Autor Tema: Castle  (Posjeta: 131938 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Castle
« Odgovor #840 : 13.05.2016. 01:00:29 »
Serija je otkazana.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Castle
« Odgovor #841 : 13.05.2016. 03:28:32 »
Zasluženo idu u mirovinu. Više nije išlo, pogotovo glumci.

Offline Natty

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 64
  • Spol: Ženski
Odg: Castle
« Odgovor #842 : 13.05.2016. 07:45:54 »
nikad se nisam više veselila otkazu neke serije!  odlično! jer sezona kakvu su najavljivali (bez katić) bi bila neka druga serija, a ne castle

Offline dragedragica

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Ženski
Odg: Castle
« Odgovor #843 : 13.05.2016. 12:55:11 »
Slažem se, jer stvarno su gurali na silu. Dobro je da je otkazana. Bay bay castle :-)
Winners don’t make excuses when the other side plays the game

Offline Winchester01

  • Član
  • ***
  • Postova: 507
  • Spol: Muški
Odg: Castle
« Odgovor #844 : 04.08.2016. 16:52:40 »
Pogledao sve, vidi se da su kraj odradili na brzinu, šteta nisam skroz zadovoljan. Bolji kraj serije bi bio kraj sedme sezone, recimo.
Spoiler for Hiden:
Onu zadnju scenu sa djecom su snimili naknadno kad je stigla vijest da je otkazano. A ona scena prije kad LokSat upuca njih je trebao biti ogroman cliffhanger za sljedeću sezonu, do koje nije došlo.

Ne bih se složio sa gornjim komentarima, ja bih čak i volio da su nastavili snimati bez Stane jer mi je ona najdosadniji lik... a ni Lanie mi ne bi uopće falila. Sa ostalim likovima (Espo, Ryan, Hayley, Alexis) se itekako mogla izvući serija. U zadnjoj sezoni nije to bilo toliko dobro kao 4. sezona npr. ali znala se zalomiti koja iznadprosječna epizoda.
Uglavnom, veoma zabavna serija i jedan od rijetkih procedurala koje sam gledao (ne volim ih baš) i to ponajviše zbog djetinjastog Castlea i humorističkog tona.

Postavlja se pitanje ima li smisla uopće gledati serije kad ni nakon 8. sezona ne mogu snimiti bolji kraj...
Eto i Penny Dreadful sam mislio gledati a i tamo glup i nedorečen kraj koliko čujem...(samo jedan od primjera)...