Autor Tema: Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca  (Posjeta: 12411 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca
« : 22.12.2008. 21:03:01 »
Tri miliona gledalaca uz "Mog rođaka sa sela"

izvor: rts.rs

Nova epizoda serije "Moj rođak sa sela", koju je u nedelju uveče gledalo više od tri miliona gledalaca, oborila sve rekorde gledanosti. Seriju pratilo 3.057.713 ljudi, ili 69,1 odsto gledalaca koji su sinoć bili uz bilo koji TV program.

Sinoćna epizoda serije "Moj rođak sa sela" postigla je rejting od 35,4 odsto i tako postavila  novi rekord u gledanosti neke emisije u Srbiji, od kada se merenja gledanosti obavljaju piplmetrom.

To praktično još znači da je emisiju pratilo 3.057.713  gledalaca, ili da je od svih gledalaca, koji su sinoć bili uz bilo koji TV program, čak 69,1 odsto pratilo tu seriju.

Time je "Moj rođak sa sela" preuzeo prvo mesto od serije "Selo gori a baba se češlja", koja je samo dan ranije, u subotu, 20. decembra, postigla rejting od 33.9 odsto.

Serija "Moj rođak sa sela" emituje se od 26. oktobra, nedeljom u 8 uveče na našem Prvom programu.


Offline -=QuadDamage=-

  • Prevodilac
  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1081
  • Spol: Muški
Odg: Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca
« Odgovor #1 : 22.12.2008. 23:52:22 »
Nisam gledao, ali se nadam da opet nije neki "seoski fazon" serije (ovo pišem napamet). Posle Roda sve se prave neke serije o seljacima, selu, produkcija nikakva itd, posebno na Pinku. Šteta onih par dobrih glumaca što su u njima... Odgledaću sledeću pa ću pisati lične utiske.

U Srbiji "seljanice", u Hrvatskoj sapunice, odosmo svi u... :)

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca
« Odgovor #2 : 23.12.2008. 00:01:08 »
Ja ne gledam, ali kao i sve drugo, i ovo možeš naći na Berzi. Od 1. do 9. epizode.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca
« Odgovor #3 : 23.12.2008. 11:52:17 »
Tijanicev rodjak sa sela! Serija treba tako da se zove!  ;)

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca
« Odgovor #4 : 25.12.2008. 20:31:24 »
Ova zadnja epizoda Prison Break-a (16-ta) je imala malo manje od 5 miliona gledalaca znaci jos malo pa ce Prison Break i Moj Rodjak sa Sela da imaju istu gledanost.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca
« Odgovor #5 : 25.12.2008. 20:59:09 »
I samo mi nije jasno kako ih nije sramota da i dalje poturaju tu pricu o gledanosti?!?!?! Oni to racunaju na osnovu opterecenosti signala, ali je to skoro nemoguce da se utvrdi u Srbiji! E sad, oni mogu da znaju koja je opterecenost na kablu koji ide u televozor, ali ne mogu da znaju koji program je opterecen!

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca
« Odgovor #6 : 25.12.2008. 21:14:44 »
I samo mi nije jasno kako ih nije sramota da i dalje poturaju tu pricu o gledanosti...
Sva sreca, pa je to išlo sat vremena pre Grand Zvezda, inace bi Ružicasti otrov izašao sa svojim podacima o gledanosti, pa bi ispalo da je to dvoje gledalo 10 000 000 ljudi.  ;)
« Zadnja izmjena: 25.12.2008. 21:21:04 PFC »

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca
« Odgovor #7 : 25.12.2008. 21:15:44 »
STOP PINK KULTURI!!!
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca
« Odgovor #8 : 04.01.2009. 17:47:32 »
STOP PINK KULTURI!!!
Joj KAKO ne podnosim PINK  bejzbol1 Ta nijhova programska sema sastavljena od Latino serija i Grand produkcije#@#!~!!!@#!@# pa popnu mi se na kur....
 Pink nekad nije bio los kаd је svakog utorka i cetvrtka pustao MEGA premijere filmova i vrh serije vikendom(mislim na americke) E onda su pocele reprize,i povecanje spanskih serija i grandova pa da covjek polomi televizor... Da vam pravo recem ne znam dali taj PINK daje uopste neki film  :-\
Sada kada gledam tv uobicajno to bude Atlas tv i ponekad IN a PINK neka su mi samo zdravo zajedno sa Hose Ingiasio dela Penjom i Stojom i njenom klapom

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca
« Odgovor #9 : 04.01.2009. 20:23:42 »
Sinoc na PINKU bio Terminator 3, to je jedino dobro sto su prikazali u zadnje vreme/

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca
« Odgovor #10 : 04.01.2009. 20:46:49 »
Sve sto je sa Pinka je sranje...
Cudo ako u godinu dana jednom puste dobar film, i to obavezno u sitne sate!
Ne mogu da verujem da neko jos uvek gleda one latino-americke sapunice i onaj njihov ODVRATNI Grand Show...
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca
« Odgovor #11 : 04.01.2009. 20:55:41 »
Nekad je bilo vise latino-americkih, sada su uglavnom hrvatske sapunice, pa ne umem da se odlucim sta mi je vece zlo... mislim da su ipak hrvatske, jer kad u pozadini negde cujes lat-americku bar nista ne razumes pa ne pocne automatski da te boli mozak...
A sto se tice Mog rodjaka sa sela ... jedino gore od lat-amer. i hrvatskih sapunica zajedno su serije i filmovi domace produkcije ... fuj.
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Goya

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 463
  • Spol: Muški
Odg: Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca
« Odgovor #12 : 04.01.2009. 22:05:45 »
Pa PINK je propast ziva, jos kada kazu za ovu godinu PINK je bila najbolja televizija po gledanosti.. bejzbol1... Najace je ako puste film to bude iz 80th a serije poput smallvilla u 1 uvece, e pa sta reci  ;D

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca
« Odgovor #13 : 04.01.2009. 22:15:22 »
Po meni ta serija i ne zasluzuje bolji termin, mozda moze da se pusta kao sto su i radili u 12:00. Naravno, moje misljenje...

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca
« Odgovor #14 : 05.01.2009. 10:28:36 »
Pa smallvill je mozda jedino dobro sto ima na pinku, a sve ostalo....
A sto se tice gledanosti...pa to svaka televizija u svoju korist pokazuje! ;)
« Zadnja izmjena: 05.01.2009. 10:40:36 spico »
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca
« Odgovor #15 : 05.01.2009. 10:44:02 »
Tako je, kad gledas RTS oni prikazuju da oni imaju najvecu gledanost, kad gledas PINK isto tako, kao i B92..... a sto se tice Smallville-a mogli bi bar da stave termin oko 22:00.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca
« Odgovor #16 : 05.01.2009. 10:58:59 »
Dzabe oni lazu...nikog oni sa tim nece privuci ili zavarati!
Cinjenica je da im je program sranje u svakom pogledu, pa opet neko i to gleda...
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca
« Odgovor #17 : 05.01.2009. 14:55:51 »
Od NG programa po meni jedino što je valjalo su special Roda i koncert Zvonka Bogdana, ostalo sve je teška žalost!  :(

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca
« Odgovor #18 : 02.03.2009. 21:37:16 »
Ja sam sada pogledao prvu epizodu serije Moj rođak sa sela i svidjela mi se.
Dragan Jovanović je legenda.
Dubravka Mijatović je odlična u ovoj ulozi
(mišljenje nakon pogledane jedne epizode).

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca
« Odgovor #19 : 13.04.2009. 01:10:39 »
Dzabe oni lazu...nikog oni sa tim nece privuci ili zavarati!
Cinjenica je da im je program sranje u svakom pogledu, pa opet neko i to gleda...

Ma najjace da nece privuci, ti mislis da su ljudi normalni i da razmisljaju kao ti ! ;) Ma daj, pa vecina je uvek bila svuda, i uvek ce i biti sastavljena od Debila, tako da ih to lozi i te kako !

Ja sam sada pogledao prvu epizodu serije Moj rođak sa sela i svidjela mi se.
Dragan Jovanović je legenda.
Dubravka Mijatović je odlična u ovoj ulozi
(mišljenje nakon pogledane jedne epizode).


Ja sam jednom davno gledao, tj bacio pogled i nisam ni znao da je to ta serija :) E sada skoro kada je bilo pomalo sam gledao, i zainteresovalo me toliko da skinem nekoliko ep sa neta...Serija kao serija, nista posebno, ali zato Dragan Jovanović - Dragče CARINA !!! Vredi pogledati toliko da se smejes ! Ovo mu je jedna od uloga koja mu je najbolja legla! Jednoj sceni se smejem vec dugo, to mora da se pogleda, kakvu facu napravi, i kako to on izgovara, ali moracu da je napisem..

Dragče ugleda jednu DooooOoobru profesorku muzičkog, i odlučuje se da krene u akciju..A na to otac kaže: "Dragče, nemaš pametnija posla!? Nemoj da se glupiras Gradorade." A on se okrene i onako zablene ..:"A kad ću, ako neću sad dok sam živ"!? ;)

LOL LOL
« Zadnja izmjena: 13.04.2009. 01:23:02 Jacob Linus »

Tags: