odgovor #3 : 07.09.2014. 14:35:27 »
Hvala ivane. Pogledaće se. Uhvatih malo na HBO, jutros emitovali, izgleda mi OK.
iShare, noProfit


Offline pljoska

  • 1. Dinamo, 2. Celtic, 3. Liverpool
  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 897
  • Spol: Muški
  • Ne muljaj muljatora...
Odg: Surviving Jack
« Odgovor #4 : 08.09.2014. 09:11:09 »
Sad vidim da je ovo otkazano još u 5. mjesecu. Trebalo je biti 13 epizoda, prikazano samo 7.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Surviving Jack
« Odgovor #5 : 03.01.2015. 16:58:28 »
Sinoć pogledao svih sedam epizoda. Dobro je, zabavno, opuštajuće.
Ivane 204, hvala za prevode.

Postavio sam titl za 8. epizodu koja nije emitovana u Americi kad i prvih sedam epizoda nego kasnije na Novom Zelandu.
Sad je serija zvanično kompletirana.

Slobodno gledajte, nije nikakav cliffhanger na kraju.  :)