Autor Tema: 8 Out of 10 Cats  (Posjeta: 2985 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
8 Out of 10 Cats
« : 29.08.2014. 17:48:10 »

Opis:
8 Out of 10 Cats jedan je od najpopularnijih predstavnika u Britaniji vrlo poznatog žanra panel-showova u kojem sudionici pokušavaju otkriti teme o kojima su ljudi najviše govorili toga tjedna, te slične statističke podatke iz života Britanaca.
Voditelj emisije je popularni komičar Jimmy Carr, dok su kapetani ekipa Sean Lock i od 11. sezone Jon Richardson, koji je kapetansku traku naslijedio od Jasona Manforda (5.-10. sezona), dok je u prve četiri sezone ekipu vodio Dave Spikey.
Od 9. sezone postoji i duža verzija 8 Out of 10 Cats Uncut koja se emitira dan-dva nakon premijerne epizode.

Žanr: komedija, panel-show

IMDb
TVDb
Wikipedia
Epguides

Titlovi
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline ivan204

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1224
  • Spol: Muški
  • Primadona
Odg: 8 Out of 10 Cats
« Odgovor #1 : 29.08.2014. 21:49:10 »
svaka čast na hrabrosti/ludosti da se prevodi ovo i countdown clapp  clapp clapp
smješniji od većine komedija na tv-u, preko njih sam upoznao masu odličnih britanskih komičara...
za svaku preporuku, pogledajte zadnjih par sezona, nećete požaliti, a ako vam se svidi obavezno gledati i Mock The Week  ;)

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Odg: 8 Out of 10 Cats
« Odgovor #2 : 01.09.2014. 14:49:21 »
Ma slobodno reci: ludost.  ;D

Posljednjih mjeseci pratim manje-više samo britanske panel, game, stand-up i sl. šouove, a trebalo me je malo prevodilački prodrmati jer sam zapao u rutinu, nisam mogao odoljeti. Štoviše, svrbe me prsti da nastavim s Cats Does Countdown, koji mi s običnim 8 Out of 10 Cats i QI-em trenutačno čini trijadu koja suvereno vlada na vrhu omiljenih.

A nagledao sam se svačega - uz gore spomenute, u kategoriji dobrih: Duck Quacks Don't Echo (Lee Mack fenomenalan), The Big Fat Quiz of the Year, 24 Hours to Go Broke (pogotovo Rachel Riley i Joe Wilkinson u Grčkoj), Alan Davies: As Yet Untitled, Argumental, Comedy Rocks with Jason Manford, Show Me the Funny, A Question of Sport: Super Saturday, Comedy World Cup, Jo Brand's Wall of Comedy, As Seen on TV, Channel 4's Comedy Gala, Lee Mack's All Star Cast, The Sarah Millican Television Programme (vrh!), The Bubble, Only Connect, Just a Minute (TV i radijska varijanta), Have I Got News for You, Celebrity Fifteen to One, We Need Answers, The Guess List, Room 101, Would I Lie to You (Mack i Mitchell - ne mo'š fulat), Was It Something I Said? (Flannagan i Ayoade - šteta što su stali samo na jednoj sezoni) te svakako Live at the Apollo (mislim da mi je 3. sezona najjača)... Sigurno sam nešto i zaboravio.

Ima i par koji mi baš ne sjedaju (Never Mind the Buzzcocks, Mock the Week, Virtualy Famous, A League of Their Own), ali u globalu, što god Britišeri izbace u ovome žanru, pogledat ću bar jednu epizodu. ;D

Nedavno sam odgledao i najranije epizode 8 Out of 10 Cats, teme im možda jesu mrvicu zastarjele, nazovimo to tako, ali Lock svejedno izaziva obilje smijeha svojim upadicama.
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Tags: