Autor Tema: LOTO!  (Posjeta: 5236 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
LOTO!
« : 22.12.2008. 20:33:19 »
Sutra vece 7-ca 2.500.000 €ruskirulet
Igrajte ljudi, dace Bog da nekog odavde (a najbolje bi bilo mene) ogreje sunce!  clapp2

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: LOTO!
« Odgovor #1 : 22.12.2008. 20:38:55 »
Ja igram taj već nekoliko mjeseci, stalno iste brojeve. Za sada ništa, ali nada umire posljednja. :)

Evo malo iz Španije:
Gotovo 1.900 osoba je pogodilo brojeve španskog lotoa El Gordo, čiji ukupni dobitni fond iznosi 2,3 milijardi dolara, javlja BBC.
Izvlačenje El Gordo brojeva trajalo je nekoliko sati i bilo je emitovano uživo na televiziji.

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: LOTO!
« Odgovor #2 : 22.12.2008. 20:40:59 »
Izvlačenje El Gordo brojeva trajalo je nekoliko sati i bilo je emitovano uživo na televiziji.

Kuku lele, šta su radili nekoliko sati? Koliko su brojeva izvlačili hehehehe.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: LOTO!
« Odgovor #3 : 22.12.2008. 20:54:32 »
2.500.000 €!

Moje srce i mozak, a bogami i ostali organi ne bi izdrzali dugo da dobijem...

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: LOTO!
« Odgovor #4 : 26.12.2008. 22:37:41 »
4, 8, 15, 16, 23, 42 i jos jedan po vasem izboru. Dobijate 100%. LOL LOL LOL LOL

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: LOTO!
« Odgovor #5 : 26.12.2008. 22:39:23 »
Sutra vece 7-ca 2.500.000 €ruskirulet
Igrajte ljudi, dace Bog da nekog odavde (a najbolje bi bilo mene) ogreje sunce!  clapp2

U utorak 3.000.000 €. A uplatu podigli na 2KM. Lopovi...

Offline -=QuadDamage=-

  • Prevodilac
  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1081
  • Spol: Muški
Odg: LOTO!
« Odgovor #6 : 26.12.2008. 22:42:48 »
Zašto imam osećaj da je to debela nameštaljka.... Pitam se, pitam...

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: LOTO!
« Odgovor #7 : 27.12.2008. 13:08:02 »
4, 8, 15, 16, 23, 42 i jos jedan po vasem izboru. Dobijate 100%. LOL LOL LOL LOL
Leba ti mi objasni kako da odigram 42, kad su brojevi do 39?  rofl

Zašto imam osećaj da je to debela nameštaljka.... Pitam se, pitam...
Od 6 milionskih loto sedmica koje su u Srbiji izvucene u poslednjih nekoliko godina, 4 su izvucene na Novom Beogradu, a od toga 3 u ulici Jurija Gagarina! Pa sad da l' je tu sve cisto, ili nije, i ja se pitam, te pitam...  ;)

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: LOTO!
« Odgovor #8 : 27.12.2008. 13:10:42 »
Ma znam, nisam ja dzabe napisao LOL 3x pored. :)

Offline slowrun

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 323
  • Spol: Muški
Odg: LOTO!
« Odgovor #9 : 28.12.2008. 01:46:26 »
Citat:
Od 6 milionskih loto sedmica koje su u Srbiji izvucene u poslednjih nekoliko godina, 4 su izvucene na Novom Beogradu, a od toga 3 u ulici Jurija Gagarina! Pa sad da l' je tu sve cisto, ili nije, i ja se pitam, te pitam...  ;)

Šta je tamo, kineska četvrt?

Citat:
a od toga 3 u ulici Jurija Gagarina!
PFC, odakle ti ova informacija?
Kad objave, kažu deo grada ili grad, a ne ulicu gde je izvučeno. Ili grešim?

In my body, where the shame gland SHOULD be, there's a second AWESOME gland.
True story

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: LOTO!
« Odgovor #10 : 28.12.2008. 11:29:19 »
PFC, odakle ti ova informacija?
Kad objave, kažu deo grada ili grad, a ne ulicu gde je izvučeno. Ili grešim?
Nemam pojma gde sam to pokupio, ali znam da je tacno i da zbog toga sad Jurija Gagarina zovu "Ulica (Bulevar) Milionera". Da ironija bude veca sve tri sedmice su bile uplacene na istoj trafici, pa sad cim je neka malo veca suma za sedmicu, ispred te trafike se formiraju redovi ko u Londonu ispred Harrods-a kad je Božicno sniženje! ;)

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: LOTO!
« Odgovor #11 : 19.06.2009. 00:25:36 »
Top 10 loto dobitnika - gubitnika
Piše: Nebojša Grbačić
Datum objave 06.06.2009 13:02


Gotovo jedna trećina ljudi koji se obogate dobitkom na lutriji u samo nekoliko godina - bankrotira. Posljednjih tjedana Hrvatsku trese loto groznica, a dobitak od vrtoglavih 53 milijuna kuna možda ni večeras ne bude osvojen.

Za slučaj da upravo vi budete sretni dobitnik, evo nekoliko primjera iz svijeta što se sve može dogoditi kad "novac udari u glavu" i što sve može krenuti po zlu. Britanski dnevnik Times online sastavio je listu top 10 loto sretnika koji i nisu bili toliko sretni.

10. Vivian Nicholson - osvojila 3 milijuna funti, izgubila pet muževa

Vivian Nicholson poznata je po izjavi kako će "trošiti, trošiti, trošiti", nakon što je osvojila 3 milijuna  britanskih funti 1961. godine. Od tada je postala udovica, udavala se pet puta, doživjela moždani udar, liječila se od alkoholizma, postala dio Jehovinih svjedoka, pokušala samoubojstvo te provela znatno vrijeme u ludnici. O njoj je snimljen i film naslova "Trošiti, trošiti, trošiti" s Barbaraom Dickenson u glavnoj ulozi. Vivian sada živi od 87 funti tjedno.

9. Willie Hurt - osvojio 3,1 milijun dolara, izgubio sve

Willie Hurt iz Michigana 1989. godine osvojio je 3,1 milijun dolara koje je dvije godine kasnije - izgubio. Willie je novac potrošio na razvod i kokain, a bio je i optužen za ubojstvo. Prije dobitka, Willie je bio sretno oženjen obiteljski čovjek s aktivnim društvenim životom. Nakon dobitka, izgubio je kontakt sa ženom te skrbništvo nad djecom.

8. Evelyn Adams - osvojila 5,4 mil. dolara, izgubila sve osim svog karavana

Evelyn Adams iz New Jerseyja čak je dva puta osvojila novac na lotu, 1985. i 1986. godine i izgubila sve na kocki. Šanse za dva dobitka na lotu su 17 trilijuna naspram jedan. Evelyn sada živi u karavanu.

7. Shefik Tallmadge - osvojio 6,7 mil. dolara pa bankrotirao

Shefik Tallmadge iz Arizone sa zadnjih je pet dolara kupio loto listić, očajan što mu plaća nije još stigla. Osvojio je 6,7 milijuna dolara. Nakon 18 godina putovanja po Aziji i Africi, te kupovanja skupih imanja i automobila, Shefik je 2006. godine bankrotirao.


6. Michael Carroll - osvojio 9,7 milijuna funti, izgubio sve osim reputacije

Michael Carroll osvojio je 9,7 milijuna funti kad je imao samo 19 godina (2002. god.).
Carroll, problematičan i s teškim asocijalnim poremećajem, odmah je kupio četiri kuće u Velikoj Britaniji, vikendicu u Španjolskoj, Dva BMW-a i dva Mercedesa te dionice nogometnog kluba Glasgow Rangers. Nakon što je počinio nekoliko prekršaja, uključujući i posjedovanje kokaina, osuđen je na devet mjeseci zatvora zbog prijetnji tinejdžerima bejzbolskim štapom. Izgubio je sve novce i imanja.

5. Rhoda Toth - osvojila 13 milijuna, izgubila invalidninu

Rhoda Toth iz Floride osvojila je 1990. godine 13 milijuna dolara. Zajedno s mužem, brzo je potrošila novce, a 2006. godine osuđena je zbog utaje poreza. Kada su uhićeni, živjeli su u siromaštvu, u kućici koju je strujom napajao agregator spojen na motor automobila. Čekajući suđenje, muž je preminuo, a posljednje dane života proveo je nagovarajući Rhodu da se pravi kako boluje od multiple skleroze. No, na tajnim snimkama koje je osiguranje napravilo, vidljivo je da nije trebala štake. Osuđena je na dvije godine zatvora te novčanu kaznu za utaju poreza od 1,1 milijun dolara.


4. William Post - osvojio 16,2 milijuna dolara, izgubio obitelj

William Post 1988. godine u Pennsylvaniji je osvojio 16,2 milijuna dolara. Nažalost, njegova se obitelj okrenula protiv njega kada ga je bivša djevojka tužila zbog dobitka, tvrdeći da ga treba podijeliti s njom. Brat mu je uhićen zbog unajmljivanja plaćenog ubojice da ga smakne, dok ga je drugi brat nagovorio da investira novce u autokuću i restoran koji su ubrzo propali. Post je proveo jedno vrijeme u zatvoru zbog pucanja na poštara koji je donio račune, a godinu dana kasnije bio je milijun dolara u dugu. Na kraju je proglasio bankrot i živio od 450 dolara mirovine. Umro je 2006. godine.

3. Janite Lee - Osvojila 18 milijuna dolara, izgubila novac, ali kupila mjesto u raju

Janite Lee iz Missourija osvojila je 18 milijuna dolara 1993 godine, no velikodušno je donirala crkvama u humanitarne svrhe, a 2001. godine proglasila je bankrot. Ostalo joj je 700 dolara na dva bankovna računa.

2. Billie Bob Harrel - osvojio 31 milijun dolara, izgubio život

Billie Bob Harrel 1997. godine osvojio je 31 milijun dolara. Novac je davao ckrvama, udrugama za pomoć siromašnima, obitelji te svojoj mladoj djevojci. No, pritisak je bio prevelik i dvije godina kasnije Harrel se ubio. Njegovi su roditelji odbili priznati nalaz obdukcije, a unuci su nastavili borbu s neplaćenim porezom koji je ostao njhovom ocu, te s ostatkom novca koji nikad nisu pronašli.

1. Jacke Wittacker - osvojio 315 milijuna dolara, plaćao drogu unuci

Jacke Whittacker 2002. godine osvojio je 315 milijuna dolara te s dobrim namjerama počeo donirati novac Crkvi i humanitarnim udrugama. Osnovao je zakladu koja je kupovala odjeću i hranu siromasima. No, njegova se sreća promijenila: uhićen je zbog pijane vožnje, potrošio je više od 100 tisuća dolara u striptiz klubu, ukradeno mu je 545 tisuća dolara iz auta, a onda opet 200 tisuća dolara. Postao je stalni gost na sudu i to zbog kockarskih dugova, a najčešće bi se nagodio i platio van suda. Unuka mu je umrla od predoziranja drogom koju je kupovala "skromnim" džeparcem od 2100 dolara tjedno.
« Zadnja izmjena: 19.06.2009. 00:30:35 MilanRS »

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: LOTO!
« Odgovor #12 : 19.06.2009. 00:42:49 »
top 10 glupana - sve ameri i po koji britanac hahahaha
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: LOTO!
« Odgovor #13 : 20.06.2009. 03:00:18 »
Ju, ju, ju, ju!! Kako su propali ljudi  :-X

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: LOTO!
« Odgovor #14 : 20.06.2009. 12:37:42 »
Opet ništa od moje barke? Otišle pare za Bjelovar.  cry1
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Tags: