Autor Tema: Umjesto kritike pohvala :)  (Posjeta: 1693 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Luna Esperanza

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Umjesto kritike pohvala :)
« : 06.09.2014. 11:56:20 »
Bok. Dugo nisam bila ovdje na stranici, a ni na forumu, ali posljednjih par dana su mi zatrebali neki prijevodi na HR jeziku i našla sam ih tu pa sam osjetila potrebu da vas pohvalim. Naime, nakon dugo vremena odlučila sam si skinuti sve epizode Glee serije, ali je onda nastao problem jer nisam znala kako bude s prijevodima. Pokazalo se da se za to stvarno nije bilo potrebno brinuti jer na ovom forumu i na ovim stranicama očito radi jedna stvarno fenomenalna ekipa koja izvrsno radi svoj posao. Prijevodi su fantastični i ne možete ni zamisliti kako se sretno osjećam jer uspijevam napraviti svoju kolekciju Glee serije s prijevodom. Odlično su napravljeni, super prevedeni i zato vam od srca hvala. I moram još pohvaliti i sam izgled stranica na kojima su prijevodi. Stranice su pregledne, uredno je sve posloženo i vidljivo i lako se može naći ono što je potrebno. Svaka čast. Samo nastavite s super poslom jer se odlični. Možda to i ne znate ili nekad nemate osjećaj da vrijedite i da vaš rad vrijedi, ali vjerujte da nama neznalicama i lijenčinama vaši prijevodi puno znače. Svaka volja i trud uvijek se isplati i na kraju i nagradi, zato ako volite to što radite, molim vas da nastavite jer mi vas trebamo, i vaše prijevode naravno ;). HVALA VAM  :naklon:

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Umjesto kritike pohvala :)
« Odgovor #1 : 06.09.2014. 13:48:49 »
Ovo neće na neko dobro, ima da sajt padne :)
iShare, noProfit


Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Umjesto kritike pohvala :)
« Odgovor #2 : 06.09.2014. 14:56:57 »
Hvala, Luna. Trudimo se svi zajedno...  Smajlicvece

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Tags: