Autor Tema: Texas Rising  (Posjeta: 3912 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline slaks

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1187
  • Spol: Muški
Texas Rising
« : 09.08.2014. 13:32:32 »

Opis:
Mini-serija koja se bavi teksaškom revolucijom i kako su nastali legendarni Teksaški rendžeri.
Radnjom je smeštena u 1836. godinu, zapadno od Misisipija gde se nalazio takozvani Divlji zapad, tj. Teksas koji je u to vreme bio smatran paklom na zemlji. Teksasom je vladalo bezakonje i niko nije bio siguran jer s jedne strane je pretila meksička vojska, a s druge plemena Indijanaca. Ali to je bilo vreme hrabrosti, vreme kada se umiralo za svoja uverenja i vreme kada se Teksas odlučio odupreti okrutnom meksičkom generalu Santa Anau (Olivier Martinez) koji je u bitci za Alamo pobio stotine Teksašana. General Sam Houston (Bill Paxton) se odlučio osvetiti pa je okupio poveću skupinu Teksašana i osnovao takozvane Teksaške rendžere koji su napokon uveli zakon u Teksas.


Žanr: akcija, drama, istorija, vestern
Kanal: History Channel
Godina: 2015.
Glumci: Kris Kristofferson, Bill Paxton, Olivier Martinez, Thomas Jane, Chad Michael Murray, Brendan Fraser, Jeffrey Dean Morgan, Ray Liotta...

IMDb
TVDB
TVRage
Wikipedia





« Zadnja izmjena: 17.02.2016. 19:05:18 maksi »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Texas Rising
« Odgovor #1 : 09.08.2014. 14:18:52 »
Tooooo!

Mirišim napokon jednu veliku mini seriju nakon par godina. Bilo je i vrijeme. Kad neće ostali žanrovi, tu je uvijek dobar stari western. Lijepo će biti vidjeti Krisa Kristoffersona. Najviše me zanima kako će prikazati rat između Meksika i Texasa i ko će glumiti glavne meksikance.

Offline pparadiso

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
  • ..:: drummer ::..
Odg: Texas Rising
« Odgovor #2 : 26.05.2015. 12:46:55 »
Ja danas "navatah" prvu epizodu ( part 1).
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo!

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: Texas Rising
« Odgovor #3 : 26.05.2015. 13:18:10 »
A-uh, koja imena! Gleda se danas. Hvala! drinks

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Texas Rising
« Odgovor #4 : 26.05.2015. 23:34:10 »
Gleda se sutra. Jedva čekam.

Offline Gale.

  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 275
  • Spol: Muški
Odg: Texas Rising
« Odgovor #5 : 27.05.2015. 00:12:50 »
Taman da odgledam večeras, pa na spavanje. U ovome ću sigurno uživati, kao što sam uživao i u Hatfields & McCoys.

Kada je History u pitanju, tu nema greške.  smileyNO1

Offline Peksijan

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
Odg: Texas Rising
« Odgovor #6 : 27.05.2015. 11:38:59 »
Po meni vrlo, vrlo loše. Iako ima vremena da se nešto promeni na bolje, mislim da je propuštena velika šansa da ovo bude nešto veliko. Šteta.